Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

04 lut 2009, 15:19

Dzien dobry :)
My juz po spacerku,alez mamy super pogode,naprawde taka piekna idealna na Spacer i tez bylismy na spacerku na Placu Zabaw :-) A po spacerku najpierw uspalam Marcuska a pozniej Nicolke,i teraz moje dzieci jeszcze sobie spia ale podejrzewam ze Marcus sie lada chwila obudzi a Nicolka jeszcze moze z godzinke pospi..
Tak to nic nowego,wszystko Oki.Moja Nicolka to tez ma dobra pamiec ale nie wspomina nic bo nie mowi jeszcze jak wasze dzieci,i nie pokazuje tez rzeczy ktore byly.. ale wiem ze ma pamiec dobra na widok swojego lekarza staje sie taka ostrozna.. trzyma sie kolo mnie itd..

Magda mialas naprawde sliczny sen,mi sie wydaje ze ty bardzo pragniesz byc w ciazy i miec dziewczynke i moze dlatego to ci sie przysnilo,ja mam tak ze jak cos bardzo chce to zdarza mi sie ze o tym snie.. :ico_haha_02: Zycze ci oczywiscie zeby twoj piekny sen sie spelni w calosci :-)

Mama_Ania dobrze ze Kinga juz dzisiaj grzeczniejsza.. Moja Nicolka to lobuz i zadko jest grzeczna.??

Ok uciekam bo moj syncio sie obudzil tak jak myslalam Milego dnia i buziaki papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

04 lut 2009, 15:50

,mi sie wydaje ze ty bardzo pragniesz byc w ciazy
Pragnę z całego serducha,a co do płci to wszystko mi jedno czy to bedzie siostrzyczka czy braciszek dla Tolka..chociaż nie ukrywam że byłoby cudnie mieć parke :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

05 lut 2009, 11:12

witam ....
mam kiepskie wieści .... Malwinka ciągnie 3 antybiotyk pod rzad (właśnie wróciłam od lekarza i na 12 ide do pracy) okropnie męczy ją kaszel .... tak bardzo jest zaflegmiona

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 lut 2009, 12:29

Aginka, zdrówka dla Malwinki :ico_sorki: :ico_sorki:
U na nie lepiej,Ada rano mi gorączkowała do 39 stopni :ico_olaboga: :ico_olaboga: i ta cała jej choroba ciągnie się już 2 tydzień :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Wczoraj dopiero co skończyliśmy brać antybiotyk a wieczorem zaczeła na nowo gorączkować.
Lekarz mówił że tym razem to wirus wieć jesteśmy bez antybotyku :ico_noniewiem:

Magdalena_82, z całego seduszka Ci życzę aby twoje marzenia o 2 dzidzi się spełniły :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

05 lut 2009, 12:40

Witajcie
Dużo zdrówka Adusi i Malwince.
jakbym ja Emilki nie przypilnowała w dzien albo wieczorem, ze jest pora spania, to ona w zyciu by sie sama z siebie nie zdecydowała pojsc spac :ico_oczko:
Kinga siedzi z nami po kąpieli w dużym pokoju, ale jak poczuje,że chce spać, to idzie do siebie, kładzie się i zasypia.
Magduś, idź do lekarza i zapytaj o te leki.
My wybieramy się na spacerek, choć wcale mi się nie chce...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

05 lut 2009, 15:15

Witam i ja :)
Moje dzieci spia,Nicolka niedawno zasnela a Marcusek zaraz sie pewnie obudzi :) Pozatym to juz sobie dzisiaj popsprzatalam domek i mam ladnie czysto,i na spacereku nie byslismy chociaz jest ladnie ale jakos mrozno..
Nic mi sie niechce dzisiaj.. jak ma juz czysto w domu to braklo mi energii na reszte dnia.. :ico_wstydzioch: ale mam nadzieje ze to tylko chwilowe jest.. Napewno.. :ico_oczko:

Aginka biedna Malwinka niech szybko wraca do zdrowka i nabiera sil a brzydki kaszel niech jej mija..

Justyna tez zycze Adusi powrotu do zdrowia..

Gabi dziekuje za komplemenciki :-) A moze jest moja pareczka do siebie podobna.. Zobaczymy jak beda troche wieksi :->

Milego dnia papa

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

05 lut 2009, 16:08

My po spacerku, Kinga stara się zasnąć, ale jej nie wychodzi. Leży sobie cichutko, ale oczka ma otwarte. A Patryk chyba nie ma zamiaru odpocząć. Siedzi mi teraz na kolanach i usilnie próbuje sięgnąć łapką do klawiatury.
ma juz czysto w domu to braklo mi energii na reszte dnia..
U mnie odwrotnie :ico_haha_01: Wyszłam na spacer, ale na porządki brak chęci. Może jak maluszki zasną.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

05 lut 2009, 20:48

oj ... u mnie też jest "BŁYSK" - :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: bo jestem na diecie i po powrocie z pracy staram się nie siedzieć bezczynnie ani chwili - ale za to dosłownie padam na pysk :ico_olaboga: jak ja dam radę ....

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 lut 2009, 23:36

u mnie też jest "BŁYSK
zapraszam do mnie na sprzątanko :ico_oczko: :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

05 lut 2009, 23:37

justyna25, jak Adusia?

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości