Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

17 sty 2008, 10:52

hello cioteczki

Obrazek

Obrazek

nie wiem komu najpierw odpisywac bo tyle tego

wczoraj całe popoludnie i dzisiaj rano nie mialam neta wiec masakra

mała troszke lepiej z nosem ale na noc zjadła 200ml kachy i obudzila sie z takim placzem ok 2 ze dalam jej pic ale ona jeszcze bardziej plakała
zrobilam 150ml mleka zjadla i w ryk to dorobilam 100ml i tez zjadla
normalnie nie wiem co z tym dzieckiem
a w dzien pewno znowu dieta bedzie

zborra taka kasa nie spada z nieba i ja bym brala bo nie dosyc ze sie obraza to jeszcze nigdy juz nie bedą chcieli pomoc

rozumiem cie tez ze nie chcesz miec zobowiazan
ja sama mam to na glowie bo tescie wzieli kredyt na naszą dobudówke
nie wspominając o tymze to w koncu ich działka
ale w dzisiejszych czasach nie mozna sobie poradzic całkiem samemu

z drugiej strony to 30tys nie starczy ci na otwarcie gabinetu prawda?

daria jak mała gorączkuje to daj jej nurofen albo paracetamol
viburcol tu mało co da

[ Dodano: 2008-01-17, 09:55 ]
lady sa takie specjalne pojemniki ktore sie wiesza na kaloryferze z wodą
ale prawde mowiac to nic tak jak nawilzacz nie nawilzy ci powietrza
a olejki tylko bedą pachniec ale nie zwilżą powietrza
to trudna sprawa w kazdym mieszkaniu teraz jak grzeją

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

17 sty 2008, 11:03

Boże, zapomniałam. Kinga mam nadzieję że się nie obrazisz na ciotkę zapominalską. Dla Ciebie z okazji wkroczenia w następny miesiąc :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

17 sty 2008, 11:05

Hej :ico_haha_01:

Najlepsze życzonka dla Kinguli :ico_tort:

Daria witaj w klubie-ja też juz kilka razy miałam pogryzione brodawki :ico_oczko:

zborra nie wiem co ja bym zrobiła na twoim miejscu :ico_noniewiem: No ale właśnie - chyba by zabrakło na własny gabinet ???

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

17 sty 2008, 11:28

Obrazek
zdjęcie z wczorajszego spacerku

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

17 sty 2008, 11:31

ladybird23, wiesz, jak Kacper był mały, a my nie mieliśmy nawilżacza, to mój mąż każdego dnia wieczorem poprostu brał taki spryskiwacz, tylko taki dobry musi byc, co robi mgięłkę i psikał w górę w całym pokoju, do wody można dodać wody morskiej, albo jodyny, będzie odrazu morski klimat. No a oprócz nawilżania, to najważniejsze jest wietrzenie mieszkania, ja jak wychodze na spacer, to zostawiam balkon otwarty na 1-2 godziny.

A anza no cóż bidula pewnie nadal ma awarię komputera i dlatego się nie odzywa tu, napiszę do niej sms-ka, bo cieszy sie jak dziecko jak jej o nas coś napiszę :-D

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

17 sty 2008, 11:43

Później Wam się pochwale jakiego torta zrobiłam dla mojego męża wczoraj :) dzisiaj ma urodzinki i mam nalot rodzinki...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 sty 2008, 11:48

Zborra a Ty masz jakis pomysl na biznesik?kiedys chyba o pralni pisalas.....no bo faktycznie musisz miec pomysla zeby te kase dobrze zainwestowac...i moze lepiej ja wziasc skoro mogliby sie obrazic :ico_noniewiem:

a u nas znow leje...dzis do poloznej na bilansik...ciekawe co znow powie....

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

17 sty 2008, 12:29

sikorka ja mam okna na mikroszczelinach, rzadko teraz wychodzimy zeby wietrzyc mieszkanie swobodnie, ale z tym spryskiwaczem to posunełas niezły pomysł..trzeba bedzie sprobowac, oczywiscie jak sprawie sobie spryskiwacz co daje mgiełke :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

17 sty 2008, 12:49

ladybird23, ja mam takie spryskiwacze po kosmetykach z avonu, konkretnie po odżywce do włosów. Ale tak jak mówię, zadne nawilżanie sztuczne nie da tego co solidne wietrzenie.

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

17 sty 2008, 13:14

ja też nie wychodzę codziennie na spacerek, ale wietrzę codziennie. Ala ma dosyć daleko łóżeczko do okna, więc jak zasypia to przykrywam ją grubym kocem i uchylam okno. Wietrzy sie jakieś 40 min i tak 3 razy dziennie.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość