Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

02 mar 2012, 22:23

no moj nie wziął za ostatnią wizyte
z tym że on to wogule odemnie nie powinien brać :)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

02 mar 2012, 22:30

jagódka szkoda mi ciebie..jeżeli ci tym pociesze to dodam ze ja miałam tę dolna część bardziej rozwaloną teraz niż przy pierwszym kolosku...wiec u mnie to nie zrobiło róznicy...tylko fakt....poród sam rozkrecający sie jest o niebo lepszy od oxy!

agasio
moich dwoch facetów ma szmery... :ico_sorki:


rybko
słodka jest ta kołyska :ico_brawa_01:

my dziś po kardiologu...ufff....zmachałam sie ...z dwójka dzieci u lekarza to nie lada wyczyn :ico_olaboga: na maj mamy umowione echo serduszek.

jestem heppy bo udało mi sie przyzwyczaic Patryczka do smoka... :ico_sorki: :ico_brawa_01: inny kształt bardziej mu przypasował...jak zaczyna marudzic daje mu smoka to od razu zasypia :-D

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

02 mar 2012, 22:34

hejka

ja czuje sie fatalnie...:( wszystkiego mam dosc... :ico_placzek:

Wiesci od Brodzikowej:"Nie rodzi! nadal w2 PAKU!" :ico_placzek:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

02 mar 2012, 22:35

dzwoneczek82, ale tez dziecko mialas mniejsze drugie wiec poród fajniejszy

ja tez chciałabym wierzyć że sam się rozkręci ale to będzie cud

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

02 mar 2012, 22:35

A ten prywatny,to moglby cie przyjac juz bez placenia :ico_zly:
haha dobre ... kochana widzialas zeby kiedykolwiek lekarz prywatny przyjmowal na wizyte bez placenia ?? :ico_zly:
ja widziałam. Mój gin nie wziął kasy od moich rodziców jak poszli do jego prywatnego gabinetu porozmawiać o mnie, bo mnie ordynator nastraszył że mam wielowodzie jak ja już leżałam w szpitalu i czekałam na poród.... Później jak poszłam żeby mi szwy wyjął bo miałam cc to też nic nie wziął. Powiedział żebyśmy tą kasę na jego dziewczyneczkę wydali :-D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

02 mar 2012, 22:38

mialas mniejsze drugie wiec poród fajniejszy
ból jest ten sam... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

02 mar 2012, 22:38

jagodka, a może czytałaś np. Irenę chołuj. Myślę, że jak już rodziłaś takie duże dzieci, i to z oxy, to dlatego cię zmasakrowało. Za szybko.
A kiedy Ci wywoływali? w którym tyg?
Może poród bardzo aktywny byłby dla Ciebie wyjściem? Dlatego myslę o I.Chołuj. Ta książka daje kobiecie wiarę po prostu, że da radę. I pokazuje jak dać radę.
Moja koleżanka urodziła ponad 4 kilowe dziecko z jednym otarciem naskórka, ale fatem jest że poród był umiejętnie prowadzony przez położną, w pozycji takiej jak ona chciała (na worku sako na boku leząc), powoli, spokojnie, itd...
Bardziej martwiłabym się o twoje nastawienie. Biedna, wierze, że jesteś załamana... ale musisz uwierzyć, że będzie dobrze. Tutaj nastawienie jest chyba kluczowe.
(żeby nie było... moje nastawienie do TYCH spraw okołoporodocyh nie zmieniło się od poczatku ciąży- dołek. Tylko ja licze na to, że w domku, we własnym otoczeniu, z fachowymi połoznymi umiejącymi prowadzić porody, będzie łatwo, przejdzie, minie, będzie po wszystkim)...
Przytulam

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 mar 2012, 22:40

jagodka24, ja cie doskonale rozumiem z ta obawa o porod,bylam taka beztroska po urodzeniu Andrzeja,mimo 16 godzin ale po Zuzi mam panike w oczach na sama mysl o porodzie SN duzego dziecka :ico_olaboga:
Kup ten olejek rycynowy,najwyzej cie przeczysci,a moze pomoze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Tak tak, zostaw zostaw im kołyskę.
- no to zostawie :ico_sorki: Jak sie wybrudzi,to przed samym porodem wypiore,bo to sie wszystko sciaga :ico_brawa_01:
widzialas zeby kiedykolwiek lekarz prywatny przyjmowal na wizyte bez placenia ??
- ten moj prywatny jak staralismy sie o Szymona,przyjal mnie w niedziele,zeby zrobic USg i zobaczyc,ze jajeczko peklo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: I nie kasowal mnie dodatkowo,powiedzial,ze to w ramach tej wizyty na ktorej bylam wczesniej :ico_sorki:
z dwójka dzieci u lekarza to nie lada wyczyn
- kwestia wprawy :ico_oczko:
na maj mamy umowione echo serduszek.
- a co to oznacza?Dobre wiesci?
udało mi sie przyzwyczaic Patryczka do smoka...
- hurrra,super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No to teraz powinien dac ci wiecej luzu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

02 mar 2012, 22:49

Martalka, jagode w 42tc a majke w terminie
gdyby nie kroplówka to z jagoda chodziłabym 2 lata
ani skurczy ani rozwarcia nic!!!!!!!!
z majką to samo

ja tak sobie myślę że może ja poprostu nie produkuje jakiś hormonów?????
przecież może tak być nie?
dzisiaj jak mi robili ktg to malteretowałam sobie sutki a podobno to sama oksy a tam nic
nawet żadnego śladu

a moje nastawienie się nie zmieni
jestm negatywne i juz

[ Dodano: 02-03-2012, 21:50 ]
ryba mam w domu ten olejek ale sie go boje
może to głupie ale boje się
zaczne coś robić przed weekendem żeby w razie W miec co zrobić z dziewczynami

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 mar 2012, 22:54

ryba mam w domu ten olejek ale sie go boje
- to sie nie boj,nasza znajoma polozna mowila,ze kiedys tak wlasnie wywolywali porody :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość