Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

03 kwie 2008, 13:19

Ja materac też muszę kupić,bo dla Filipa miałam straszny,ale mnie to później czeka,bo tak do pół roku to dzidzię będę miała w kołysce i tam dotne ten stary materac po Filipku,który jest z gąbki. Słyszałam też dobrą opinię o kokosowym
Jeśli chodzi o ciuszki to na pewno muszę dokupić ze 3-4 koszulki,bo mi się poniszczyły jak pożyczałam koleżankom,a pójki dzidziuś ma pępuszek to nie można body założyż, później t używałam głównie body. Fajne są też takie pajace rozpinane od dołu i je też muszę dokupić, śpiochy jak będę kupować, to też takie które mają "dostęp "od dołu. Rożki mam 2. Jeśli chodzi o wózek to albo deltim X-lander Xa albo coneco

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

03 kwie 2008, 14:09

hej :)
a ja już zrobiłam listę co muszę dla Dzidzi kupić, bo po Majce mam zniszczone, tzn nadają się te ciuszki tylko do domku, bo sporo jest od oliwki, i już 2 razy próbowałam wygotować w wybielaczu i tylko troszkę puściło.
muszę kupić:
3-4 śpioszki
3-4 kaftaniki
body ze 3 pary
rożek, bo wcale nie mam :/
przewijak do łóżeczka
podusię
ze 2 pajacyki do spania
czapeczki, skarpetki
fotelik do samochodu
kosmetyki
i pewnie jeszcze coś mi się przypomni... cały czas coś dopisuje do mojej listy :)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

03 kwie 2008, 14:28

a mi się wydaje że spiochy to i tak szybciej się ściąga normalnie odpinajac na ramionach nić się bawiac z tym odpinaniem w korku , podciaganiem itp. Wiki nawet te co miała rozpinane w kroku to przy przebieraniu sciagaliśmy całe- było wygodniej a mała swobodnie sobie wierzgala nóżkami

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

03 kwie 2008, 14:32

no też mi sie tak wydaje, że lepsze są te zapinane z góry, ale z drugiej strony te rozpinane w kroku sa dobre z tym, że można latwo i szybko zajrzec do pampersa :)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

03 kwie 2008, 14:36

a ja sie upieram że szybciej góra zajrzysz bo masz do rozpiecia dwa guziki albo napy a miedzy nogami to minimum 5 :ico_noniewiem: ale oczywiscie co kto woli :ico_oczko:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

03 kwie 2008, 14:41

ja nie mam praktyki i nie wiem , ktore sa lepsze czy te odpinane od gory czy od dolu :ico_oczko: , ale mam takie i takie po siostrzencu...a jakies foteliki znacie dobrej firmy, sprawdzone??a co myslicie o baldachimach do lozeczke..sa rozne opinie..a wy co myslicie??

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

03 kwie 2008, 14:48

delfi1, polecam foteliki firmy CONECO swietne są :)

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

03 kwie 2008, 15:28

:ico_ciezarowka:
mojamaja.corcia dzieki :ico_haha_01:
co myslicie o tym by mierzyc miara brzusie i podawac miare brzusia i w ktorym tygodniu jest mierzony...na lini pepka by mozna bylo mierzyc...ja mam chyba duzy brzusio juz bo 24 tydzien 98 cm..

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

03 kwie 2008, 18:29

Marta26, przecież wszystkie śpiochy są zapinane od góry,ale te które mają rozpięcia na dole są dużo wygodniejsze przy przewijaniu bez 2 zdań, wypróbowałam przy Filipku

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

03 kwie 2008, 18:41

delfi1, ja materacyk polecam kokosowy,ewentulanie kokosow-piankowy, sam piankowy jest za miękki i moze zdeformować kręgosłupek :ico_olaboga:
Marta26 pisze:a mi się wydaje że spiochy to i tak szybciej się ściąga normalnie odpinajac na ramionach nić się bawiac z tym odpinaniem w korku , podciaganiem

Marta szybciutko zmienisz zdanie jak wypróbujesz :ico_sorki: Przed urodzeniem Izy było mi wszytsko jedno jakie są śpiochy,ale jak kupiłam raz rozpinane w kroku,to potem juz nie chciałam żadnych innych...szybciutko zmienia się pampersa,zwłaszcza w nocy nie ma konieczności rozbierania całego malucha,tylko myk-i pielucha zmieniona bez kombinacji,obracania dzidzi itp...zreszta sama musisz wypróbować i się przekonać,ja jak teraz kupuję śpiochy,to pierwsze,na co patrzę,to na to,czy są rozpinane :ico_oczko: :-)
Marta26 pisze:było wygodniej a mała swobodnie sobie wierzgala nóżkami

W takich,jak sie rozepnie,też może wierzgać :ico_oczko:
delfi1 pisze:a co myslicie o baldachimach do lozeczke..sa rozne opinie..a wy co myslicie??

Przy Izie miałam,ale teraz zdjęłam,bo w sumie tylko utrudniał mi dostęp do łóżeczka...jedyny plus jest taki,ze ładnie wygląda :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość