Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 mar 2008, 22:16

Czesc dziewczyny chcialam sie przywitac :ico_wstydzioch: mam na imie Marta od 3 lat osiadlona w UK dokladnie Bristol :ico_haha_02: jestem w 12 tyg ciazy :ico_ciezarowka: i generalnie nudze sie bardzo w domu :ico_oczko: pozdrawiam

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

20 mar 2008, 22:43

czesc mmarta81 :-D

widze ze nikt mi niepodsunie pomysłu :ico_placzek:

Wesołych Świąt Wam życze :-)

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

24 mar 2008, 00:53

WITAMY PO PRZERWIE
EMILKA W ROLI MAMY CZUJE SIE DOBRZE SZCZEGOLNIE WTEDY KIEDY MALUTKIEJ NIC NIE DOLEGA,BO JAK COS BOLI TO BEZSILNA SIE CZUJE.
JA OSTATNIE TRZY DNI MIALAM NIE ZA BARDZO W CZWARTEK DOSTALAM GORACZKI 40 STOPNI DRESZCZE LOZKO TO NORMALNIE PLYWALO TAK SIE POCILAM W PIATEK BYLA POLOZNA I KAZALA JECHAC NA POGOTOWIE BO MIMO ZE BRALAM PARACETAMOL MIALAM 39 DOSTALAM ANTYBIOTYK OKAZALO SIE ZE MAM ZAPALENIE PO PORODZIE BO JUZ PO PIERWSZYM TYGODNIU PRAKTYCZNIE PRZESTALAM KRWAWIC I TO SWINSTWO ZE MNIE PRZESTALO SCHODZIC DZIS PIERWSZY DZIEN ZE SIE DOBRZECZUJE BO WCZORAJ TO JESZCZE TEMPERATURA TROCHE MI SKAKALA.NO I TERAZ JESZCZE MINIE CYC BOLI GUZ MI SIE ZROBIL,MUSZE SCIAGAC CZESTO Z NIEGO MASOWAC I MALA JESZCZE PRZYSTAWIAC
MMARTA81 WITAM NA WATKU CIEZAROWKE :ico_ciezarowka:
I WCZORAJ ZUZIA SKONCZYLA 2 TYGODNIE WIEC STAWIAMY :ico_tort:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 mar 2008, 00:55

WITAJCIE światecznie :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-03-23, 23:56 ]
monika83, słodki maluszek , gratulacje Obrazek

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

24 mar 2008, 01:00

DZIEWCZYNY ALE TEN CZAS MIJA PAMIETAM JAK WYDAJE MI SIE ZE NIE DAWNO JA DO WAS DOLACZALAM JAK MMARTA81 TEZ W PODOBNYM OKRESIE CIAZY I TEZ PISALAM ZE MI SIE NUDZI I PAMIETAM JAK MARTUCHAFROST MI PISALA ZEBYM SIE CIESZYLA TYM OKRESEM BO JAK DZIECKO PRZYJDZIE NA SWIAT TO NIE BEDE SIE NUDZILA I CZASAMI ZATESKNIE DO TEJ NUDY I MIALA RACJE MALA ZAJMUJE TYLE CZASU ZE NIE SPODZIEWALAM SIE,A PODOBNO TAKIE MALUCHY TYLKO JEDZA I SPIA :ico_haha_01: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-24, 00:01 ]
DZIEKI MAGGIE :ico_sorki:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 mar 2008, 01:04

monika83, dokładnie, małe dziecko mały kłopot a duze -duży kłopot, ale i tak nie wyobrażam sobie juz zycia bez mojego Toska :ico_haha_01: :ico_haha_02: :ico_oczko:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

24 mar 2008, 10:51

hellllllooooooooooo :ico_haha_02:
w koncu doszlam do siebie po super urlopie :ico_oczko: wrazenia super i nie zapomniane,oczywiscie nie obylo sie bez kontuzji,zlamanych paznokci,smisznych sytuacji i przeczyszczenia po szalenstwach na nartach wodnych....ale to wstydliwa sytuacja i nie bede sie rozpisywac,he he he :ico_haha_01: :ico_haha_01:
fotki powklejam jak wrocimy do uk,bo teraz nie mam kiedy.
konrad bardzo dobrze przezyl rozstanie,nie plakal wcale.dziedkowie nie dali mu sie nudzic.gorzej bylo ze mna bo po paru dniach tesknilam za nim bardzo i cieszylam sie ze pojechalismy tylko na tydz bo dwoch to bym chyba bez niego nie przetrwala :ico_oczko:
nastepne wakacje bedziemy spedzac razem.
w egipcie strasznie duzo bylo rodzin z dziecmi i jak tak patrzylam na maluszki pluskajace w basenie to mialam lekkie wyrzuty sumienia.myslalam ze egipt to raczej nie za dobre miejsce na urlopowanie z dzieckiem,ale bylo czysto co mnie naprwde zaskoczylo.
egipt super,nie widzielismy piramid bo wybralismy wycieczke do jerozolimy a ze bylismy tylko tydz to niestety czas nie pozwolil zobaczyc tych dwoch miejsc.....no ale bedzie okazja pojechac jescze raz :ico_haha_01: bo jeszcze pawel nie ponurkowal i nie pozwiedzal wrakow w morzu i ja chce zrobic kurs nurkowania bo ponoc teraz u nich lato jest i zolwie zaczynaja przyplywac takie wielkie i musze je zobaczyc.

ilonka madiorka dzieki za smsa z zyczeniami i wam zycze wesolych swiat i mokrego dyngusa.ja juz dzisiaj zostalam oblana w lozku przez synka i meza :ico_oczko:

i wam wszystkim dziewczyny zycze mokrego dyngusa.

kurcze tyle napisalyscie ze nie pamietam cou ktorej slychac

a fittney gratuluje malenstwa i super ze jestes z nami.
monia coreczka sliczna :ico_brawa_01:
no nic spadam bo do stolu wolaja :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

24 mar 2008, 11:45

hej dziewczyny !!!!!
Marta witaj na wątku :ico_brawa_01:
Monika :ico_tort: dla Zuzi :ico_brawa_01: i wspóczuje choróbska mam nadzieje ze jest juz lepiej
fela szalona kobieto :ico_oczko: ciesze sie ze sie dobrze bawiliście :ico_brawa_01:

a my świeta spędzamy super bo jest u nas przyjaciel z pOlski wiec sie bawimy :ico_oczko: ja wczoraj miałam kiepski dzień bo mi sie kręciło w głowie ( nie byłam pijana :ico_oczko: ) ale chyba ciśnienie było wiec ledwie zyłąm :ico_olaboga:
dziś jedziemy gdzies w teren, ale jeszcze nie wiem gdzie :ico_oczko:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

24 mar 2008, 14:56

hey kochane!!!
No wreszcie dziala forum..juz mnie cos bralo,nawet zyczen Wielkanocnych nie bylo jak Wam zlozyc mamuski...Tak wiec przed chwila z glupoty sprawdzialam i dziala..yupi :ico_brawa_01:
Tak wiec kochane,Wesolych Swiat,przede wszsytkim radosnych i spokojnych..(choc zdazylam zlozyc zyczenia zanim swieta bede za pasem) :-D no i zycze Wam zlania do suchej nitki!!!hihhi
Monika przepiekna Twoja krolewna,sliczne fotki,slicznotka mala :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: ucaluj Zuzie od nas mocno!!!!
A Tobie zdrowla mamusko,wracaj szybko do zdrowia!!!a z tatuskiem Zuzia slodko wyglada,szczegolnie jak spi na nim!!!Boskie zdjecie!!!!
Mnostwo slicznych fotek nawklejalyscie,Franio jako zabka przeslodki i jak w wannie sie pluska,a wlosy ma zarabiste :ico_brawa_01: :-D oczywiscie nie musze sie powtarzac,ze Martus cala Ty!!!!
Leos rownie sliczny,jak zasypia na kolanach u Adasia :-D ale sie uchichralam jak zobaczylam ta fotke,super fotka z urodzin blizniakow,fajowo Wasza Trojka wygladala,Adas ma zdolnosci plastyczne!!!!Moze jakis biznes niech otworzy :-D
Gosias sliczne fotki z Irlandii,ale Tomus urosl,jak maly macho wyglada!!! :-D a Twoja fotka w avatarku sliczna!!! :ico_brawa_01:
Felicitysuper,ze do nas wrocilas,no i gratuluje malenstwa w brzuszku,na pewno wszystko dobrze sie ulozy zobaczysz!!!A synus juz duzy chlopak naprawde!!! :ico_haha_01:
Ela oj wyobrazam sobie te fotki z Egiptu juz!!!ale bym sobie gdzies wybyla na wczasy!!!oj zazdroszcze wypadu!!Ja na razie jedynie do Pl sie wybieram z Vinee,bilety mamy kupione na 6 kwietnia a wracamy 1 czerwca,Bablu do nas doleci w maju,ale znajac jego juz pewnie na ktorys z weekendow przyleci do nas!!hihih
u nas ostatnio jakos malo czasu,padam na twarz wieczorami,Bablu pracuje non stop,teraz odyspia po nockach,goraco bylo u nas,bo interview mial,i jak to on bez smiesznych sytuacji sie nie obylo,ale jak to moj maz,zawsze jakas niespodzianke nam zapoda...na szczescie wszystko wypalilo..uf...jak bede miala chwilke dluzej to Wam napisze cala historie..kiedys zgubi ta swoja glowe mowi Wam.. :-D
To Tyle co zapamietalam,teraz lece do kuchni zupke Vinee pichic,bo jak wstanie to pierwsze co sie pyta czy mam dla niej chicken :-D calymi dniami je,non stop... :ico_haha_01:
Buziole dla Was kochane,jak kogos pominelam to nie znaczy oczywiscie,ze nie pamietam,ale ciezko mi sie jakos wziasc w garsc po takiej nieobecnosci,znowu musze wpasc w rytm chyba..hihi

[ Dodano: 2008-03-24, 13:58 ]
No i torcik :ico_tort: dla naszej najmlodszej kobietki na forum Zuzi :-D :ico_urodzinki: buziaki ogromne z okazji 2 tygodni!!!
mmarta81 witamy Ciebie i brzuszek!!! :-D
Maggie jak milo Cie widziec a Antosiem!!!!!!!!!!Ale sliczne ma wloski juz,a jak mu sie kreca,chyba po Tobie,bo Ty masz krecone o ile pamietam!!!Buziaki dla niego,bardzo wydoroslal od ostatniego czasu jak go widzialam!!!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 mar 2008, 15:06

Dzieki za mile przywitanie :ico_haha_02: mam nadzieje ze szybko sie wkrece w watek

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość