Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 paź 2010, 19:37

Uciekam dziewczynki, bo mąż mi właśnie oznajmił, że jedziemy do kuzyna mojego na herbatkę :ico_haha_01: właśnie
Mam tylko nadzieję, że ta herbatka łagodnie się zakończy... :ico_haha_02:

Powiedzcie mi czy Was też tak irytuje rola kierowcy od kiedy jesteście w błogosławionym stanie? Każdy się na imprezce cieszy, że jest osoba która nie pije :-)

Życzę Wam spokojnej nocy, jak najmniej pobudek na siusiu i żebyście obudziły się bez porannych mdłości. Sobie też tego życzę :ico_haha_02:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

22 paź 2010, 19:40

niektóre nieznacznie przytyją,inne mają jakieś tam zachcianki ale zazwyczaj ciąży tego nie przypisują :ico_noniewiem:
a jak kobieta ma tendencje do tycia i jest przy tuszy to moze nie zauwazyc ze przytyla jeszcze bardziej. Kiedys tez jedna mowila ze przybrala 3 kg przez cala ciaze to tyle w sumie z jedzenia, albo problemow hormonalnych mozna przybrac i nikogo to nie zdziwi

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

22 paź 2010, 19:48

hej, ale się spisalyście :-) :ico_brawa_01:
y niedawno wrocilysmy od moich rodzicow, maż wraca dopiero do domu, Pola dziś w dzień nie spała (była cicho , mama myslala, ze spi, a ona dorwała jej podklad i cala się wysmarowala :ico_haha_01: ), za to w samochodzie się jej przysnęlo.

A ja dziś na szkoleniu z kierownikiem byłam, skończyło się o 14 więc jeszcze skoczyłam do coccodrillo i kupiłam malej czapkę, szalik rekawiczki i fajne buciki :-) .

Zmykam kłaść małą spać, dziś się nie co lepiej czuję więc może wpadnę jeszcze, podam Wam moje namiary na nk

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

22 paź 2010, 19:49

Powiedzcie mi czy Was też tak irytuje rola kierowcy od kiedy jesteście w błogosławionym stanie? Każdy się na imprezce cieszy, że jest osoba która nie pije :-)
no nawet nie gadaj, ja to teraz ciagle jako kierowca musze robic :ico_zly: ale bardzo lubie jezdzic :-)

Tez cie znalazłam na nk :-D hej fajnie napisalas ze dawno zdjec nie dałąs, a ostatnie to z sierpnia masz tyty kłamczuszko :ico_nienie: :ico_nienie: :-D :-D


A widze ze pierwsza miłosc na tapecie, widziałam dzisiaj i miałam nadzieje ze Majka znowu sie zejdzie z Pawłem a tu nic, za to tej Włodarczykowej to nei cierpie i nie podoba mi sie ze jest w tym serialu.

Ciaza z zaskoczenia to jest bajer, masakra czasami ciezko w to uwierzyc. A kiedys ogladałam taki program, opowiesci o narodzinach, tez bardzo mi sie podobał, to było jak z Filipem w ciazy chodzilam no i kurka wszystko tam pokazywali :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 paź 2010, 19:52

Było też o jednej co najpierw dużo i szybko straciła na wadze, a później przytyła myśląc, że to efekt jojo po stosowanej diecie.
Ania, a ten program o wyborach małej miss oglądałaś w weekend?

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

22 paź 2010, 19:53

Powiedzcie mi czy Was też tak irytuje rola kierowcy od kiedy jesteście w błogosławionym stanie? Każdy się na imprezce cieszy, że jest osoba która nie pije :-)
mnie nie irytuje, ja lubie prowadzic, chociaz od kiedy jestem w ciazy i nie czuje sie najlepiej szukam pretekstu zeby tego nie robic :ico_oczko: jezdze juz tylko jak musze czyli do pracy i spowrotem, ewentualnie do rodzicow na sasiadujace osiedle. Zreszta moj R prawie w ogole nie pije wiec nie mamy problemu zeby sie dogadac co do tej kwestii.

Juz prawie 20 ja bede sie zegnac, dzis juz nie wchodze z domu bo chce jak najszybciej pojsc spac rano 5.30 pobudka :ico_placzek:

Dobranoc :ico_papa:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 paź 2010, 19:53

Tez cie znalazłam na nk :-D hej fajnie napisalas ze dawno zdjec nie dałąs, a ostatnie to z sierpnia masz tyty kłamczuszko :ico_nienie:

Rzeczywiście zdjątka dodawałam:) Jak weszłam na NK to się przypomniało.... ehhh
Dobra teraz już naprawdę uciekam.
Papa

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 paź 2010, 19:54

Koroneczka miłego wieczorku :-) co do kierowania to nie mam prawka więc nie mam z tym problemu ;-)
Pola dziś w dzień nie spała (była cicho , mama myslala, ze spi, a ona dorwała jej podklad i cala się wysmarowala :ico_haha_01: ),
dobra jest,chciała się upięknić jak mamusia :-D
A widze ze pierwsza miłosc na tapecie, widziałam dzisiaj i miałam nadzieje ze Majka znowu sie zejdzie z Pawłem a tu nic, za to tej Włodarczykowej to nei cierpie i nie podoba mi sie ze jest w tym serialu.
ja też myślałam,że już co na dobrej drodze,ale pewnie kiedyś ich skumają :ico_noniewiem: przynajmniej prywatnie im ze sobą dobrze :-)
A kiedys ogladałam taki program, opowiesci o narodzinach, tez bardzo mi sie podobał, to było jak z Filipem w ciazy chodzilam no i kurka wszystko tam pokazywali :-)
też to oglądałam :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

22 paź 2010, 19:55

a jakbyscie doszly przez weekend do strony nr 100 to zostawcie miejsce, tez chce sie tam wpisac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 paź 2010, 19:58

Ania, a ten program o wyborach małej miss oglądałaś w weekend?
tak,nawet z mężem to oglądałam i normalnie w szoku byłam jak to obejrzałam,niektóre dziewczynki to takie sztuczne były i do tego depilacja brwi woskiem u 10-cio latki :ico_olaboga: :ico_olaboga:

patrycja_g dobranoc
a jakbyscie doszly przez weekend do strony nr 100 to zostawcie miejsce, tez chce sie tam wpisac :ico_oczko:
to będziemy tak pisać żeby 1 ostatnie miejsce na ciebie czekało :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość