Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

24 sty 2009, 20:30

witam i proszę o wybaczenie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_oczko:
przepraszam że tak was strasznie zaniedbałam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ciągle cierpie na brak czasu :ico_olaboga:
U nas wszystko dobrze,Ada zdrowa na szczęście :ico_haha_01:
Straszny łobuz z niej i do tego spryciula ,czasem ma takie pomysły że szok :ico_haha_01: rozbraja mnie po prostu :-D
Obiecuje że się postaram częściej zaglądać :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

24 sty 2009, 23:18

MADZIU, IWONKO:
SERDECZNE ŻYCZONKA UŚMIECHÓW I SŁONKA.
SZCZĘŚCIA OGROMNEGO- WSZYSTKIEGO DOBREGO!
SŁOŃCA I RADOŚCI, DUŻO POMYŚLNOŚCI.
NA TE URODZINKI ŻYCZĘ ZAWSZE SŁODKIEJ MINKI.
ZDROWIA,CZASU DUŻO NA ZABAWY I PODRÓŻE.
MOC UŚCISKÓW, UŚMIECHÓW WIELE, W DNI POWSZEDNIE I NIEDZIELE.

:ico_prezent:

Dziewczyny, dziękuję za życzonka i pamięć.
Moje maluszki zdrowe. Kinga czasem jest nieposłuszna, ale często przychodzi i mówi "mamusiu kocham cię baldzo" i ściska mnie mocno za szyję. Patryk robi przymiarki do raczkowania, ale na razie kręci się, obraca, przekręca, podciąga do przodu. Dziś w końcu rozebraliśmy choinkę :-D . Jakoś tak pusto zrobiło się w pokoju...
Ja w końcu wybrałam się dziś do lekarza. Oczywiście- wirus. A ten mój straszny ból wokół pasa to jelita, które oszalały... Dzisiaj dietka- sama woda (wiecie, jak się męczę?), jutro już mogę coś delikatnie pojeść.
Ja jeszcze gotuję mięcho i warzywka na pasztet- do jutra wystygną a jutro upiekę.
Klusek normalnie przepada za pasztetem. Ogólnie je więcej od Pyzy :ico_olaboga: . Ja nie wiem, czym to moje starsze dziecko żyje i skąd ma energię.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

25 sty 2009, 20:42

Gabi, widzęże obie miałyście super dzień i super zabawę ... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-01-25, 19:48 ]
u nas już odrobinę lepiej .... na szczęści ewygraliśmy już walkę z wysoką gorączką i wigor i psotnik dzieciakom wrócił ..... uffff uffff

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

26 sty 2009, 11:58

Gabi, super fotki ,zabawa była na pewno świetna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aginka, dużo zdrówka wam życzę :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

26 sty 2009, 16:18

Hej hej :-)
Moje dzieci juz spia od godzinki,Nicole sobie sama taki tryb dnia zrobila ze wstaje wczesnie bo o 7 00 a pozniej sie jej chce spac w polodnie,a Marcus to jeszcze spi ladnie 2 razy w ciagu dnia,wogule moglabym duzo mowic opowiadac wam o moich dzieciach,Nicole ma tyle energii i tyle pomyslow,a Marcus juz byle czego sie trzyma i wstaje i bardzo chce chodzic a w swoim chodziku malo jest.. lepiej jest mu sobie stac i rownowage trzymac i sie uczyc..
Pozatym to chodze z dziecmi na spacerki i nic nowego raczej sie nie dzieje wszystko pieknie i ladnie.Moje dzieci sie ladnie razem bawia i Marcusek np.jak Nicolka z pokoju wychodzi to on odrazu raczkuje za nia i chce sie z nia bawic,tak samo jest jak Nicole spia a ja wyjde do kuchni cos przygotowac do obiadku to Marcus zaraz jest w kuchni :-D No ale raczej ostatnio to mi dzieci razem zasypiaja i sie razem budza :-) Takze mam wesolo.. ale radze sobie dobrze i to wazne :-)
Dzisiaj piekna pogoda,jest troche mrozik ale sloneczko swieci,my juz po spacerku..a zaraz ide obiadek robic.. Buziaki dla wszystkich ..

Gabi piekne foteczki,widac naprawde ze podobala sie wam zabawa i dobrze taki wyskok wam wszystkim zrobil :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

Aginka duzo zdrowia dla twoich pociech :-) Dobrze ze juz lepiej sie czuja..

A moje dzieci na szczescie zdrowe.
No to uciekam do obiadku papa :ico_oczko:

goslawka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:32

27 sty 2009, 10:20

goslawka, witamy serdecznie Ciebie i Maję :ico_brawa_01:
Powiesz nam pare słow o sobie, skad jestescie?
jestesmy z bełchatowa
ja w tym roku kończę 27 lat,
narazie jestem szczesliwa kurka domową ...
od wrzesnia maja do przedszkola idzie - o ile się dostanie a ja bedę szukac pracy ....

maja jest bardzo zywym dzieckiem ale to chyba każdy dwu i pół latek taki jest ;)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

27 sty 2009, 19:26

narazie jestem szczesliwa kurka domową ...
Dokładnie tak jak ja
ojejku - jak ja pobawiłabym się w taką "szczęśliwą kurę domową" to szok ..... choć w moim przypadku myślę, że kurką domową- łatwo było by się stać - zdecydowanie gorzej z tym szczęściem .... :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

27 sty 2009, 20:14

Cześć dziewczynki.

musze Wam powiedzieć że dzisiaj się spotkałam z inną mamuśką poznaną przez angielskie forum.
Ciesze się ogomnie , byłyśmy na zajęciach z dziećmi, nagadałysmy się, no i wszystko po angielsku, ceszę się, że nie miałam trudności...hihi :-D

A poza tym u nas OK, Antek rozgadał się na całeo i czasem jakcoś powie to normalnie w pięty idzie albo ubaw po pachy :ico_haha_01:
ostatnio bylismy w kościele, przed nami usiadła starsza babcia , połozyła na ławce swoją laske , a Antek krzyczy "o Boziu, jak wieeelki Młotek!" :-D :-D :-D
Normalnie zwatpić można :ico_haha_01:

goslawka,
witaj rówieśniczko :ico_brawa_01:
radze sobie dobrze i to wazne :-)
to najwazniejsze Kristi

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

27 sty 2009, 20:34

A poza tym u nas OK, Antek rozgadał się na całeo i czasem jakcoś powie to normalnie w pięty idzie albo ubaw po pachy
ostatnio bylismy w kościele, przed nami usiadła starsza babcia , połozyła na ławce swoją laske , a Antek krzyczy "o Boziu, jak wieeelki Młotek!"

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:


Ojejku - właśnie się kapnęłamże moje młodsze dziecie dziś skończyło 2 i poł roku .... a ja ... a Kacper za kilka dni skończy 7,5 roku .... ale ten czas leci :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-01-27, 20:44 ]
Madzia, jak zdrówko - wracasz do formy ????

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

28 sty 2009, 15:52

Hej :)
A moje dzieci sobie spia,a ja chwilke odpoczywam i gotuje obiadek,dzisiaj bedzie ryba po grecku.. pierwszy raz robie taki obiadek.. cos innego :-)Pozatym to do polodnia bylismy na spacerku a tak ladnie snieg sypal.. kupilam buleczki i bedziemy mieli do obiadu :-) I tak to raczej nic sie nie dzieje :-)
Dzieci mi rosna szybko.. i jak sie umia ladnie razem bawic.. az w szoku jestem :)

Magda super ze z Antosia taki maly madralinek :ico_brawa_01: przynajmniej nieda sobie w kasze dmuchac jak to mowia :ico_haha_02: Ja to bym chyba wybuchla smiechem w tym kosciele ppo tym haselku Antosia :ico_oczko:

Gabi dziekuje oj tak mam takie dwa slodziaki kochane slodziki w domu :-) No i maz tez czasami jest slodki a dzieci to zawsze slodkie :-D :ico_haha_01:

Aginka ja tez zauwazylam niedawno ze moje dziecko tez ma juz 2.5 roczku a moje mlodsze dzieciatko ma za niedlugo 1 roczek.. :ico_szoking: .. i jak dla mnie to za szybko ucieka ale nie powtarzam sie .. po prostu czas za szybko leci..

Milego dnia wam zycze i uciekam papa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości