Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 lip 2008, 13:05

witajcie wrzesnioweczki ja jestem grudniowka ale zagladam do was czasami gdyz ja jesem z wrzesnia
Witaj !Piekny Brzusio ,a dzidzia jaka piekna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mam wrazenie ,ze zadna z nas nie mieszka w Polsce,przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo :ico_haha_01: Ja mam do Londynu 80 mil,wiec jestesmy sasiadkami :ico_brawa_01:
Jestempewna ze nie kazda tesciowa jest wredna,ale po prostu mam wrazenie ze moja nie kocha swojego wlasnego syna i to mnie boli najbardziej.Moze to juz tak jest ze mamy dziewczynek sa lepsze?To niedobrze,bo ja bede miala syna i co tez bede taka krowa dla synowej?

[ Dodano: 2008-07-02, 13:07 ]
dodam ze juz sie nie mozemy jej doczekac..pozdrawiam was serdecznie zycze udanych lobuziakow takich jak moja wrzesnioweczka mala i wybaczcie za wtargniecie
Ale wpadaj kiedy tylko masz ochote,czuj sie zaproszona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

02 lip 2008, 13:17

dziekuje za zaproszenie to naprawde mile ...haha moze racja z ta tesciowa tyle ze mezczyzni nie narzekaja tyle co my wiec pewnie stad te problemy z tesciowymi rzeczywiscie te wasze sa jakies nie takie ale myslcie pozytywnie ze mieszkacie daleko i nie jestescie narazone na codzienne odwiedzinki lub telefony..mam kolezanke w Polsce ktora ma tesciowa za sciana a druga pietro wyzej no coz faktycznie nie maja lekko z tym heh..takze pocieszam was faktem ze one sa za morzem haha..wiec jak az tak nie daleko mieszkasz to zapraszam do nas na weekend :)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 lip 2008, 13:33

wiec jak az tak nie daleko mieszkasz to zapraszam do nas na weekend :)
Dziekuje kochana,ale co ja bym teraz w Londynie w weekend mogla robic :ico_placzek: Leicester Square raczej odpada,clubbing chwilowo nie dla mnie,raczej Ty wpadaj ,blizej wody :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mieszkacie daleko i nie jestescie narazone na codzienne odwiedzinki lub telefony
Najsmieszniejsze jest to,ze ja z nia przez rok mieszkalam i bylo duuuuuzo lepiej niz teraz,moze dlatego,ze wtedy obie nie mialysmy siana :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

02 lip 2008, 13:48

miszka kto wie moze kiedys skorzystam z zaproszenia hehe jak samopoczucie w ciazy jak ja znosisz i wiesz co bedziesz miala???

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 lip 2008, 14:13

miszka kto wie moze kiedys skorzystam z zaproszenia hehe jak samopoczucie w ciazy jak ja znosisz i wiesz co bedziesz miala???
A dziekuje,nawet znosnie.Boje sie tylko lata,mam nadzieje,ze bedzie cos jak w zeszlym roku :ico_haha_01: Inaczej slabo to widze :ico_noniewiem: Lekarze mowia,ze chlopiec,ale juz bylam swiadkiem kilku pomylek wiec jestem ostrozna :-) W srode mam ostatnie USG wiec ,jezeli ma ptaszka to juz na tyle duzego,ze pomylka raczej nie wchodzi w gre :ico_brawa_01: Ty tez juz chyba,cos na ten temat wiesz,czy jeszcze nie?Jakos tak w 16 tygodniu mi powiedzieli co bedzie.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

02 lip 2008, 14:36

miszka moja mama bardzo by chciala i chce ale niestety nie moze, bo etraz ma urlop a pracuje w szkole a pozniej nie bedzie mogla przyjechac :ico_placzek: ale dzis rozmawialam z nia tata do mnie przyjedzie to zawsze jakas pomoc, choc gotowac bedzie bo swietnie gotuje :-D zawsze to juz pomoc.

A co do tesciowej to moja mieszka tutaj w Niemczech wiec wiecie ja mam ja po nosem choc teraz nie, bo sie przeprowadzilismy, wczesniej mielismy do niej 2 km a teraz prawie 10 km :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-02, 14:41 ]
kasiulek247, witaj i nie masz za co przepraszac, to forum jest dla kazdego i kazdy tu moze zagladac :-) zagladaj ile chcesz milo ze nas poczytujesz ja tez czasami zagladam na grudniowki :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 lip 2008, 16:27

miszka moja mama bardzo by chciala i chce ale niestety nie moze, bo etraz ma urlop a pracuje w szkole a pozniej nie bedzie mogla przyjechac ale dzis rozmawialam z nia tata do mnie przyjedzie to zawsze jakas pomoc, choc gotowac bedzie bo swietnie gotuje zawsze to juz pomoc.
No to sie ciesze Pati :ico_brawa_01: Pewnie,ze tata to tez pomoc,ja sie sczeze mowiac tez nad swoim zastanawiam ,siedzi na emeryturze,zima bedzie nie bedzie mial co robic,pomoglby.Boje sie tylko jednego,my z tatusiem dwa barany i kochamy sie najbardziej jak sie nie widzimy,zostawi mi kubek z herbata nie tam gdzie trzeba i moze byc zadyma :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-02, 16:28 ]
Moj tatus znaczy na rencie siedzi ,rzecz jasna :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

02 lip 2008, 21:52

Pewnie,ze tata to tez pomoc,ja sie sczeze mowiac tez nad swoim zastanawiam ,siedzi na emeryturze,zima bedzie nie bedzie mial co robic,pomoglby.Boje sie tylko jednego,my z tatusiem dwa barany i kochamy sie najbardziej jak sie nie widzimy,zostawi mi kubek z herbata nie tam gdzie trzeba i moze byc zadyma :ico_noniewiem:
kochana to Ci fajnie, moi rodzice jeszcze pracuja wiec nie moga tak przyjechac na dlugo, ale jak u Ciebie taka sytuacja, tata na rencie to ja bym skorzystala jesli by chcial przyjechac, zawsze to jakas pomoc nawet w domu by Ci pomogl. A co do spiec to u mnie tez sie zdarzaja z tata to normalne ale ja che zeby przyjechal dla mnie to duzo da jak mi chociaz w malych drobnostkach pomoze.

Kupilam dzis zaslonki dla Eryczka do pokoiku, zaraz wkleje i sie nimi pochwale, ciekawe kiedy dojda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-02, 21:55 ]
Oto moj dzisiejszy zakup na ebayu, nowe zaslonki :-D

Obrazek[img]http://[/img]

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 lip 2008, 23:13

Oto moj dzisiejszy zakup na ebayu, nowe zaslonki
sliczne zasloneczki :ico_brawa_01:
kasiulek247 napisał/a:
witajcie wrzesnioweczki ja jestem grudniowka ale zagladam do was czasami gdyz ja jesem z wrzesnia
Witaj !Piekny Brzusio ,a dzidzia jaka piekna
potwierdzam sliczny brzusio :ico_brawa_01:
Ach dziewczyny co wam bede gadac....sdama juz wiecie :ico_noniewiem:
Ale teraz sie posmiejecie jestesmy w centrum Bristolu sama sklepy itd(bo szlam do okulist) no i pallam ze chce mi sie siku :ico_haha_02: a tesciowa na to idz tu pod krzaczek :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: a tam 3 kwiatki wielkosci 7cm na krzyz :ico_haha_01: :ico_haha_01: no ma downa nie ma co :ico_zly:
Jutro odbieram moje nowe okularki :ico_brawa_01: ale i tak bede je nosic tylko przed spankiem bo normalnie to w soczewach zaiwaniam :-D
Zapomnialam wam napisca co sie mojemu mezulowi przytrafilo.....
Byl na rybach i go jakas mucha ugryzla cala lapa mu spuchla lokcia nie widac do szpitala go zabralam ci dali antybiotyk i cos jeszcze i jak do jutra nie zajdzie to do szpitala pod kroplowke :ico_szoking: ma uczulenie na jakies robale i jak go ugryzie to koniec :ico_placzek: reka na tenblaku i spi biedny po tych wszystkich tabletkach-a wiecie co to oznacza ze zamiast jutro zabrac tesciowa nad ocean zostanie w domu no i ja tez :ico_zly:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 lip 2008, 08:53

Witam sie z ranka :-)

maz zaraz wybywa do pracy a ja ide robic sniadanko bo strasznie nam sie jesc chce :-D jak zjem bede robila ciasto murzynka, bo chodzi za mna juz od miesiaca a ja nie moge sie ostatnio cos zmobilizowac :-D U nas upalnie, od rana swieci sloneczko i jest juz 24 stopnie w cieniu a co bedzie pozniej :ico_szoking:
Byl na rybach i go jakas mucha ugryzla cala lapa mu spuchla lokcia nie widac do szpitala go zabralam ci dali antybiotyk i cos jeszcze i jak do jutra nie zajdzie to do szpitala pod kroplowke :ico_szoking: ma uczulenie na jakies robale i jak go ugryzie to koniec :ico_placzek:
oj kochana wspolczuje :ico_pocieszyciel: te robactwo jest najgorsze, a jeszcze do tego czlowiek nie wie na co jest uczulony :ico_olaboga: mam nadzieje, ze mezowi sie polepszy

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość