Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

18 sie 2008, 23:18

Wszystkiego naj naj naj dla Damianka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

18 sie 2008, 23:21

zapomniałam się pochwalic - właśnie Małgośka co do Twojej koleżanki, to każdy daje takie imię jak mu się podoba a co do chwalenia się, nie znam mamuśki, która się swym dzieckiem nie chwali - nawet jeśli nie osiągnięciami to samym tym, że po prostu ma tego maluszka kochanego :-D
no to mój Dadek zaczyna siadac, już się tak wysoko sam podnosi, że szok, nawet jak mu nie pozwalam to on się będzie siłowac ze mną, a jak tylko ma się czego chwycic to się podnosi do samego siadu a radochy przy tym, że szok
a jak już nie ma siły żeby z plecków się podnosic, to się na boczek obraca ręką próbuje się podpierac i podnosi się, cwaniak mały
śmialiśmy się dziś z mężem, że chyba wziął sobie do siebie to jak się śmialiśmy, żeby szybko siadał bo się w wózku zaraz nie zmieści i z fotelika nogi mu wystają, więc trzeba by b yło pozmieniac a żeby zmienic to musi siedziec :ico_oczko:

Słodkich snów i spokojnej nocki dla Was i Waszych skarbów

[ Dodano: 2008-08-18, 23:24 ]
babe_boom Twoje maluszki też niczego sobie :-D , słodziaki dwa
eVe80, dziękujemy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

19 sie 2008, 08:34

Moja koleżanka np. dała swojemu urodzonemu tydzień temu synkowi na imię Ignacy. Moim zdaniem imię koszmarne, ale skoro im się podoba ... Tata do niego mówi pełnym imieniem, bez zdrobnienia, ale ja tak chyba nie będę umiała, a jego mama pozwoliła nazywać go Ignaś
_________________
no właśnie takie mieliśmy imię dla chłopca przyszykowane :-D
ups-znowu podpadłam :-)

[ Dodano: 2008-08-19, 08:37 ]
Ale mnie małż wkurzył :ico_noniewiem:
u nas tez scysja o brak soku w domu. Alez to jest powód poważny prawda :ico_olaboga:
no to tak właśnie jest, że powody błahe a kłótnie potem takie, że hej-czasem tak bywa, ja się w niedzielę na Adama obraziłam, bo zaczął cos mówić podczas jedzenia, a potem ostatni plasterek sera żółtego zjadł i nawet się nie spytał czy ja albo Ewa chcemy-głupia jestem, wiem :ico_haha_02:
[ Dodano: 2008-08-18, 20:25 ]
7 września będzie msza święta na której zostanie ochrzczony Antonii. :-D :-D :-D
no to fajnie że się udało załatwić

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

19 sie 2008, 08:41

Witajcie!
Asika a już myślałam że u Was wszystko ok.
eVe80,
wszystkiego najlepszego dla Igorka.
Małgośka wszystkiego najlepszego dla "Tosisławy" :-D A sąsiadke olej.
Myszka_, wszystkiego najlepszego dla Damianak. I brawo za nowe osiągnięcia.
A mój szkrab nic nie potrafi :( Nie przekręca się z brzuszka na plecki, z plecków na brzuszek też nie. Na boczki mu się udaje ale nic dalej. No ale nóżki sa dla niego najważniejsze.
ups-znowu podpadłam :-)
A czemu od razu podpadłaś?? Małgosia pamiętam że miał być ZYGFRYD :-D

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

19 sie 2008, 08:43

a my zaszalelismy i kupilismy wczoraj telewizor lcd 40' :-D oczywiscie na raty ,oglada sie super ale tez sie wlasnie wkurzam bo moj luby podlaczyl pleya i ciupie w niego bo....sa super efekty specjalnie na takim duzym tv :ico_zly:
fajnie, taki duży tv, też bym chciała ale póki co kasy brak, a w playa też bym chętnie pograła,a póki co moge tylko na kompie-tez fajnie :-)

[ Dodano: 2008-08-19, 08:46 ]
Myszka_, no to naprawdę silny ten Twój maluch i na zdjęciach wydaje się taki duży w porównaniu z moją Kingą, mówisz że jemu nóżki z fotelika wystają a u nas ona jeszcze się w foteliku prawie "topi"

[ Dodano: 2008-08-19, 08:48 ]
malgoska przemyśl jeszcze raz co Ci radzimy wszystkie, albo jeszcze lepiej zrób chrzest Tosi tylko w towarzystwie Was-rodziców i chrzestnych, i koniec-nie będziesz musiała patrzeć na nielubianych ludzi i nie będziesz zła wtedy, Tosia będzie miała uśmiechniętą mamę w swym najważniejszym dniu

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

19 sie 2008, 08:48

ja się w niedzielę na Adama obraziłam, bo zaczął cos mówić podczas jedzenia, a potem ostatni plasterek sera żółtego zjadł i nawet się nie spytał czy ja albo Ewa chcemy-głupia jestem, wiem :ico_haha_02:
No faktycznie niezłe powody :) Ale to nasze hormonki kochane. ja ostatnio o byle co sie wściekam.

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

19 sie 2008, 08:48

AgaSza napisał/a:
ups-znowu podpadłam :-)

A czemu od razu podpadłaś?? Małgosia pamiętam że miał być ZYGFRYD :-D
żartowałam, ale ZYGFRYDA już nie skomentuję, jeśli pozwolicie :-D

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

19 sie 2008, 08:51

Edit Gratulacje zakupu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My kupiliśmy spacerówke. Ale jak do nas dojedzie to się dopiero pochwale bo jest ściagana z Niemiec. Już jest zamówiona a ma być u mnie pod koniec sierpnia.

Dziewczyny czy Wasze maluszki też plują. Ale nie tak bo im ślinka leci tylko tak specjalnie??

[ Dodano: 2008-08-19, 08:52 ]
ale ZYGFRYDA już nie skomentuję, jeśli pozwolicie :-D
Komentuj :-D :-D Polska wolny kraj i nikt Cie "chyba" :-D Nie wyrzuci. :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-08-19, 08:53 ]
Mój łobuz wychodzi mi już z leżaczka-bujaczka. Muszę go zapinać bo tak nogami sie poprzesówa że ostatnio dobrze że byłam obok to go złapała. A jak się fajnie sam buja :)) Jak mu to zwinnie idzie :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-08-19, 08:56 ]
Dziewczyny mam prośbę TRZYMAJCIE KCIUKI ZA MOJĄ MAMĘ MA DZISIAJ OPERACJE. :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-08-19, 08:57 ]
Nic zmykam do taty bo sie stresuje tak samo jak i ja albo gorzej. Miłego dnia i buziaki dla maluszków.

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

19 sie 2008, 09:37

...
Ostatnio zmieniony 27 lut 2009, 22:50 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

19 sie 2008, 10:50

Ale naklikałyscie , aż miło :-)

Sto lat solenizantom bo juz nawet straciłam rachubę ile ich jest :ico_haha_01:


Myszka super,ze jednego dnia chrzcimy. U nas o 12 a przyjęcie to jeszcze jedna wielka niewiadoma.



Antos tez zacofany, nawet nie wie,ze ma nogi. Z fotelika nie wyrasta, nie podpiera sie do siadu tylko gada gada i gada :ico_haha_01:


A ja smiałam się,ze jak nie Ula to Ulryk będzie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-08-19, 10:52 ]
Malgośka podoba mi się pomysł Agasza z kameralnymi chrzcinami.


Agasza jeszcze lepszy miałaś powód do kłótni- plasterek sera hahahah



A u nas byle jak. Marek opowiada Antosiowi,ze będzie zabierał go na wycieczki z nową ciocią !!!!!!!!!!!! Fajnie co!!!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości