Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

28 sty 2009, 20:14

Kristi, Twój młodszy Skarbek to taki Mały Śmieszek :-) bo Nicola to (przynajmniej na zdjęciach) zachowuje pełną powagę :-) i kiedyś twierdziłam że są bardzo podobni do siebi .... ale rzeczywiście - coraz bardziej się różną .....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 sty 2009, 20:31

Cześc kobietki...

a dzieki Aginko ja czuję się juz coraz lepiej, już latam z antosiem na spacerki, na zajęcia...jeszcze tylko staram się go nie dzwigac, ale sa i tego plusy bo już nauczył się sam zasypiac, tzn siedzie przy Jego łóżeczku, ale nie woła na rączki....gładko poszło, a on wiele rozumie :one:
Ja to bym chyba wybuchla smiechem w tym kosciele ppo tym haselku Antosia :ico_oczko:
hihi Ci co słyszeli to wybuchneli śmiechem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

29 sty 2009, 11:24

Doberek
Kristi, maluszki Twoje są śliczne :ico_brawa_01:
Magdalena_82, świetnie,że już lepiej się czujesz, a Tosiaczek to faktycznie mądry chłopczyk. Tak dużo rozumie... Piękne zdjęcia- w avatarku i w podpisie.
Gabi, wybawiła się Emilka w figlarku. Ja z Pyzą ostatni raz byłam w czymś takim wiosną ubiegłego roku, kiedy jeszcze miałam brzuszek. Musimy to nadrobić, ale trzeba Kluska zostawić z tatusiem.

Kinga wczoraj gadała, wymyślała niestworzone rzeczy i tak: "Mamusiu, ty nie jesteś mama Ania, tylko Bóg" :ico_szoking: , "Tatusiu, idź się myj, a ja będę paćeć (patrzeć)", "Gźeśek pieldziuch jesteś" :ico_haha_01: , i jeszcze wiele takich :-D
Patryk śmiga już po dużym pokoju- podciąga się na łokciu i odpycha prawą nóżką. Kwestia czasu i zacznie raczkować, bo przymiarki robi :ico_brawa_01: . I nauczył się pić z niekapka. A dzisiaj musimy kupić mu większy fotelik do samochodu, bo siedzi ściśnięty jak śledź w beczce :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

29 sty 2009, 11:53

W sumie pewnie by się znalazło coś i dla Kluska, ale u nas jest to w starej, zabytkowej kamienicy na 1 piętrze, ze strasznie stromymi i wysokimi schodami. Odpada wejście z wózkiem, samochód mój "padnięty", więc nie dojadę :ico_placzek: . Ale coś wykombinuję :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 sty 2009, 13:10

Witajcie

U nas chorobowo dzisiaj Antos obudził sie z girączką 39 ...juz wczoraj go cos łaało...boziu, dzisiaj siedzimy w domu :ico_oczko:

Aniu rety ale Kinga ma teksty niezle, ale powiem Ci że mój Antol też mówi do B po imieniu, na przykład wstaje rano i mówi "cy mój Bigus posedł juz do placy?"

U nas tez sa takie miejscca jak ten "figloraj", mam nawet jedno niedaleko nas ale jeszcze tam nie bylismy moze wybiorę sie z ta moja nowa znajomą...w przyszłym tyg.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

29 sty 2009, 13:19

Madziu, biedny Antoś. A teksty są zwalające z nóg. :-D
U nas to nazywa się Ricoland. Kinga była zachwycona i wyciągnięcie jej stamtąd było cudem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

29 sty 2009, 16:26

Hej :-)
I jak zawsze tak okolo 14 00 moje dzieci sobie spia,a ja mam obiadek od wczoraj wiec troche luzniej.. tylko pranie pozniej poskladam juz wyprane :-)
I tak to u nas taki zimny dzisiaj dzien,taki mroz jest.. nie bylismy dzisiaj na spacerku ale za to pobawilismy sie i smiesznie bylo,chcialabym wam pokazac kilka zdjec .. :ico_wstydzioch:

Aginka to jest z moimi skarbami,Nicolka jest tez smieszek i lubi sie smiac ale ogulnie na zdjeciach wychodzi powazna a jak sie smieje to nie zawsze uda mi sie uchwycic jej slodki usmieszek,a za to Marcusek to jest jeszcze wiekszy smieszek jak Nicolka,i jakos czesciej umiem uchwycic Jak sie Marcusek smieje :ico_oczko: A on taki ma piekny usmieszek taki szczery i sliczny :-) A z tym podobienstwem .. sama niewiem.. rozne sa opinie,mowia tez ze Nicolka podobna jest do mnie a Marcusek do swojego taty.. a ja znowu mysle ze Marcusek ma oczka po mnie,a Nicolka to ma po tacie oczy a moze pewne rysy twarzy ma po mnie.. to jest tak zawsze takie ciekawe sobie tak porownywac :-)

Magda duzo zdrowka dla Antosia,a ja ci powiem ze ja tez mam takie niemieckie forum i tam tez mozna sie spotykac z innymi mamuskami,ale narazie to sobie pisze e-maile z innymi mamami i jest milo i tak fajnie po niemiecku tez niemam problemow z porozumieniem sie ;-) Jednak 5 lat to kawal czasu .. a tyle jestem prawie ze juz w DE.

Mama_Ania fajne ma haselka Kingusia,Nicolka nie mowi jeszcze tak duzo jak wasze dzieci,a tym bardziej nie mowi do mnie po imieniu tylko mowi mama mama,mysle ze i Nicolka za niedlugo zacznie opowiadac,ona jest bardzo wygodna,ale do 3 latek powinna cos powiedziec wiecej .. czekam cierpliwie :-)
Fajnie ze macie takie figloraje w poblizu .. ja niestety niemam takich rozrywek do dzieci w poblisku,ale Nicolce sie podobalo w takich pileczkach jak bylismy w Parku Rozrywki niedalko od nas bo godzine trzeba jechac.. Jak bedzie troche cieplej to znowu sie wybierzemy wszyscy i Marcusek tez sie bedzie z Nicolka bawil pileczkami :) Ale narazie to mysle bardziej o naszym urlopiku o Kroatii :)

A teraz te foteczki :
A to Nicolka :
Obrazek
A to Marcusek :
Obrazek
A tutaj wspolne Malowanie :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

UCIEKAM bo synus mi sie obudzil i wlaczyl duza litere sorrki.. paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 sty 2009, 19:11

Kristi,ale Nicolka Ci juz urosła, rety nie do poznania, a włoski jaki śliczne ładnie czeszesz ją na bok....
W tyn z djęciu w podpisie, siczne oczka, a Marcusek, okraglutki tez słodziutki chlopaczek...matko jak ten czas leci, on juz niedługo będzie miał roczek :one:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

29 sty 2009, 19:19

Magdalena_82, hi hi hi na zdjęciu nad suwaczkiem - wygląda jakby piwo pił..... :ico_smiechbig:

Kristi, :ico_szoking: Nicola ma jeszcze smoczka ????

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

29 sty 2009, 20:14

Magdalena_82, hi hi hi na zdjęciu nad suwaczkiem - wygląda jakby piwo pił..... :ico_smiechbig:
No i oczko puszcza do lasek zza ekranu :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość