Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

06 cze 2009, 21:49

Hejka :-D

Chloe-bardzo dziękuję,oczywiście przekażę :ico_haha_01:

u nas w przedszkolu spotkanie 29 i 30,06 -razem z dziećmi :-) ,ciekawe jak takie spotkanie przebiegnie :ico_noniewiem:

ciasto poszło :ico_szoking: .dziś tylko się oblizywaliśmy,bo mało jakoś go było :ico_wstydzioch:

dziś weekendowe pustki u nas-jak zawsze :ico_placzek:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

06 cze 2009, 21:56

Melduje sie wieczorowa pora :ico_haha_02:

My mamy zebranie 22 czerwca ale w zastepstwie pojdzie moja siostra.
U nas dzis dzien jak codzien,troche pogoda w kratke,wszystkiego po trochu ale ogolnie to straszna duchota.

Iwcia 33, no to widocznie ciasto nie bylo takie zle skoro tak szybko zniknelo,pewnie specjalnie nam pow ze jakis zakalec wyszedl zebysmy sie do ciebie nie zlecialy :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

06 cze 2009, 22:46

Kati, w smaku nie było złe ,tylko jakieś takie "niewyjściowe " mi wyszło.Nawet zdjęcia (jak Dominik dmuchał świeczki) zrobiłam czarno-białe,żeby nie było tak bardzo widać niedociągnięć :ico_wstydzioch: .Przecież zapraszałam,chciałam żebyście pomogły zjeść :ico_nienie:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

07 cze 2009, 21:11

Hihi, iwciu, już widzę to "niewyjściowe" cudeńko!!!! Jesteś mistrzynią w pieczeniu, pamiętam te fotki...
Gdybym się nie odzywała, to wybaczcie, ale mam pracowity okres :-) Oceny wystawione, ale przygotowuję ostatni numer szkolnej gazetki i stąd ta moja niedyspozycyjność :ico_wstydzioch:
kati, kiedy wracacie do Polski??

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

07 cze 2009, 21:22

witam wieczorowa pora

Chloe jestes usprawiedliwiona :-D
Tak dokladnie jeszce nie mam daty powrotu ale cos ok 10-15sierpnia.Moj T tez wraca w sierpniu wiec wrocimy razem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

07 cze 2009, 22:50

hej :-D

a ja zamiast spać to do kompa :ico_wstydzioch: ,moi panowie już śpią,tylko ja zostałam :-) i wreszcie mam spokój :-D

Kati ale z Ciebie gadeusz, przybywa ci postów,że :ico_szoking: .Chyba niedługo zaczniesz odliczać dni do powrotu bardziej niecierpliwie,bo coraz bliżej PL i T (i tu chyba większa niecierpliwość) :ico_oczko:

Chloe już niedługo odsapka ,potem 2 miesiące laby :-) ,postaraj się coś skrobnąć pomimo braku czasu :ico_sorki:

powinnam iść spać ,bo Dominik ma jutro na 8,00 ale jakoś mi się nie chce.Przejadłam się dziś chyba,bo jakaś pełna jestem :ico_wstydzioch: ,nie chce mi się już mięty parzyć,a pewnie by pomogła :ico_noniewiem: ,idę może woda pomoże :ico_oczko:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

07 cze 2009, 22:56

Iwcia 33, no wiesz nie moge zostac w tyle,tak ze was gonie,u nas na wateczku cos cichutko wiec nadrabiam na czerwcowych pogaduchach :-D
Oj zebys wiedzial ze juz zaczynam dni odliczac,ale dopiero jak zabukuje bilety na lot to sie zacznie odliczanie :ico_brawa_01: na szczescie juz coraz blizej niz dalej :ico_brawa_01:

Ja tez sie dzis tak objadlam ze nawet kolacji nie ruszylam :ico_wstydzioch:
Moja Ola jeszcze nie spi :ico_szoking: ,tylko gada cos do siebie :ico_puknij: wyspalysmy sie popoludniu 2 h i teraz mamy oczy ja 5zl :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

07 cze 2009, 23:09

to z Oleńki też nocny marek-po mamusi :-D

Kati ,nie żebym miała cos przeciwko,że przybywa Ci postów,nie, nie,u nas faktycznie puchy,pamietasz kiedyś ?? oj kiedyś to sie działo,nie nadążałam z czytaniem,a teraz nie ma czasem komu odpisać :ico_placzek: .No cóż tak musi być :ico_placzek:

uciekam spać,bo przed 7 muszę wstać i dopiero mi się wtedy będzie spało :ico_wstydzioch: :ico_nienie: :ico_wstydzioch:
buziaczki ,do jutra :-)

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

07 cze 2009, 23:12

oj kiedyś to sie działo,nie nadążałam z czytaniem
oj tak pamietam zanim odpisalam to juz kilka nastepnych postow bylo do czytania,najwiecej jak bylysmy z brzuszkami,wiecej czasu bylo. Olcia nareszcie zasnela,ja jeszcze troszke posiedze i popilnuje porzadku na forumku :-D

Dobrej nocki,buziole pa,pa.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

07 cze 2009, 23:15

chyba faktycznie łatwiej było czas zorganizować,kiedyś szybciej nam przybywało stron niż teraz pojedynczych postów :ico_noniewiem: ,szkoda tych czasów :ico_placzek:

ucieakm teraz bo rano mi się oczy będą kleiły :-D

[ Dodano: 2009-06-08, 13:02 ]
hej kobiety :-)

co z Wami,żebym musiała sama ze sobą pisać ,to nie do pomyślenia :ico_nienie:
WRACAĆ MI TU NATYCHMIAST :569: :569: :569: :569: :569:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość