Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 kwie 2010, 09:37

witam z :ico_kawa: :ico_kawa: u nas pochmurnie,dla dzidzi musimy jeszcze kupic materac ,ja sobie koszule i podklady i wsio pozostaje czekac!!


madzia0609, sliczny synus :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


kaczorek, mi pomagaja sliwki albo czopki glicerynowe!!


MamciaKochana, o kurcze dalej ci czop odchodzi to juz coraz blizej :-D zdrowka dla Julci :ico_sorki: :ico_sorki: my tez Wiki jeszcze zakladamy pieluche!

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

14 kwie 2010, 09:45

Frydza, Julcia uzywa pieluszki ale tylko w nocy, w zeszle wakacje sie jej pozbylismy ale to tez ulatwia sprawe jak jestesmy gdzies w miescie czy na wizycie, no i ja nienawidzilam zmieniac pieluchy! Ostatni rok uzywania pieluszki A. musial ja zmieniac bo ja po prostu nie znosilam zapachu! A ze wtedy rowniez ja pracowalam z nadgodzinami a A. najpierw byl na zwolnieniu a po 6 miesiacach pracowal tylko 2 dni w tygodniu ze wzgledu na ferie i tak przez 4 miesiace ( bosze jak mu zazdroscilam tyle tego wolnego szczegolnie ze kaske dostawal ta sama co jakby byl w pracy normalnie :ico_zly: ) to i jakos tak bardziej pasowalo ze zmienianiem pieluszki. A teraz uzywamy pieluszki wlasnie na noc bo moczy sie tak raz na tydzien tylko nigdy nie wiadomo kiedy, i oczywiscie pieluszki nam sie skonczyly juz pare dni temu ale zeby pamietac je kupic to nie, i teraz mamy za swoje :ico_zly: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

14 kwie 2010, 09:47

dzień dobry.
ja poprosze herbatkę. a najlepiej naparek z liści malin. wczoraj byłam wkolejnej aptece i też nie mieli. czy to taka rzadkość jakaś, czy co? :ico_noniewiem:
nic oczywiście się nie rozkręciło przez noc. zero bóli czy czegokolwiek... :ico_placzek:
jutro do gina to będę błagała o przyjęcie jeszcze w tym tygodniu na oddział. może pójdzie na ładny uśmiech ;-)

madzia0609, Kubuś śliczniutki! już się coraz bardziej swojego maleństwa nie mogę doczekać :ico_sorki:
Mamcia, nieźle masz z tym czopem. Mówię ci, że jeszcze cię chwyci przede mną!
Frydza, super, że u ginka ok, ale współczuję z tym pchaniem się dzidzi. może i byłaby to dobra wiadomość ale po skończonym 37 tc a nie teraz. trzymam kciuki, żebyś jednak pochodziła trochę i krążek ładnie trzymał.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 kwie 2010, 09:48

MamciaKochana, aha,my tez uzywamy pieluszki tylko na noc ,czasami zdazy sie sucha a czasami zlana,musze sie zmobilizowac i Wiki sadzac na nocnik w nocy!

[ Dodano: 2010-04-14, 09:49 ]
tibby, no tez mam nadzieje ze dzidzia jeszcze posiedzi przynajmniej do maja!!
Oj to czekanie cie wykancza rozumem cie doskonale ,ale juz blizej jak dalej,czekalas 9 miesiecy to teraz juz pikus!!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

14 kwie 2010, 09:50

czekalas 9 miesiecy to teraz juz pikus!!
dokładnie. tymbardziej, że najdalej w poniedziałek witam się z oddziałem, więc te kilka dni muszę zadbać o siebie, co by się mnie synek nie wystraszył ;-)

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

14 kwie 2010, 10:29

Frydza, ahaaa juz rozumiem :ico_sorki: :ico_brawa_01: Myslalam ze zrozumialas ze Julcia ogolnie uzywa pieluszki i ze Wiki tez hehe :ico_sorki: sorki sorki :ico_sorki: No z tym nocnym moczeniem, to czasem nie da sie nic poradzic, niektore dzieci sie mocza nawet do wieku 8-10 lat :ico_szoking: A. siostry dzieci ( dwojka z nich ) wlasnie moczyla sie tak dlugo mimo ze probowali roznych taktyk. Jak juz bedzie starsze to mozna i z pieluszki na noc zrezygnowac i tylko jakas ceratke podlozyc i tyle ale narazie coz zrobic. Ja tez sie dluuugo moczylam ale to ze wzgledu na to ze mialam problemy z nerkami w dziecinstwie. Mam nadzieje jednak ze Julcia dlugo sie moczyc nie bedzie tylko teraz jeszcze tak ma :ico_sorki:
tibby, ja te liscie malin kupilam w specjalnym sklepie bo wlasnie w aptece nie mieli, a to byl sklep jakis taki zielarski dla øko ludzisk :-D Co do rozpakowania to watpie zeby cokolwiek sie ruszylo wiecej bo ten czop powoli wychodzi i przejrzysty jest, zeszlym razem wyszlo mi wszystko w przebiegu paru godzin i byly w nim nitki krwie, pewnie wlasnie przez to ze szyjka szybko sie skracala i rozwierala. W takim tempie teraz spokojnie dojde do terminu, i trzymam kciuki zeby bo musze moje cwiczenia skonczyc!!

[ Dodano: 2010-04-14, 10:30 ]
te kilka dni muszę zadbać o siebie, co by się mnie synek nie wystraszył
:ico_sorki: hehe ja tez mam takie teraz podejscie! Niech sie sciany wala ale musze o siebie zadbac i wypoczac bo zaraz bedzie trudny okres noworodkowy i nieprzespane nocki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

14 kwie 2010, 10:38

Witajcie :ico_haha_02:
Frydza, jak to dobrze że wymyślili te krążki dzięki nim dzidzie maja większą szanse dłużej siedzieć w brzuszku :-D :-D
mam nadzieje ze dzidzia jeszcze posiedzi przynajmniej do maja!!
i tego Ci życzę :-) tylko odpoczywaj jak najwięcej żeby troche odciążyć ta szyjkę
a miałaś USG wiesz ile maluszek wazy ?
MamciaKochana, oby Juleczka sie nie pochorowała
co do nocnych wpadek to moja Julcia tez czasem sie posika i na noc zakładamy jej pampka ostatnio na allegro wypatrzyłam cos takiego i chyba sie skusze http://www.allegro.pl/item988336648_maj ... o16kg.html

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

14 kwie 2010, 10:54

już brewki mam wyregulowane (bo krzaczory sie porobiły), jeszcze tylko depilacja nóżek i krocza... aczkolwiek z tym drugim poczekam do jutra, bo nie dość, że wizyta u ginka, to nie chce znów za mocno sie podraznic i cierpieć katuszy :ico_sorki:

uciekam dać plecom odpocząć!!! bolą jak jasny gwint. :ico_placzek:
miłej środy. :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 kwie 2010, 11:11

a miałaś USG wiesz ile maluszek wazy ?
usg mialam 30 marca i dzidzia wazyla 2300 :ico_oczko:


gozdzik, fajny ten pampek na noc tez sie chyba skusze :ico_oczko:


MamciaKochana, to sie dogadalysmy hihihi

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

14 kwie 2010, 11:27

tez wydaje mi sie fajny :ico_haha_02:
ja jestem ciekawa bardzo ile moje dziecię wazy :ico_noniewiem:
może za tydzień ( jak dotrwam ) doktorek zrobi mi USG wtedy tez mam mieć ściągnięty pessar

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość