monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

06 mar 2008, 13:35

nie rodze nie rodze,mojej zuzi sie za nadto nie spieszy :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-03-06, 12:35 ]
juz dwa posty mi dzis wcielo,coraz bardziej ten tt szwankuje :ico_zly:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

06 mar 2008, 13:37

dziewczyny dziwna rzecz mi sie przydarzyła :ico_placzek: miałam na koncie tylko :ico_szoking: 15 f wiec przelałam z konta oszczednościowego zeby nie było jaj bo jutro mi pobieraja za mieszkanie i telefon i wyglądało to tak: miałam 15 F najpierw przelałąm 40 F no to razem powinno być 55 f prawda???? ja przelałąm a tu patrze rachunek wynosi 25 F :ico_szoking: czy w HSBC liczą sobie jakąs prowizję jak nie ma sie nic na koncie????? no kużwa dosyć ze teraz tak kiepsko to jeszcze mi pobrali

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

06 mar 2008, 13:38

wczoraj bylam na masazu szyjki,nie myslalam ze to tak boli :ico_szoking:
szyjka sie jeszcze nie skraca :ico_zly: ,ale robi sie juz mieka,no i rozwarcie na jeden palec,lepsze to niz nic :-)

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

06 mar 2008, 13:41

dziewczyny dziwna rzecz mi sie przydarzyła :ico_placzek: miałam na koncie tylko :ico_szoking: 15 f wiec przelałam z konta oszczednościowego zeby nie było jaj bo jutro mi pobieraja za mieszkanie i telefon i wyglądało to tak: miałam 15 F najpierw przelałąm 40 F no to razem powinno być 55 f prawda???? ja przelałąm a tu patrze rachunek wynosi 25 F :ico_szoking: czy w HSBC liczą sobie jakąs prowizję jak nie ma sie nic na koncie????? no kużwa dosyć ze teraz tak kiepsko to jeszcze mi pobrali

[ Dodano: 2008-03-06, 12:42 ]
Monika jak ja zajechałam do szpitala to miałam rozwarcie na dwa palce a wody odeszły juz 10 godzin wcześniej a po 17 godz rodzenia miałam tylko na 5 cm rozwarcie, ale ja sobie nie dałam zrobic masażu szyjki bo chcieli zrobić :ico_olaboga:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

06 mar 2008, 13:46

martuchafrost bardzo mozliwe,mojemu szwagrowi jak wszedl na debet to odrazu Ł20 kary naliczyli,ale on mial w natwescie,no i moja kolezanke w barcleysie tez naliczyli
a szwagier odrazu splacil ten debet i jeszcze przez dwa miechy mimo ze byl na plusie kare mu naliczali :ico_puknij: glupota :ico_puknij: i zamknal konto u nich

[ Dodano: 2008-03-06, 12:50 ]
ten masaz chyba cos pomogl,bo dzis rano zaczal mi czop odchodic :ico_brawa_01: ,ale nie ekscytuje sie za bardzo,bo pewnie i tak do poniedzialku nie urodze

[ Dodano: 2008-03-06, 12:53 ]
martuchafrost pisze: no co za głupkowaty sen

marta wiesz jakie ja mam teraz glupkowate sny to szok :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-03-06, 13:07 ]
dziewczyny,powiedzcie mi jak to jest z paszportem dla maluszka tutaj,musze sie najpierw umowici czy jakis formulaz mi potrzebny,zy to juz na miejscu w ambasadzie?bo ja zielona jestem :ico_wstydzioch:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

06 mar 2008, 17:25

monika slyszalam ze ten masaz to cholerny bol,ja chybA tak jak marta bym sie nie dala.trzymaj sie kochana bo to juz niedlugo,buziaczki....i nie zamartwiaj sie bo te glupie sny to napewno przez to ze za duzo myslisz.bedzie ok.

marta nie macie ustalonego debetu na koncie?my mamy ze mozemy zejsc 1000 na minus,i zadnej kary wtedy sie nie placi.

gosiasuper fotki,fajnie ze wyjazd wam sie udal i dobrze sie bawiliscie.i ty super wyszlas,fajne okulary.gdzie je kupilaS?kurcze we wtorek juz jedziemy a ja nie mam okularow przeciwslonecznych bo konrad mi polamal. :ico_placzek: szukalam ale nic mi sie nie podoba tzn moze bym cos wybrala,ale chce zeby miale ciemne szkla.a te co widzialam to mialy jasne.
jak tomus z sikaniem,juz bez wpadek?czy jeszcze zakladasz pamp na dzien?

wiecie wczoraj o21 bylam z konradem na podworku... :-D
no ale tyle sniegu napadalo w 15 min i jak konrado zobaczyl to oczy wielkie i usmiech i ze on chce,wiec nie moglam mu odmowic tej radochy.tym bardziej ze wiedzialam ze do jutra sie nie utrzyma snieg.
na pizame(bo juz byl po kapieli) ubralam mu ubrania i na snieg :ico_haha_01:
szalelismy na maxa,kazal robic sobie kulki i rzucal we wszystkich :-D ale mial radosci :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 mar 2008, 17:35

jestem...
przyznaje ze wczoraj zagladnelam ale braklo sil i weny na pisanie :ico_wstydzioch:

wczorajszy dzien mialam busy na maxa hehe coz w tym dziwnego co? a jednak jakas taka zmarnowana sie poczulam pod wieczor kiedy zawitalam do domu. poza tym glodna i w ogole spragniona itd hehe
rano wyruszylam do szkoly, wiec wiadomo wycieczka dluga i dajaca w nonono doslownie (ale to akurat pozytyw bo jedrna nonono jak znalazl na lato nie?)
przy odbieraniu lelka z creche znow zobaczylam ta jego smutna, wywinieta w podkowke minke hehe ale na moj widok zmienila sie na :-D i tulil sie moj maly do mnie taak slodko
milo czasem poczuc ze ten moj zeswirowany lelek kocha mnie i to baardzo hehe
ale ogolnie jest tak pogodny, smiejacy, pod koniec mizernieje, zmeczony i oczekujacy na mame i drzemke hehe

po powrocie do domu, obiadek i pojechalismy szybko do centrum , tam spotkanie z kumpela i lazenie po sklepach do poznego wieczora hehe
lelek swirowal, smial, sciagal skarpetki hehe i zaczepial wszystkich hehe do tego stopnia sie rozszalal ze zupelnie olał swoja stala drzemke ok 14-14.30, i tak od 12,30 nie spal az do 17.30. dopiero wtedy zdrzemnal sie na godzinke
i tym samy opoznil nocny tytual

zasnal po raz kolejna ladnie, ale na naszym lozku hehe
na razie jestem podjarana odrzuceniem smoczka, od 3 dni w ogole sie go nie domaga hehe trzymajcie kciuki zeby juz tak zostalo...
moze z nami w lozku spac
byleby juz to bylo za nami (zycie bez smoczka)
mysle ze jest on na tyle madrym chlopcem ze wkrotce znudzi mu sie tez spanie ze starymi i cyckanie noca
mam nadzieje ze wyrosnie z tych przyzwyczajen hehe

dzis mamy spokojniejszy dzien hehe
spacer po okolicy obowiazkowo z hustaniem hehe
Obrazek

Obrazek

obecnie lelus spi na ogrodzie wiec klikam na szybko hehe

marta z tego co piszesz to nie mialas debetu? wiec nie mogli ci pobrac oplaty za brak srodkow
chyba ze direct debit byl zanim ty wplacilas kase. wtedy to mozliwe
ale mozesz ppojsc do banku i jakos sie wytlumaczyc (bajer wcisnac) i napewno kase ci zwroca. wielu znajomych tak to zalatwialo
ja mialam kare za opozniana platnosc za karte kredytowa i sciemnilam ze bylam na holidayu i anulowali bez problemu
sprobuj i nie daj sie, powodzenia

monika slyszalam wlasnie ze masaz szynki to niezly bol.. wrrr teraz porod to bedzie pikus hehe
a odchodzacy czop moze wlasnie swiadczy o nadchodzacym rozwiazaniu. choc wiadomo ze reguly nie ma
jednak zycze ci abys jak najszybciej miala maluszka przy sobie :ico_brawa_01:
a jesli chodzi o wyrobienie paspzortu dla dzieciaczka.. nie wiem czy cos zmienilo (calkiem mozliwe) ja bukowala spotkanie w konsulacie kilka miesiecy wczesniej, bo takie bylt dlugie kolejki
przez internet to zrobilam, potem musielismy w trojke stawic sie w konsulacie i tam wypelnic wniosek. przedstawic akt urodzenia i zdjecia
na stronie internetowej konsulatu napewno znajdziesz wszelkie info

jasnie pewnie juz sie pakujesz na maxa? badz na walizkach siedzisz i odliczasz co?? super wiadomosc.. bedziecie miec odjazd chatke hehe
koniecznie dawaj znak jak u was
moze przez marte jesli nie bedziesz miala neta na poczatku

eve mam nadzieje ze siusiaczek szymonka okaze sie jednak w pprzadku

a gdzie reszta bandy????????????????????????? :ico_szoking:

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-03-06, 16:40 ]
fela a ty co tu jeszcze robisz??? myslalam ze grzejesz tylek w egipcie hehe
lada dzien wyjazd co? aha no tak piszesz ze we wtorek hehe :ico_brawa_01:
super szalony sniezny nocny wypad z kondziem zaliczylas hehe ja pewnie tez bym sie nie oparla hehe szkoda ze fotek nie ma. pewnie za ciemno bylo co?

gosia witaj , widac ze wypad udany hehe
opowiedz cos wiecej . czekamy

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

06 mar 2008, 18:07

madzia fotki sa tylko nie mam weny na ich wklejanie :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

06 mar 2008, 18:37

Witajcie, oczywiscie z braku czasu rzadko zagladam ale czytam was na biezaco
musze pochwalic szybciutko wasze dzieciaczki bo sa przesuper a Franiem moj M jest zachwycony.
Lelus do mamusi robi sie podobny
witaj Delfinko fajnie ze jestes

A u nas juz fajnie Marcys ma juz stale pory spania do poludnia i popoludniu i tak jak oscar byl maly Marcelka nie trzeba usypiac tylko klade go do lozeczka i wychodze i dwie minutki i go nie ma na ok 2h.
zaczelam juz mu wprowadzac jablko gruszke, marchew, ziemniaczki ale nie gotuje tylko sloiczki kupuje
Oscarka zostawiam raz w tyg w przedszkolu od 9 - 15 i wtedy mam czas na jakies zakupy bo z dwojka to nie bardzo
Powiem wam ze Marcys bardzo dobrze sie wychowuje przy Oscarku strasznie jest za nim az mi go szkoda bo narmalnie tak sie zachowuje jak by chcial juz isc do niego i sie z nim bawic no ale niestety jeszcze musi poczekac
lece konczyc obiadek dla mezusia

a to moje dwa jeżyki
Ostatnio zmieniony 06 mar 2008, 18:53 przez Beatka78, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 mar 2008, 18:43

fela niech ja ci wene zapodam :ico_nerwusek: :ico_nerwusek:

[ Dodano: 2008-03-06, 17:45 ]
beatka genialna foteczka braciszkow w podpisie. super koszulki, gdzie je kupilas?

[ Dodano: 2008-03-06, 17:47 ]
beatka ty jestes kolekcjonerka wozkow. moze znasz jakas firme ktora ma w swoim zapasie spacerowke nieduza zielona koniecznie!!!
bo ja tu nic nie moge znalezc :ico_placzek:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość