monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

30 lis 2012, 19:41

dziewczyny pomozcie moze wy macie jakies domowe sposoby na zlagodzenie bolu zeba :ico_placzek: wlasnie mnie rozbolal tak mnie narywa ze nie wiem czy przejdzie a juz jest pozno i juz zaden stomatolog nie przyjmuje i co najlepsze weekend przede mna i jesli samo nie przejdzie to bede musiala sie meczyc do poniedzialku bo dopiero w poniedzialek bedzie stomatolog przyjmowac do ktorego bede musiala sie wybrac zeby zobaczyl co z tym zebem.juz nie pamietam zeby mnie kiedykolwiek tak bolal... i to tak nagle :-|

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

30 lis 2012, 20:24

mój tobik miał 3810g wiec 3800 to dla mnie nie nowość by była.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

30 lis 2012, 20:40

Szymek ważył 3500 i większego bym nie chciała rodzić

my wróciliśmy, robiłam gofry, bo synuś sobie zażyczył,

gardło mnie nadal boli :(,

Monika
ja nie znam żadnych domowych sposobów, jak Cię boli to weź apap, on jest bezpieczy,

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: wiosna-lato 2013

30 lis 2012, 21:03

monika[/b] dziwi mnie tylko, że Ci ciągle zmieniają termin porodu
Oj bo to chyba ona napisała termin z usg a to się zmienia kilka dni w te lub wewte. U mnie tez tak było ale lekarz trzymał się zawsze daty z owulacji bo na Lilcie wiedzieliśmy kiedy owu była teraz będzie liczone od ostatniej miesiączki.
A że my mieszkamy na samym dole bo małopolska to jechało się i jechało..
a mozesz przypomnieć skąd konkretnie jesteś?
Jakieś 25km od Tarnowa jeszcze .
Podróż na wakacje nad nasze morze super ,mała była malusia ,pogoda idealna albo nawet za gorąco było tylko te 15-16 godz jazdy bardzo męczące. A tak długo dlatego że jechaliśmy na 3 auta i każde z nas miało małe dziecię więc częste postoje były.
dziewczyny pomozcie moze wy macie jakies domowe sposoby na zlagodzenie bolu zeba
U mnie w domu na bardzo dużo rzeczy stosujemy kit pszczeli ale pewno nie masz tego w domu .Jest to naturalna rzecz z dodatkiem spirytusu i działa cuda .

Lili śpi,ja wykapana .Zrobiłam sobie na kolację jagódki z jogurtem naturalnym i coś typu granola robiona w domu .Pyszne zdrowe i jak dla mnie syte

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

30 lis 2012, 21:44

a mozesz przypomnieć skąd konkretnie jesteś?
Jakieś 25km od Tarnowa jeszcze .

Podróż na wakacje nad nasze morze super ,mała była malusia ,pogoda idealna albo nawet za gorąco było tylko te 15-16 godz jazdy bardzo męczące. A tak długo dlatego że jechaliśmy na 3 auta i każde z nas miało małe dziecię więc częste postoje były.
pytałam z ciekawości bo ja okolice Krakowa, ale przez tarnów jeżdżę jak wybywam na podkarpacie.

15-16 godzin to my na Chorwację dojechaliśmy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

30 lis 2012, 23:45

monikaA88 wspolczuje bolu zeba. Moze jest jakies pogotowie dentystyczne w okolicy?

Co do cwiczen w ciazy, to sa one z ksiazki, ale tytulu nie pamietam. MusZe ksiazke wyciagnac ze schowka, ale to w przyszlym tygodniu.
A ja padam. Jeszcze prysznic wezme I poloze sie.
Dobranoc

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

01 gru 2012, 07:02

wlasnie wzielam apap i troche ulzylo ale i tak musze sie wybrac do dentysty bo nie bede sie ciagle faszerowac tym apapem. znalazlam jedna przychodnie ktora moze dzisiaj bedzie przyjmowac i musze sie do niej wybrac.oby stomatolog przyjmowal... zobaczymy moze cos sie bedzie dalo zrobic z tym moim bolacym zebem juz dzis i nie bede musiala czekac do poniedzialku.
fatalna noc mialam praktycznie nic nie spalam mimo ze apap znieczulil bol to i tak jakos sie krecilam wiercilam w lozku i co chwila wstawalam do wc :-|

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

01 gru 2012, 10:36

monikaA88 obys znalazla stomatologa. Ja w pierwszej ciazy tak mialam, ze doslownie wykanczalam sie przez Bol zeba. Okazalo sie, ze ropa zbierala sie kolo nerwa. Dlatego tak straszliwie bolalo. Bylam nie dosc, ze spuchnieta to jeszcze ucho zaczelo mnie bolec od zeba.

Milego dnia

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

02 gru 2012, 11:09

ja tylko wpadłam się zameldować, że żyjemy.
bez mdłości, ale czasem niektóre zapachy mnie denerwują. ostatnio mnie smażone mięso męczyło z kurczaka... BLEEEE!!

jutro z rana jadę zrobić badanka do laboratorium, w środę mamy organizowane z mcd mikołajki dla dzieciaczków, a w czwartek mam usg kolejne, więc zabiegany tydzień znów mi się szykuje.
czasem jak za długo chodzę to mnie podbrzusze pobolewa :( staram się oszczędzać, ale nie zawsze wychodzi.
pozdrawiam was.
monika, jak ząb?

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

02 gru 2012, 14:23

w środę mamy organizowane z mcd mikołajki dla dzieciaczków,
a ty jak masz na zwolnieniu? że możesz chodzić? Bo jeżeli masz zaznaczone leżenie, to raczej w pracy bym się nie pokazywała...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość