monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

04 mar 2008, 17:01

szymonku sto lat z okazji pol roczku :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
jasnie pani filmik niesamowity,usmialam sie :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 mar 2008, 20:24

hej mamuski hehe

wlasnie slyszlam o tym implancie.. hmm moze dla mnie to tez dobry pomysl
ale jesli chcialabym starac sie o maluszka za rok to moga mi go usunac i bede od razu plodna czy jak?
tabletki odstawialam szybciej.. w sumie chyba 2 lata przed ale tak wyszlo ze sie udawalo bez niczego hehe
normalanie chcialabym pol roku przed planowana ciaza zaprzestac hormonow.. hmmm

fela martucha
sporo dzieciakow zaczyna nocnikowanie odkiedy siadaja i jest ok hihi
ja leonka na sile nie sadzam
wiec nie moze sie zrazic hehe
dzis nie siedzial w ogole.. bo zapomnialam hehe
i wyprzedzil mnie z kupami w pieluche hehe
poza tym jasnie pani jest przykladem na to ze nawet takie male dzieciaki moga byz nocnikowane z powodzeniem hehe :ico_brawa_01:


fela no cos ty,, ja bawilam dzieciaki ktore trobily do nocnika i nie musialam nic szorowac :-D

eve dla szymonka z okazji pol roczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

hehe

my dzis nigdzie nie pojechalismy hehe
tylko wyslismy na spacerek po okolicy i obowiazkowo na chustawke hehe
wasze dzieciaki tez lubia sie chustac?

nocka byla spokojna hehe
pobudka 1 lub dwie ale na chwile hehe
lelek wstal o 7, a o 8 znow kimalismy do 9 hehe wiec luzik

teraz chlopaki graja w piłe hehe najmniejszy piszczy z radosci hehe

p/s rozmawiam z fittney na gg
jest w 12 tyg ciazy, postara sie wpasc do nas niebawem :-D

[ Dodano: 2008-03-04, 19:31 ]
dzisiejsze fotki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

puszczamy banki mydlne hihi
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

04 mar 2008, 20:50

Ja nigdy nie slysalam o takim implancie, ale wydaje mi sie bezpieczniejszy niz wkladka nawet bez wnikania w temat, bo to pewnie tak jak zastrzyk anty, dawka hormonow tylko skoro implant to pewnie uwalniajaca sie co jakis czas. A dziala pewnie jak tabsy.

Odnosnie nocnika... :ico_wstydzioch: , to Luska walila kupy na nocnik, ale ona robi kupe jak stary, a nie takie tam ciapy :ico_oczko: wiec szorowania nie bylo zadnego, a podejrzewam, ze robila je na nocnik, bo jej wygodniej bylo jak ja pielucha nie uwierala i mial "przestrzen".... pisze w czasie przeszlym, bo od kilku dni Luchy nie wysadzalam, bo po prostu jestem padnieta i nie mam sily na dodatkowe czynnosci i skupiam sie na przezyciu :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko:
I ja nie sadzalam Luski na nocnik z jakis glebszych pobudek, tylko ze zwyklej oszczednosci i z wygody dla niej. pewnie jak juz sie w naszym zyciu wszystko uspokoi to zaczniemy znowu nocnika uzywac.

Kurna siedze w prawie pustym miseszkaniu i czekam, czekam, czekam.... :ico_placzek: i codziennie juz mam wiedziec na czym stoje i codziennie jest "jutro bede wiedzial na 100%" :ico_zly: :ico_zly: jak sie nei zabije to zwariuje

[ Dodano: 2008-03-04, 19:51 ]
MADZIA!!! Lelek znowu zgubil buta!! :-D :-D :-D

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

04 mar 2008, 22:18

madzia super kolorowe fotki i jak slonecznie u was,u na zimno i ponuro...br brr
fajny macie plac zabaw.....latem to bedzie leos raczkowal po nim.u nas jest troche trawki i zawsze bralam koc i szlismy z kondziem a on tak fajnie zasowal po trawce :ico_haha_01:

kurcze jak patrze tak na wasze pociechy to mi sie konrad przypomina ,i jaka bylam padnieta.....skad te dzieciaki maja tyle energi :ico_oczko:

mowicie ze nie trzeba szorowac nocnika po kupie,zawsze mi sie wydawalo ze ta kupa sie przyklei i trzeba szorowac :ico_oczko: :-D

jasnie pani uzbroj sie w cierpliwosc,juz niedlugo.....a znalazl juz dan mieszkanie?

a gdzie jest fittney teraz,w pl czy uk???

marcia bede wdzieczna za ang nazwe tego implanta :ico_oczko:

my dzisiaj na imieninkach bylismy :-D u mojej przybranej babci konrad wyszalal sie na maxa i jak zawsze rozpiszczany przez wszystkich,wynoszony przez kuzynostwo.juz wszystkie koty od niego uciekaja,maja dosc jego milosci do nich :-D posiedzial na koniku,poglaskal zrebaczki.... a teraz spi,wymeczony :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

04 mar 2008, 22:26

czesc:)
ja znowu raz na 1000 postow hehe

Wy juz sadzacie na nocnik?? :ico_szoking: ja to w sumie jeszcze nawet o tym niepomyślałam,bo niby dziecko dopiero od 1,5 roku rozumie do czego jest nocnik-no ale kazdy robi jak uwaza :-)

Madziorka heh widze ze mamy takie samo krzeselko do karmienia :-D i spodnie za kolanko z nexta (w sumie ja to juz ich niemam) A co do hustania to Eryk tez uwielbia a najbardziej to bardzooo wysoko :-D

A co do implantu anty to podobno spoko-moja kolezanka sobie wczepila-podobna duuuuza igla to daja :ico_oczko:

ja osobiscie hormonow niestosuje :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-04, 21:32 ]
a tak na marginesie jakie nocniki macie :-D ja sobie juz dawno upatrzylam taki smieszny z fisherka-wyglada jak kibel hehe

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

04 mar 2008, 22:32

fela, to sie w lecie na urlop do Pl jedzie a nie w pluche i syfek :ico_oczko: odbijesz sobie za to juz niedlugo :ico_brawa_01: my tu sie kisic bedziemy a ty pepek do slonca wystawisz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a dan dzis ogladaj domek, powiedzial, ze zajjjjeeeeebbbbisty, ale gosc nie chce juz wynajmowac, bo jeszcze nie umeblowal, tylko za jakies kilka tyg, ale dan mu powiedzial, ze musi byc juz, bo zona w pon prace zaczyna i musi juz mieszkanie miec :-D :-D dobry kit to podstawa :-D :-D wiec gosc powiedzial, ze jutro oddzwoni, czy da rade skombinowac podstawowe sprzety, a reszte bedzie z czasem dowozil. Oby sie udalo, bo mowi, ze chata super extra :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

04 mar 2008, 22:33

tzn sobie jak sobie...raczej Erykowi :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

04 mar 2008, 22:38

Mróweczka, ja mam taki wlasciwie zwykly, bo jak Luske zaczynalam wysadzac to niby siedzial, ale tak "gibajaco" wiec chcialam tylko zeby mial dobre profilowanie.
A dzieci swiadomie to na nocnik, czy do kibelka to robia po dwoch latach, bo wczesniej nie kontroluja swoich zwieraczy i to juz rola matki, zeby "lapala" kiedy trzeba wysadzic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 mar 2008, 23:02

mroweczka dobre masz oko hehe

jasnie pani no to teraz trzymam kciuki z calych sił, zeby ta super extra chatka wypalila

leos ma swoj osobisty nocnik hehe z mothercare Lion hehe

fela fittney pisala ze jest w polsce i do uk juz nie ma szans wrocic :ico_noniewiem:

nasz lelek ostatnio nie chce smoczka.. wiec ja happy na maxa
zasypia bez :ico_szoking:
aale w lozeczku krzyczy
po przeniesieniu na nasze lozko od razu odlatuje
dziwak jeden
potem go adas przenosi do lozeczka hehe
jak sie obudzi to znow hop do nas hehe

dobra spadam
pobudka o 7 i znow wspinanie sie kawal pod gore do szkoly

czolem wszystkiem :-D

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

04 mar 2008, 23:11

mroweczka a co stosujesz jak nie hormony,pytam bo mnie ostatnio ten tema interesuje :ico_oczko:

jasnie tez tzrymam kciukasy za chatke :ico_brawa_01:
co do tego sikania to zgadzam sie z toba i ja nie mialam cierpliwosci i sily ,ale jak konrad juz wiedzial ze sika :ico_oczko: to tylko tydz mi zjelo zeby zalapal co sie robi do kibelka.

:ico_brawa_01: dla lelusia za odrzucenie smoka,dorasta ci syn :ico_brawa_01: magda a ty karmisz jeszcze piersia ???

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość