Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

08 lut 2009, 11:46

goslawka, :ico_brawa_01: . Ja jakoś nie mogę (może nie do końca chcę, rzucić ). A po 2 suwaczku od dołu widzę, że wczoraj mieliście rocznicę bycia razem. :ico_brawa_01:
Życzę Wam zdrówka.
U nas pogoda średnia, więc nie wiemy jeszcze co ze sobą zrobić. Zjedliśmy śniadanie i chyba zaraz sobie kawulca zaparzymy :-D

goslawka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:32

08 lut 2009, 12:49

witam dziewczyny :) dziękuje ślicznie za gratulacje i zyczenia :P
tak mielismy wczoraj małą wspólna rocznicę ...

u nas dzisiaj pada, a to nawet i lepiej, bo nadal nie wiem czy młoda może na dwór iść czy nie ,
jeszcze ją dusi,
jeszcze mi zwraca wszystko :(

ja się znów źle czuje i idę korzystać z drzemki majciowej i poleżę troszkę pod kocykiem :ico_chory:

a we wtorek planuje iść zapisać ją do przedszkola ...

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

08 lut 2009, 15:35

goslawka pisze:a we wtorek planuje iść zapisać ją do przedszkola ...


u nas zapisy do przedszkola on nastepnego poniedziału .... bo jeszcze u nas trwają w tym tygodniu feria zimowe

a ja musze się w związku z tym przemeldowac i od środy am urlop .... ale wcale się na niego nie ciesze .... bo w domu przy lodówce gorzej diete utrzymać ....

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

08 lut 2009, 21:53

Cześć Kochane.
U nas straszna bieda. Po południu byliśmy u G. brata. Po 19 wyszliśmy do samochodu, by wracać do domu. A TU AUTA NIE MA!!! :ico_placzek: :ico_olaboga: Byliśmy może 1,5 godziny... Samochód- pełna automatyka, nie na kluczyk, tylko na kartę magnetyczną... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: G. Najgorsze jest to, ze wszystkie dokumenty samochodu (dow. rejestracyjny, ubezpieczenie) zostały w schowku w aucie. :ico_olaboga: . G. jeździ po mieście z bratem (policjantem) i rozglądają się... Boże... Jestem taka zdenerwowana :ico_placzek:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

09 lut 2009, 10:44

Mama_Ania, bardzo współczuje :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

09 lut 2009, 12:43

Hej.
Niestety. Wczoraj G. zgłosił na policję, telegram poszedł do całej strefy shengen. Myślę, że nasze autko już dawno jest gdzieś na wschodzie. Od nas do granicy jest pół godziny jazdy.
Nie widzę szans, by je w jakiś sposób odzyskać.
Nie mogłam spać do 3 w nocy. Łaziłam po mieszkaniu i praktycznie papieros za papierosem :ico_zly: . Dzieci wstały po 7...
Wiecie, podejrzewamy, że nasze autko było namierzane od dawna. Było kupione w komisie, dostaliśmy tylko 1 kartę do niego, a w zestawie są zawsze 3. A gdzie są 2 pozostałe? Takie karty są indywidualne do każdego samochodu, mają inne kody, czipy... Myślę, że nasza lagunka musiała mieć "pluskwę", którą namierzali samochód. Ktoś przyszedł z oryginalną kartą i odjechał jak swoim samochodem.
A ktoś pracuje, oszczędza, stara się i dba, by kupić. A jakaś łajza, cholera, przychodzi i zabiera to w ciągu kilku minut :ico_zly:
W ubiegłym tygodniu mieliśmy kupić większy fotelik dla Patryka. Dobrze, że się wstrzymaliśmy. Straciliśmy "tylko" Kingi fotel, więc trzeba kupić teraz dwa...

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

09 lut 2009, 12:52

było tylko oc :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

09 lut 2009, 16:12

Dzien Dobry :-)
Oj troszke mnie nie bylo ale nie mialam jakos czasu ?? Ale nie zapomnialam i nie zapomne o was :-)
U mnie wszystko Ok,weekend minal super,Bylismy wczoraj u tesciow i bylo milo,dzieci sie ladnie pobawily z babcia i dziadkiem i Ok. Nicolka to maly lobuz ale ona wie ze u babci moze pozwolic sobie na wiecej i u babci nikogo nie slucha nawet mnie.. :ico_szoking: i robi to co chce a w domu znowu jest inaczej slucha sie mnie i fajnie jest ale psoci niesamowicie :) A moj Marcusek to kochany chlopczyk,on juz zaczyna mowic.. ? :ico_szoking: Po swojemu opowiada i tylko slychac Bleb de e be wczoraj to juz nawet tak brzmialo chocby mowil Daajll i taki slodziutki jest a jak sie bosko usmiecha oh moj maly przystojniaczek :->
Pozatym to moje dzieci teraz spia,a juz bylismy do polodnia na spacerku,i ja juz mam prawie ze gotowy obiadek,i chwilke odpoczywam.U nas normalnie Zima.. wczoraj tak sypal snieg ze moj maz to byl az 2 razy odgarniac a dzisiaj piekna pogoda snieg juz sie topi powoli ale ladne sloneczko i troszke zimno ale idzie wytrzymac :-)

Mama_Ania ja to w szoku jestem.. jak mozna auto komus ukrasc?? Kurde.. to musi byc bardzo przykre i tez wspulczuje.. Bo szkoda ze wam ukradli.. Masz racje czlowiek oszczedza a ktos sobie obcy wsiadzie i udaje ze to jego.. ale z tymi kartami to was troche zalatwili w tym komisie.. CZemu sie nie uparliscie ze chcecie wszystkie Karty miec?? Wiem ze mi sie latwo mowi .. a to tak trudno jest ..

Justyna i jak sie Adusia czuje ?? Lepiej jest ?? Goraczkuje jeszcze??

Milego dnia wam zycze Buziaki dla wszystkich papa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

09 lut 2009, 18:42

Mama_Ania, ja pierniczę :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 lut 2009, 19:09

cześć dziewczynki moje kochane...przepraszam za nieobecność...juz się poprawiam...
napiszę wieczorkiem, doczytam Was.

całuski :*

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość