Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

27 sty 2009, 00:20

wiecie co, jesli mogę wyrazic swoje skromne zdanie to też bym wolała tu zostać, w koncu zawsze będziemy mamuśkami dzieci z marca i lutego z roku 2008 :-D nikt nam sie już nie wciśnie ani nie zabierze 2008 bo czas minął :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

27 sty 2009, 08:40

Witam kochane Panie.
Odnosnie tego przenoszenia na inny wątek to tez wolałabym zostać TU.
A wczoraj wybrałam wniosek ze żłobka i wiecie co mi Pani powiedziała? Że lista na wrzesien jest juz pełna :ico_szoking: No szkurde 8 miesięcyu wczesniej?????? To jest jakas paranooja.
A tak ogólnie to u nas panuje grypa znaczy sie w mieście i co chwile sie słyszy, że ktos jet chory. A i chyba wam nie pisałam ale w tamtym tygodniu zmarło dziecko u nas w mieście 18 miesięcy na sepse . Zmarło w ciągu 4 godzin :ico_placzek: :ico_szoking: Najpierw dziecko zaczęło goraczkowac poźniej jakies krostki mu wyskoczyły a po 3 godz miał juz na całym ciele i w czwartej godzinie zmarło :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

27 sty 2009, 09:22

lalunia pisze:to też bym wolała tu zostać,
ja tez :ico_sorki: :ico_brawa_01: tyle pięknych wspomnień :-)

zirafka pisze:w tamtym tygodniu zmarło dziecko u nas w mieście 18 miesięcy na sepse
o Boże :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

30 km od mojego miasta też ostatnio zmarła 5 letnia dziewczynka na sepse :ico_placzek: dlaczego ten świat jest taki okrutny .

U nas nocka nawet ok .

Franek zrobił sie łobuz , zaczyna pluć mi na dywan i jedzeniem mimo że mu smakuje , zbiera sobie ślinkę w buzi i pluje albo zaczyna wrzeszczeć i pokazywać nerwy .....kurde nie wiem co robić....nie zwracam uwagi na wrzeszczenie ale plucie to jak musze go tego oduczyć :ico_olaboga:

Mamcia przyjdzie po małego koło 11 a ja bede sie dalej uczyć.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

27 sty 2009, 09:29

dzien dobry dziewcyznki,

oze, to jakas epidemia sepsy teraz?

ja nie oddam nigdzie dziecka, bede z nim siedziec ttak dlugo jak się bedzie dalo. Jakos mnie nie przekonują żlobki... :ico_olaboga: choc wiem, ze jak mus to mus.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

27 sty 2009, 09:42

zirafka, a szczepiłaś Kubusia na sepse jak zamierzasz go dać do żłobka ?

My w lutym mamy ostatnią 4 dawkę pneumokoków .

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 sty 2009, 09:48

Anuszka pisze:dzien dobry dziewcyznki

dobry dobry :ico_oczko:

Marcys zasnal wczoraj przed 20 a dzis pobudka przed 8 :ico_szoking:
byly ze 3 pobudki na jedzenie , ale ogolnie ok...

Anuszka pisze:ja nie oddam nigdzie dziecka, bede z nim siedziec ttak dlugo jak się bedzie dalo.

tak jak ja :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

27 sty 2009, 09:50

asiab pisze:Franek zrobił sie łobuz , zaczyna pluć mi na dywan i jedzeniem mimo że mu smakuje

ha u nas jest podobnie przedwczoraj jak jadł krupnik to wode i ziemniaki połykał a kasze wypluwał na ziemie. a nerwy takie pokazuje, że mnie po rekach gryzie :ico_szoking:

Anuszka pisze:Jakos mnie nie przekonują żlobki...

mnie też ale na razie nie bede miała wyjścia niestety....Może do tego czasu akurat cos sie rozwiąże w tej sprawie i nie bedzie trzeba go oddawać ale na razie musz ezacząć działać

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

27 sty 2009, 09:55

moja najstarsza od wczoraj gorączkuje, średnia i najmłodsza ma kaszel :ico_noniewiem: zaraz jade do apteki po lekarstwa

zirafka pewnie nie masz innego wyjścia jak ten żłobek, dla mnie to trauma, pamietam nieliczne wspomnienia ze żłobka i jak płakałam za mamą :ico_placzek: i jak ogólnie było mi tam źle :ico_noniewiem:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

27 sty 2009, 10:35

Dzień doberek :-D

My dzisiaj mamy dzień biegania - po drugim śniadanku idę z Tosią na ostatni zastrzyk. Muszę jeszcze po drodze zrobić jakieś zakupy (chleb, wędlina, warzywa, owoce) i do sądu sprawozdanie zanieść. A po południu jadę jeszcze z Tosią na kontrolną wizytę i do mojej lekarki, żeby mi papierzyska podpisała na komisję.

zirafka pisze:A i chyba wam nie pisałam ale w tamtym tygodniu zmarło dziecko u nas w mieście 18 miesięcy na sepse . Zmarło w ciągu 4 godzin :ico_placzek: :ico_szoking: Najpierw dziecko zaczęło goraczkowac poźniej jakies krostki mu wyskoczyły a po 3 godz miał juz na całym ciele i w czwartej godzinie zmarło :ico_placzek:
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
A z drugiej strony lekarze też czasem ignorują coś - ja jak byłam ostatnio z Tośką na pogotowiu to był tam lekarz z przychodni i mi z tekstem wyleciał "a nie za często pani to dziecko choruje?" :ico_zly: Albo jak lekarki z przychodni (oprócz Tosi pediatry) wmawiają mi, że Tośce nic nie jest, a ona ma biegunkę, że aż się pieni :ico_zly: Kurcze to jest AŻ dziecko i nawet jeśli czasem jestem przewrażliwiona, to nikt nie ma prawa tego krytykować. To jest moje dziecko, a lekarze są od tego, żeby pomagać. Kiedyś składałam w szpitalu skargę na lekarkę pogotowia - to było jakoś na początku czerwca, mała zrobiła się czerwona w kropki. Zawołałam sąsiadkę, a ta od razu wezwała pogotowie. I co? Lekarka stwierdziła, że dziecko jest przegrzane, rozebrała ją do pampersa i pojechała. A Tośka miała pierwszy w życiu atak alergii. Bardzo silny zresztą. nonono teraz to lekarze są lekarzami dla kasy chyba, a nie żeby pomagać :ico_zly:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

27 sty 2009, 10:56

malgoska pisze:teraz to lekarze są lekarzami dla kasy chyba, a nie żeby pomagać :ico_zly:
to prawda, nieiwelu jest lekarzy przede wszystkim, by pomoc. Aj, w ogole dzisiejszy swiat to pieniadz.

lalunia pisze:moja najstarsza od wczoraj gorączkuje, średnia i najmłodsza ma kaszel :ico_noniewiem:
oby to nie bylo nic powaznego i szybko przeszlo !!! :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość