nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

21 lis 2011, 11:46

Dzień dobry wszystkim! U nas zęby wychodzą, dziąsełka lekko spuchnięte na dole. Mały przez sen strasznie się męczy, potrafi rozbudzić się z okropnym wrzaskiem i nic nie jest w stanie go uspokoić - tylko cyc. Także nocka była nieciekawa, bo dwa razy obudził mi się po godzinie. Potem jak zasnął już o 23 to spał do 5.17, później do 7 no i znów wstawał co godzinkę i budził się z wrzaskiem aż do 10 :ico_olaboga:. Strasznie mi go szkoda, a ja durna nie mam nawet maści na te ząbkowanie. Dziś jak pójdziemy na spacer to zahaczymy o aptekę. Mój mąż biedny nie wyspany do pracy poszedł, bo tak bardzo chciał mi pomóc, że za każdym razem wstawał razem ze mną i próbował uspokoić małego. Kazałam mu iść spać, ale nie chciał nas samych zostawiać. O 10 już rozbudziłam małego, choć nie było to łatwe bo widzę, że się nie bardzo wyspał. Ale już nie mogłam patrzeć jak płacze przez sen, zasypia z zaciśniętymi oczkami itp. No ale śmieje się i gaworzy, także jak nie śpi, to nie marudzi na szczęście :ico_brawa_01:

[ Dodano: 21-11-2011, 10:49 ]
Antoś dziś pierwszy raz jadł morelki ze słoiczka i tym sposobem doszedł nam nowy smak :-) ależ mu smakowało :-D
ja pomyślałam, że spróbuję dać małemu marcheweczkę gotowaną. Rozcisnęłam na paćkę i na łyżeczce podawałam, a ten mi pluł na kilometr i taką groźną minkę robił, że miałam ubaw po pachy. Coś mi się wydaje, że jeszcze długo zostaniemy tylko na moim mleczku :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 lis 2011, 12:13

Cześć :ico_kawa:

Ja, czytam, jaki elibell ćwiczy i ciachem zagryzam :-D
Ale to chyba ostatnie ciacho, bo kurde, wracaja kilogramy :ico_szoking:
Tak spadły bez wysiłku, ale widać nic za darmo i trzeba się wziąść za siebie.

Kwiatunio też bym poszła do dietetyka, ale kurde, tylko za kasiorkę przyjmują.
Nawet bym zapłaciła za wizytę, tylko, czy kurde ja wytrwam? Bo kiepsko z moją silną wolą....
U nas zęby wychodzą
biedny Alanek, że się tak męczy :ico_noniewiem:
Trzeba przetrwać.
Ale szybciutko mu idą swoją drogą...
O rany, jakby Maciek poszedl w ślady Alanka to nas by to czekało za dwa tygodnie gdzieś :ico_szoking:

szkieletorek super,że chrzciny i impreza zaliczona i udana :ico_brawa_01:
No, a teraz się proszę chwalić prezentami :-D
Hehe, u nas Maciek tak ma, że im więcej ludzi i gwaru, tym on grzeczniejszy. I wszyscy się zachwycają, o jakie grzeczne dziecko :ico_haha_01: Zbój mały :-D

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

21 lis 2011, 12:22

No Antoś uwielbia jedzonko, oby tak zostało :-)
nina a próbowałaś dawać mu coś do "gryzienia"?albo masować palcem?najlepiej chłodnym:-)

Dzień dobry :-D

Wyspałam się dziś chociaż była mała pobudka na jedzonko po 2,ale wieczorem Antoś szybko padł. Chyba dziadkowie go tak wymęczyli :-D wstał razf z Ł.koło 7, zjadł i pospaliśmy prawie do 11, no przynajmniej ja,bo Niunio chyba później się bawił maskotką:-)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

21 lis 2011, 12:27

nina a próbowałaś dawać mu coś do "gryzienia"?albo masować palcem?najlepiej chłodnym:-)
tak próbowałam, ale to nic nie pomagało, tylko cyc go uspokaja

[ Dodano: 21-11-2011, 11:29 ]
Ale szybciutko mu idą swoją drogą...
O rany, jakby Maciek poszedl w ślady Alanka to nas by to czekało za dwa tygodnie gdzieś
mojemu Alankowi szybko wszystko się zaczyna, lekarka ostatnio się śmiała, że go chyba przenosiłam w brzuchu kilka miesięcy bo nie dość, że wygląda na starsze dziecko to i tak się zachowuje :ico_noniewiem:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

21 lis 2011, 15:30

marcz my jak mielismy chrzest na mszy z innymi dziecmi dalismy 100 zl, a teraz Kalinke chrzcil po mszy, specjalnie dla nas zostal, wiec dalismy 200 zl.

martasz nie wiem czy gryzak jest dla takich maluszkow dobry, one jeszcze chyba nie maja na tyle mocnych chwytow i nie trafiaja zbytnio do buzki, bardziej by sobie bol zadaly niz ulzyly :ico_noniewiem:

moja namietnie pcha paluchy do buzi, slini sie przy tym niemilosiernie, ale dziaselka ma spoko.
a najlepiej dzisiaj..poraz pierwszy przed lustrem zaczela sie soba interesowac, dotykala lustra raczkami i badala i taka zaciekawiona patrzyla na swoj sliniak co tam ma, czemu nie umi tego dotknac i chwycic :ico_haha_01:

szkieletorek chrzciny z tancami :ico_szoking: :ico_haha_01: niezle..
u nas byla zwykla posiadowka od obiadu do kolacji, nawet bym nie wpadla na to zeby muze zorganizowac :ico_noniewiem:
a jak dzidzia przetrwala imprezke, byla razem z wami do 24?

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

21 lis 2011, 16:35

hej dziewczyny

dzieki za odpowiedź w sprawie storczyków :ico_sorki: moje coś ugryzlo :/ bo od czasu przeprowadzki kwitną okropnie mało, mój pierwszy zawsze miał po 20 kwiatków a teraz :ico_placzek: na wiosne zakwitł 1 kwiatek na całej gałązce i etraz wypuścił pęd, tak sie cieszyłam a zakwitły dwa kwiaty i reszta uschła buuuuuu :ico_placzek:

karina dzielna mamuska jestes i dasz sobie rade sama :ico_sorki: tak trzymaj kobietko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tak spadły bez wysiłku, ale widać nic za darmo i trzeba się wziąść za siebie.
to kiedy zaczynamy 6 waidera???????/
bo ja już chetnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: potrzebuje tylko wsparcia i kogoś kto mnie przypilnuje, zagrozi paluchem jak nie bede miałą ochoty ćwiczyc :ico_nienie:
mnie najlepiej motywuje towarzystwo :-D i licze na Ciebie :-D

kupiłam Majce buty zimowe dzisiaj :ico_oczko:
masakra jak zdrozały :ico_szoking: w tamtym roku kupiłam jej takie same 20zł taniej
doszliśmy do wniosku ze w tym roku kupujemy zielone i bedą dla Konrada za dwa lata :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
o dokąłdnie te kupiliśmy
Obrazek

a do sprzedania mam rozmiar 22 (wychodzi jak 23) rózowe takie same
Obrazek
info na sklepiku naszym forumowym gdyby ktoś chętny był :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

21 lis 2011, 18:17

witam,

ja jeszcze korzystam z chwilki że Iza śpi i wpadłam do was ale widzę ze żadnej nie ma :ico_noniewiem: ja dziś tak wywietrzyłam Izuni w sypialni ze jak zasnęła o 10 to obudziła się po 13 :ico_szoking: :ico_brawa_01: w nocy przerwy an jedzonko są co 3 godzinki, budzi się koło 1 i 4 :ico_sorki:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

21 lis 2011, 18:29

Hej:)

kwaitunio jakie super fotki w podpisie :ico_brawa_01:

Oliwka znowu dzisiaj prawie całą noc przespała od 21 do 4,30 spała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: To już trzeci raz tak:d oby coraz więcej takich było :ico_brawa_01:
Teraz marudna trochę była więc ją ubrałam cieplutko wsadziłam do wózka i wietrze mieszkanko a ona śpi w najlepsze:D Gdzieś uwielbia spać na świeżym powietrzu:)
to kiedy zaczynamy 6 waidera???????/
ja też mam ochotę na tą 6 tylko nie wiem czy po cesarce to nie za wcześnie... jak myślicie??

[ Dodano: 21-11-2011, 18:00 ]
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 46#5619846

może któraś byłaby zainteresowana ciuszkami nowe z firmy Stradivarius;)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

21 lis 2011, 19:45

martasz nie wiem czy gryzak jest dla takich maluszkow dobry, one jeszcze chyba nie maja na tyle mocnych chwytow i nie trafiaja zbytnio do buzki, bardziej by sobie bol zadaly niz ulzyly :ico_noniewiem:
mój Alanek sobie dobrze radzi z gryzakiem, ale jak go naprawdę bolą ząbki to go nie uspokaja gryzak ani masaż palcem. Dziś kupiliśmy żel zobaczymy czy pomoże ... oby :ico_sorki:
a najlepiej dzisiaj..poraz pierwszy przed lustrem zaczela sie soba interesowac, dotykala lustra raczkami i badala i taka zaciekawiona patrzyla na swoj sliniak co tam ma, czemu nie umi tego dotknac i chwycic :ico_haha_01:
mój Alanek jak siebie zobaczy w lusterku to śmieje się w głos, albo obserwuje co ta dzidzia z lustra robi i takie duże oczy
ja też mam ochotę na tą 6 tylko nie wiem czy po cesarce to nie za wcześnie... jak myślicie??
myślę, że spokojnie możesz już ćwiczyć jeśli czujesz się dobrze. Ja po 6tygodniach miałam już wszystko zrośnięte też wewnątrz, bo gin sprawdzał mi na usg

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

21 lis 2011, 19:53

myślę, że spokojnie możesz już ćwiczyć jeśli czujesz się dobrze. Ja po 6tygodniach miałam już wszystko zrośnięte też wewnątrz, bo gin sprawdzał mi na usg
Ło to u Was fajna technika:) Przynajmniej człowiek wie wszystko:)
No już mnie dawno dawno nic nie boli ani nie ciągnie więc mam nadzieję że już:)

To co dziewczyny od jutra startujemy z 6?? :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość