Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 sty 2008, 13:36

oj...a my wlasnie wstalysmy z drzemki...jak fajnie nam teraz...polecam :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

17 sty 2008, 16:43

Cześć mówię jak MISIO z zatkanym nosem... :ico_noniewiem: :-D
Antybiotyk nie dział... tablety na rozrzedzenie nie działają, krople nie działają... więc jestem KARPIEM :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Najlepszego dla Kingi :ico_tort: za postępy cm dla Doris :ico_brawa_01: dawaj foty torta :-D niech się chociaż poślinię bo i tak węchu brak...

Daria ... a ja prawie zapommniałam co to ból brodawek... hehe ale ten zas zaiwania...

Lady Ty chcesz nawilżać a ja muszę osuszać bo tak u nas ... trochę wilgotnawo i też często na mikroklimatach lecę... :ico_haha_02:

Sikorka
to pozdrów Anzę i jakoś ją zdopinguj do powrotu na łono TT :ico_haha_01:

Jagódka to wszystko zjadła :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale fajna z niej babeczka się robi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Moja nyna już trochę długo.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

17 sty 2008, 18:05

Pustawe popołudnia :-D
My dziś się nałaziliśmy, aż mnie nogi bolą, ale fajnie, odrazu lepiej jakoś człowiekowi jak się ze znajomymi na ulicy spotka, temu dzieńdobry, temu cześć, z tym dwa słowa.

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

17 sty 2008, 19:06

hejka

my dzis na spacerze 2 razy ... piekne słonko ...
dzieciakiszaleja .... mały zasowa strasznie po podłodze ... i chichraki dwa z nich ...

Glizda spokojnie mozesz dac viburkol i przeciwbolowy tez ... ale mam nadazieje ze wieszz ze viburkol lepiej działa jak podawany jest przez pare dni ... raz rano i raz wiedczorem ..

no i co by tu jeszcze napisac ...

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

17 sty 2008, 19:38

dobra zanim poczytam
mam bardzo wazne pytanie - bo tu lekarze w Wa-wie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: nikt nie chce mi udzielić informacji...a to co czytam na necie :ico_noniewiem: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
więc - co oznaczaja białe - ecriu kupy u niemowlęcia - konsysytecjaia ok , bez sluzu, nie jadl nic nowego ..wczoraj 1 dzis 4 .........

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 sty 2008, 19:44

Gosia...nie wiem co oznaczają ale mala miala takie kiedys ze 2.....i minelo....ale ja juz potem zielona z tego bylam bo miala pozniej te kupki z krwia....wszystko samo minelo....czytalam kiedy duzo o tym ale juz nic nie pamietam :ico_wstydzioch: :ico_puknij:

bylismy u poloznej i na zakupach...i tak:
bilans przeszlismy jaknajbardziej pomyslnie,pani sprawdzala co potrafi juz Maya i Maya potrafi wszystko z listy :ico_brawa_01: :ico_oczko: .....super...mowila same komplementy i superlatywy...Maya wazy 8 160....i jest idealnie na lini sredniej wagi 8 miesiecznego dziecka :-D .......pytala czy mamy jakies pytania i problemy...i tyle.....
ide na obiadek bo glodna bardzo jestem....

[ Dodano: 2008-01-17, 19:18 ]
wiecie co sie dzieje mojemu dziecku...chyba ma bulimie :ico_olaboga: ....albo co innego...po kilku lyzeczkach jedzonka zwraca jakby sie dlawila :ico_olaboga: ....wczoraj myslalam ze to przypadek a dzis juz kilka razy zygnela....nie cisniemy jej nic na sile bo juz po 5 lyzeczkach mamy zwrot....przeczekamy jeszcze troche....goraczki nie ma,biegunki juz tez nie.....wiec nie jest najgorzej.....

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

17 sty 2008, 21:02

glizdunia jak bedzie głodna to zacznie marudzic to moze wtedy spokojnie zje, a mleczko tak samo zwraca??
i ciesze sie ze tak dobrze jej bilans wypadł..

gosia nie słyszałam nigdy o takich kupach :ico_noniewiem: jest to wogole mozliwe zeby taki kolor kupki był??moze zadzwon do połoznej to ci cos pomoze..przynajmniej powinna...

sikorka to ty musisz w małej miescince mieszkac skoro tylu znajomych spotykasz na spacerkach...ja rzadko kiedy z kims na drodze pogadam.. :(

ja juz czekam spokojnie na "4400" patrzałyscie na poprzednie 2 serie??ja jestem fanka..tylko moj maz troche nie pocieszony, bo on woli " CIA Miami"..

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 sty 2008, 21:11

wiesz co,po cycu nie zwraca ale je go odrobinke....teraz na dobranoc tylko ciumnela....albo ma taki czas poprostu,bo nie okazuje zeby ja cos bolalo-mam na mysli zeby,ona chetnie do buzi bierze ale zaraz naciaga i zyga :ico_noniewiem: .....w kazdym badz razie teraz spi....i rzuca sie bardzo...zobaczymy....

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

17 sty 2008, 21:11

Gosia A, kurde... pierwsze słysze... :ico_olaboga:

GLIZDUNIA, a na bilansie nie mówiłaś nic o tej jej bulimii? Może piguła by wiedziała... a może to ząbki c.d. i stąd to wszystko .... :ico_noniewiem:

Lady ja z TV na bakier... mój J. opanowuje na wieczór... i męczy z uporem maniaka Discovery i inne bajery :-D

no to Sikorka nadrobiła dialogowe pogaduchy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-17, 20:13 ]
Gosia A, a może Hubert ostatnio jadł kurczkowo-kalafiorowo.... ???

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 sty 2008, 21:16

Massumi...nic babie ie mowilam bo rano jadla troche ale nie dziwilo mnie to specjalnie ze naciagala ,poprostu jej wiecej nie dalam...potem byl cyc do zasniecia i tez luz bo zasnela wiec nie zwrocila....potem obiadku znow skubnela i jak naciagnela to jej nie dalam....ale byl ten sam co wcoraj wiec myslalam ze moze jej nie smakowal :ico_noniewiem: ...potem polozna i po niej proba cyca-ktora zostala odrzucona...i 5 lyzeczek jogurtu z musli....i odruc wymiotny wiec dalej nie dawalam....i z naszego obiadu lyzeczka ryzu bo sie lekko rozgotowal i zygnela.....narazie paniki nie sieje......

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości