Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

13 kwie 2010, 19:47

czyli wszystko juz masz Tobiś spokojnie może startować
taaak, mam y wszystko czego nam potrzeba na początek. a jak czegoś będzie za mało (w co nie wierzę) to się dokupi.
Ja się skusiłam, bo kumpela polecała i mówiła, że jej maluch od razu spokojniej spał (bo od początku dokarmiany był) i się nie budził co dwie godizny na jedzenie, bo z Brownsa się lepiej najadał niż np. z Aventa.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

13 kwie 2010, 19:49

duzo chwali Avent ale mi sie wydaje ze ten smok jest bardzo sztywny
mam ich jedna butelkę bo dostałam w gratisie na badaniach

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 kwie 2010, 21:06

HEJ HEJ ,ja po wizycie u gina ,wszystko gotowe do porodu :ico_szoking: szyjka miekka,takze tylko krazek blokuje dzidzie bo pcha sie na swiat,zrobil mi posiew ,jesli wszystko bedzie dobrze to 5 maja sciagamy krazek i sie zacznie!!

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

13 kwie 2010, 21:16

Frydza, :ico_brawa_01: a to dzidzia wtedy bedzie przedterminowa :ico_szoking: :ico_brawa_01: ale fajniutko ze juz wiesz mniej wiecej kiedy sie zacznie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 kwie 2010, 21:40

MamciaKochana, no przedterminowa ale pcha sie strasznie na swiat ,ja ledwo chodze tak mi na krocze napiera!!

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

13 kwie 2010, 21:55

Frydza, wow ale u ciebie szybko sie rozkreca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

13 kwie 2010, 22:07

pokaze Wam kubusia Obrazek

[ Dodano: 2010-04-13, 22:13 ]
tibby, moj kuba je tylko z Browna inne butelki mu nie podpasowaly

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

13 kwie 2010, 23:16

madzia0609, śliczniutki
lidziasc, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 38 tydzień
MamciaKochana, Frydza, widze ze u was już powoli ku końcowi sie ma :-)

ja napewno urodze z nas wszystkich ostatnia bo u mnie co nic sie nie dzieje, poza oczywiście dolegliwościami ciażowymi wszystko mnie ostatnio boli :ico_placzek:

dziewczyny czy macie jakiś sprawdzony i skuteczny sposób na zatwardzenie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

14 kwie 2010, 08:12

Witam jako pierwsza

komu kawusie??? :ico_kawa:

madzia0609, jejku ale kochaniusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
takie maleństwo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kaczorek, ja tez sie zmagam z ta dolegliwoscia.
troche pomaga jedzenie ciemnego chlebka ze slonecznikiem i ratuje sie czopkami glicerynowymi

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

14 kwie 2010, 09:18

kaczorek, suszone sliwki sa super na zatwardzenie :ico_brawa_01:
Frydza, :ico_brawa_01: ale fajnie :ico_brawa_01: niedlugo juz wszystkie bedziemy rozpakowane :ico_brawa_01: Dobrze ze ten krazek mialas zalozony dotychczas :ico_sorki:


mi dalej czop odchodzi, i dalej przejrzysty bez sladow krwi, czy rozowosci tylko takie glutki dlugasnie. W czwartek mam wizyte u poloznej ale ona chyba nie bada. U nas tylko w szpitalu badaja, a tak nawet lekarz nie - bo sie chodzi do lekarza ogolnego z ciaza.


Julcia wczoraj i przedwczoraj zasnela i spala jak z bajki, bez wracania, tylko A. przeczytal bajeczke, ja przyszlam dac buzi na dobranoc, zgasilam swiatlo i wyszlam z pokoju i nawet mnie nie wolala tylko zasnela. Ale skonczyly nam sie pieluszki bo od czasu do czasu moczy sie w nocy wiec zawsze zakladam jej pieluszke na noc i obudzila sie z placzem jak juz jej sie zimno zrobilo :ico_olaboga: Wzielismy ja do siebie do lozka i dzis trzeba bedzie wszystko prac, oczywiscie ja glupia nie polozylam zadnej wkladki zeby, jakby sie zmoczyla, uniknac zmoczenia materacu i teraz niewiem co z tym materacem troche to obrzydliwe mimo ze sie wysuszy i wywietrzy bleee. Pokrowiec da sie zdjac ale i tak wszystko przesiaka przeciez w glab materaca :ico_olaboga: No wiec dzis Julcia strasznie mnie wygniotla i juz wiem dlaczego wpadlam na pomysl z jej przeniesieniem do swojego pokoju hehe za to fajnie bylo sie przytulic, tak za nia tesknilam! No i jak kladla sie to dzidzia zaczela koziolkowac w brzusiu a ze bylismy przytulone wiec Julcia wszystko poczula na swoich pleckach, i taka uradowana ze dzidzia sie bawi hehehe i przytulila sie do brzusia :ico_brawa_01: SWEET :ico_brawa_01:
No i po tym nocnym zmoczeniu pewnie lezala troszke i marzla i rano obudzona z kaszelkiem i katarkiem :ico_noniewiem: Od razu maseczke uzylismy i tego repiratora z solona woda i lepiej, do przedszkola ja wyslalam i zobaczymy, maja podac jej maske jakby zaszla potrzeba i zadzwonic jesli dostanie przeziebienia w ciagu dnia.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość