Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

05 wrz 2009, 23:05

witam po pracy...

wlasnie zajadam sie rosolem...
i jak ja mam schudnac ..zrac o tej porze..??? :ico_puknij: :ico_zly:
a mi sie wydawalo, ze kazda z nas miala po prostu jakies problemy z karmieniem... wszystkie przeciez chcialysmy karmic naturalnie, ale nie udalo nam sie tyle czasu, ile bysmy chcialy..., bo w koncu kazda sie poddala...
wydaje mi sie ,ze (pisze tu o sobie :ico_oczko: )to byla taka wymowka...chwilowy kryzys i bach na butle...
calkowicie przeszlismy na butle jak mala miala miesiac...i jakos dobrze mi z tym bylo...

ja troszke zniechecilam sie wlasnie przez Kube....moim zdaniem to za dlugo....i zgadzam sie z YOANNA,ze pol roku to dobry czas aby odstawic dziecko od piersi...


(chyba pisze chaotycznie,ale wiecie o co mi chodzi..?)
JAGNA - a atmosfera w pracy troche lepsza??
a takkkkk...dzieki Bogu....dzisiaj bylo znosnie...choc jak przypuszczalam...ruch jak diabkli :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

06 wrz 2009, 07:14

dzien doberek
jak ja mam schudnac ..zrac o tej porze..???
tez nie moge sie zabrac za odchudzanie... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
wydaje mi sie ,ze (pisze tu o sobie )to byla taka wymowka...chwilowy kryzys i bach na butle...
calkowicie przeszlismy na butle jak mala miala miesiac...
ja nie chcialam sie poddawac, udalo mi sie 3 m-ce, chociaz przez ostatnie dni karmilam juz tylko jedna piersia, bo z drugiej mala nie chciala pic - nie wiem czy nie mialam w niej pokarmu, czy co... nie wiem czy to w ogole mozliwe, zeby miec pokarm tylko w jednej piersi... :ico_noniewiem: No w kazdym razie - staralam sie bardzo, bo chcialam karmic piersia jak najdluzej, a tu doopa...
zgadzam sie z YOANNA,ze pol roku to dobry czas aby odstawic dziecko od piersi...
a ja uwazam jednak, ze karmienie piersia w miare mozliwosci i checi mamy powinno trwac jak najdluzej, oczywiście nie do 3 lat..., ale tak 1,5 roku - na pewno...
dlatego tak zazdroszcze Iwonce i jednoczesnie bardzo podziwiam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Gie napisał/a:
JAGNA - a atmosfera w pracy troche lepsza??


a takkkkk...dzieki Bogu....dzisiaj bylo znosnie...choc jak przypuszczalam...ruch jak diabkli
no to dobrze...a ze ruch..., no chyba w kazdym lokalu w soboty (i pewnie piatki) jest najgorzej...

my z Zuz dzisiaj caly dzien same w domu, bo Pan poszedl do pracy i bedzie dopiero o 18:30...

Zuzce wyszedl kolejny zabek - lewa dolna dwojka... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

06 wrz 2009, 11:00

hej dziewuszki....

jak jak sie dzisiaj podle czuje... :ico_olaboga: wczoraj odkleilam plaster i jutro spodziewam sie @....brzuch zaraz mi eksploduje...jestem jakas taka spiaca...nie do zycia...

chcialam dzisiaj wybrac sie z dziecmi na zakonczenie lata z wojskiem(jakies pokazy militariow..chlopcy bardzo chcieliby jechac)ale nie dosc,ze zle sie czuje...to pogoda brzydka...chyba bedzie padac... :ico_noniewiem:

no zobaczymy....

a ja uwazam jednak, ze karmienie piersia w miare mozliwosci i checi mamy powinno trwac jak najdluzej, oczywiście nie do 3 lat..., ale tak 1,5 roku - na pewno...
dlatego tak zazdroszcze Iwonce i jednoczesnie bardzo podziwiam

nie wiem na ile moge to powiazac z karmieniem piersia,ale Kuba byl bardzo chorowity..co bardzo mnie dziwilo..dostawal to co najlepsze...moje mleko... :ico_olaboga:
do tego problemy z zebami...

Patryk wychowany od samego poczatku na butli...byl i jest zdrowym chlopcem...zeby ma sliczne ,zdrowe...

zobaczymy jak to bedzie z Emi...

byc moze nie dostawal wszystkigo czego potzrebowal...
oczywiscie to sa moje domysly...
no to dobrze...a ze ruch..., no chyba w kazdym lokalu w soboty (i pewnie piatki) jest najgorzej...
tak...
my z Zuz dzisiaj caly dzien same w domu, bo Pan poszedl do pracy i bedzie dopiero o 18:30...
a mojego K. nie ma w domu juz 2 tydzien :ico_noniewiem:
wrocic ma w czwartek lub piatek...i gdyby nie wesele na ,ktore idziemy 12...to nie wiem kiedy by w domu zladowal...
Zuzce wyszedl kolejny zabek - lewa dolna dwojka
:ico_brawa_01:

P.S.Gie, wczesnie wstalas...:P

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

06 wrz 2009, 12:05

hej, hej...
P.S.Gie, wczesnie wstalas...:P
Zuz niestety wstal o 6:30, wiec i tak pozno tu zajrzalam :-D

:ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

06 wrz 2009, 13:05

Emi budzi sie na butle miedzy 7 a 8...czasem jeszcze sie zdrzemnie...

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

06 wrz 2009, 14:31

Witam

wpadłam na momencik, ta niedziela jakaś leniwa. Pogoda też do bani, za mocno wieje i nie bardzo można wyjść na spacerek :ico_olaboga:
Zuzce wyszedl kolejny zabek - lewa dolna dwojka... :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejny ząbek
Zuz niestety wstal o 6:30
Emi budzi sie na butle miedzy 7 a 8
u nas też z pobudkami jest podobnie jak u Emi
a ile razy Wasze dzieciaczki śpią w dzień?
Paulinkę jak położę o 10ej, to potrafi spać 2 godziny i później ok.3ej godzinkę.
A znowu jeśli o 10ej nie wydaje się być śpiąca, to kładę ją spać ok.11-12 i na ogół śpi 3 godzinki ale już później do wieczora nie kładę jej. Po kąpaniu, ok.20ej zasypia już na noc i śpi do rana bez pobudek.

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

06 wrz 2009, 15:32

Witaj IWONKA :-)

Zuz zasypia ok. 10:00 i tez spi ok. 1,5-2 godz. Nieraz zlapie ja jeszcze jedna drzemka, ok. 16:00, ale nie zawsze... po kąpieli i karmieniu (ok. 20:00) tez zasypia od razu, niestety - podbudki w nocy mamy nadal - czasami raz na karmienie, czasami dwa razy... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-09-06, 19:56 ]
ale dzisiaj pustki...

ja wlasnie siedze przed TV, bo zaraz bedzie moj "Skazany na smierc" :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tak sie stesknilam za tym serialem... wreszcie... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Zundek juz wykapany, nakarmiony...

to ja sie zegnam na dzisiaj i odezwe sie jutro z pracy, buziaki...

PS. SHOO - wrrraaacaaaajjjj.... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

07 wrz 2009, 08:00


Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

07 wrz 2009, 08:24

witam z ranka...

wieczorem się upiłam szampanem, miałam świetny humor, wygłupiałam się z Panem, a potem na YouTube'ie zaczęłam oglądać i słuchać piosenek E. Geppert (co ostatnio robię cały czas) i pod koniec piosenki "Mamo... córko..." ryknęłam znowu płaczem i tyle było z wieczoru... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

JAGNA - gratuluję :ico_brawa_01:

zycze udanego dnia, dzisiaj pewnie bede miala kupre roboty, wiec ok. poludnia moge juz nie meic czasu zajrzec...

buziaki

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

07 wrz 2009, 08:29

Gie, witaj...

JAGNA - gratuluję
thx.. :-D
pod koniec piosenki "Mamo... córko..." ryknęłam znowu płaczem i tyle było z wieczoru...
:ico_pocieszyciel:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość