Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 mar 2008, 15:03

beatka wklej fotki koniecznie.. RAF museum to cos co kreci mego adasia ale nigdy nie mielismy jakos czasu zeby tam pojechac :ico_noniewiem:

marta to fakt przed swietami tanie bilety sa raczej nierealne :ico_olaboga:
mam nadzieje ze uda ci sie znalezc mozliwe i pozalatwiac sprawy, frania zbaierasz ze soba rozumiem?

paksudna pogoda wrrr normalnie wieje , pada.. a lelek zaliczyl wlasnie ponad godzinna drzemke na ogrodzie hehe :-D
opatulony i schroniony przed wiatrem i deszczem hehe
nawet w taka pogode musi przebywac na swieym powietrzu (tak uwaza jego matka :-D )
a sama grzeje tylek w domu

na noc zostawilismy wozek na ogrodzie pod folia, ale tak wialo, ze przemokl :ico_szoking: teraz suszy sie na grzejniku a lelek spal w fotelik samochodowym na stelazu hehe

umowilam sie dzis z kumpela na łażenie a tu nonono.. mimo ze warunki pogodowe zwykle mnie nie odstraszaja.. to jednak lazenie bez celu w takim dniu mija sie z celem hehe
lepiej pogadac w domu, takze lada chwile wpadnie ze swoim 4 mies synkiem hehe

wiecie co. wlasnie zauwazylam ze lelek boi sie kiedy go podrzuce do gory, zawsze to go bawilo a dzis sie wystraszyl :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

10 mar 2008, 20:56

R.A.F museum w Londynie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

10 mar 2008, 21:00

witam kochane
wpadam tylko na chwilke....
kurcze yle sparw do zalatwienia i kupienia przed wyjazdem......a ja zawsze na ostatnia chwile wszystko zostawiam.juz ledwo zyje :ico_oczko: no ale ju jutro jedziemy do warszawki do kolezanki,przekimamy nocke a rano na samolot i siup do egiptu gdzie cieplo i kolorowo itp :-D :-D
trzymajcie kciuki zebysmy fajne towarzystwo mieli.....

madziorka fajne fotki ale lelus juz duzy.

pozdrawiam was wszystkie i do uslyszenia za tydz :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 mar 2008, 21:58

dziewczyny ale ja nie chce jechac przed świętami :ico_olaboga: ale loty do Poznania sa tylko z Dublina wiec dosyć ze musze z Doblina to jeszcze do Poznania i wtedy jeszcze do domu tyle kilometrów a ryan ma nonono ceny
:ico_olaboga:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

10 mar 2008, 22:32

madziorka hihi, super śpiący Leoś :-) i z ta rodzinka to rzeczywiscie zbieg okolicznosci ze tez zawsze musicie sie na wyjezdzie zobaczyc..heh

Beatka78, fajne te foty, robią wrażenie...widze na zdjeciach Oskarka a Marcel tez byl z wami????

martuchafrost, a sprawdzalas juz wszystkie te tanie linie? moze uda sie jeszcze cos kupic taniej, na allegro tez niekiedy sprzedaja bilety okazyjnie wiec mozesz zobaczysz..tylko nie wiem czy akurat z UK bedą bo z PL to napewno. :ico_noniewiem:

ja po pracy..zmeczona jak nigdy moze dlatego ze wynudzilam sie cale 7h bo byla awaria systemu i zero pracy, zrobilam sobie tylko kurs e-learningowy "specjalista d.s zarządzania zasobami ludzkimi" :-D i nawet na koncu wydrukowalam sobie taki certyfikat ukonczenia :ico_brawa_01:
M poszedl z malym na spacer do domku moich rodzicow zobaczyc jak tam pies i kot, czy żyja i jak sie maja :ico_haha_01: i ja po pracy od razu do nich dolaczylam,a ze nie bylo nic w lodowce to kupilam nam po big burgerze :-D no i wlasnie tak wyglada moja dieta :ico_oczko:
aaa tesciowa mnie dzisiaj wkurw.... na maxa, bo M do mnie dzwoni i mowi ze jego kochana mamusia stwierdzila ze za malo dajemy Szymonowi jesc :ico_szoking: normalnie rozumiecie..wrrrrrrrrrrr ona mysli ze ja mu bede dawac zamiast mleka kakao tak jak ona to robila, no chyba ja cos pogieło :ico_zly: z tego wszystkiego nie zjadłam obiadu od niej...a co :-D
Szymon wazy 7950g i jak to lekarka okresliła "dobrze wygląda" i nie wywnioskowałam z tych słów ze za mało jesc mu daje :-D
zaraz sie zbieram na angielski no i z musu wlasnie tesciowa musi z nim zostac przez te 2h jak nas nie bedzie i juz mam nerwa z tego powodu....

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

10 mar 2008, 23:15

eve81 Marcelek tez byl z nami o to fotki z nim

Obrazek

Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 mar 2008, 00:09

Gosia z tgo co wiem,to jak chcecie leciec do Australii na wakacje,to na 3 miesiace wize dostaniecie bez problemu,tylko duzo wczesniej trzeba zalatwiac ,chyba nawet z rok i z tego co czytalam to za darmo taka turystyczna...ja tez o tym mysle :-D a do Nowej Zelandii nie trzeba wiz i moze do Kanady zniosa .... :ico_brawa_01: a do Australii tez maja zniesc tyrystyczne? byloby super,bo mniej zalatwiania....spotkalam w pracy fajnego Australijczyka i mowil,ze uwielba Au...ale co sie dziwic he he

Beatka fotki rewelka :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

11 mar 2008, 10:04

cześć kobitki
:ico_oczko:
czy któras z Was wie co tam u Zubelka ?

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 mar 2008, 11:11

czesc Maggie
Zubelek jest w Belfascie.wiem,ze nasza Marta sie z nia spotyka i Emilka ...z tego co pisza to wszystko ok .....napewno pozniej zajrza to Ci napisza

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 mar 2008, 11:24

hej dziewczyny
lucy23 pisze:moze do Kanady zniosa ...

no już zniosli. No i stąd ten temat z Pawłem poruszaliśmy

Beatka ale super zdjęcia :ico_brawa_01: widzę że identyczne ubrania dla braciszków kupujesz. Wyglądają jak bliźniacy :ico_brawa_01: Tomek to by szalał w takim muzeum.

Fela udanych wakacji, wybawcie się i odpocznijcie za wszystkie czasy. Niech to będzie wasz drugi miesiąc miodowy

A gdzie Ilonki mega post :ico_placzek:

byłam u ginekologa. I wykryła mi nadżerkę :ico_placzek: prawdopodobnie w kwietniu/maju będzie mi wymrażać.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość