blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

13 lut 2009, 21:41

betka, maja ma taką chudą poduszkę w lozeczku i od poczatku na niej spi. Meblle uzywane ale czasem takie rarytaski sie trafiaja ze szok. Podam Ci strone bo ja sama nie wiem co tam jest bo teraz nie mam czasu. Wszystko na glowie meza teraz. Kliknij no inne przedmioty sprzedającego i tam ci wyskoczy.

http://www.allegro.pl/item553639261_sko ... awa_0.html

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

13 lut 2009, 22:18

blumek, patzryalm sobie wlasnie ale nie ma nic czerwonego :( a tak mi sie jakos umanilo czerwone. nie wiem jak dlugo ten czerwony bedzie mi odpowiadac ale narazie chce :-) wiec poki co dalej suzkam czerwonego :ico_haha_02:
Ale niezle macie te kanapy - wygladaja naprawde na nowe. :ico_szoking: ale gdzie wy to trzymacie wszystko ?? tyle tego :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

13 lut 2009, 22:20

Betka ja tez mam dla małęgo taka podusie chuda była juz w zestawie z kołderka :-) i od poczatku na niej spi :-D

Dziewczyny no to na prawde malutko czasu spedzacie z waszymi mezami, no u nas czsami tez ciezko bywa jak jest robota to nie ma czasu dla siebie.

A widze ze wasi chłopcy to tez na M sie zaczynaja :-D

A jutro walentynki spedzamy z naszymi miłosciami dzieciaczkami :-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

13 lut 2009, 23:23

A jutro walentynki spedzamy z naszymi miłosciami dzieciaczkami
wlasnie :ico_brawa_01: najwieksze milosci zycia :ico_brawa_01:

wiola85, jeszcze miesiac musimy sie tak przemeczyc :ico_placzek: a potem juz wiecej czasu razem. bo jak sie przeprowadzimy, to nawet jak cos bedzi do roboty w domku to m tez tam bedziemy :ico_brawa_01:

zrobilam dzis liste zakupow na chrzciny :ico_szoking: ale tego wyszlo... niby menu calkiem proste, ale kaski trzeba naszykowac troche :ico_chory:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

14 lut 2009, 09:42

betka, ja mam chrzciny za dwa tygodnie. Mnie omija szal zakupow bo robimy u przyjefciół w takim starym młynie na rzece przerobionym na cos w rodzaju checjendy- hotelu. Kosztuje nas to tylko 60 zl od osoby. Nawt torta ma ona mi zmowic. Jedynie napoje i alkohol chcemy we wlasnym zakresie a to juz na glowie meza. Jedyne zakupy dla mnie to cos do ubrania dla mnie i Mai i butki dla męza. Musle ze i tak na chrzciny pęnie z 1500 do 2000. Z ubraniami oczywiscie, juz tak na czysto.

wiola85, moj mąż zaczyna sie na P, ale pisze M od slowa Mąż :) Zmyła hihihihih.

betka, ostatio mąż sprzedał piękny czerwony komplecik, prktycznie nowka. Mamy do tego specjany magazyn :) A sprzedajemy tylko na necie. Trzeba pilnowac aukcje bo i czerwone sie trafiaja.

Maja jeszczw dosypia wiec ja zjadlam sniadanie. Cos nie moglam dzis spac. Lece jeszcze rjek ochlapie. u nas sniego po kolana i ciagle pada :ico_placzek: jak t isc na spacerek.

[ Dodano: 2009-02-14, 08:43 ]
ANIA I POZOSTALI - CO TO ZA NIEPISANIE?????!!!!!

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

14 lut 2009, 09:52

u nas sniego po kolana i ciagle pada jak t isc na spacerek.
no wlasnie i u nas tak samo.

A junior tez wlasnie odsypia ale juz w pokoju obok :-) ja juz sie nie kladlam.
Pozno usnal bo po 23 :ico_noniewiem: wstawalm wlasciwie tylko o 3.30 a potem o 7.30. i on sobie teraz spi a ja...
a ja ogladalam tvn24 i... i szok :ico_szoking: 21latka porwala dwudniowego chlopca ze szpitala :ico_szoking: sama byla w ciazy jeszcze tydzine temu ale stracila dziecko (nie wiem jak, i nie wiem w ktorym tc byla). Ale przed chwila podali info ze juz odnalezli chlopca. nie wiem w jakim stanie jest ale go odnalezli :ico_brawa_01: boze co musieli ci rodzice przezywac. A ta dziewczyna :ico_placzek: tez pewnie w szoku po stracie dziecka - nie wiedziala co robi. to chyba najgorsze co moze rodzicow spotkac :ico_placzek:

blumek, u nas ceny ksztaltuja sie od okolo 70zl za osobe. a ze mialoby byc ich okolo 50-60 wiec ze 3500-4000 za samo pezyjecie trzeba bylo szybkowac. dodac do tego trzeba ciasta, owoce i alkohol. wiec z 5000 conajmniej trzeba.
A tak zrobimy w domku - wiecej roboty ale wyniesie nas to okolo 2.000zl. Takze mozemy zaoszczedzic.
ale kobietke wynajme do podawania i grzania wszystkiego. mamy mozliwosc znalezienia takiej obrotnej kobietki :ico_brawa_01: tylko oczywiscie kupa roboty przed chrzcinami nas czeka. ale ze to swieta beda to czlowiek jakos przyzwyczajony do swiatecznych przygotowan :-) trzeba tylko stoly, krzesla, zastawe itd przyszykowac pewnie w wielki piatek :-) ale mamy pomoga, musza pomoc :ico_sorki: :ico_oczko:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

14 lut 2009, 12:04

betka, a ze mialoby byc ich okolo 50-60 wiec ze 3500-4000
No to nieźle jak macie mie tyle osób na chrzciny. U nas będzie 11 osób. Ne przujęciu weselnym było około 30 :) Musisz miec dużą rodzinę :) Ja mam tylko jedną siostrę- panna jeszscze bez dzieci, tylko narzeczony, no i nasi rodzice i chrzestny+ jego rodzice. Babunia mieszka na drugim końcu Polski :(

[ Dodano: 2009-02-14, 11:06 ]
Maja od kilku dni ma swoje drzemki u siebie w łóżeczzku. Kladę ją, włączam karuzelę i ona sama zasypia. Wiec nie bójcie się dziewczynki, ze dzieciaczki przyzwyczaicie do swoich łóżek małżeńskich. Wszystko z rozadkiem :)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

14 lut 2009, 12:26

blumek, a ja myslalam ze ma imie na M :-D

Ej u nas tez sniegu po pas :-D normalnie szok pada i pada, wszyscy tylko lataja i odsniezaja.
A ja juz posprzatane mam wszystko i jestem szczesliwa, bo wole z rana sobie porobic i miec spokoj :-)
betka, blumek, to widze ze czekaja was jeszcze chrzciny no i wydatki, ale pewnie cos tam sie zwroci. My mielismy chrzest 6 grudnia, przeszło miesiac po porodzie, a to była tylko sama ceremonia w sobote bez mszy i bardzo mi sie podobało.
Ludzi było mało 12 osob tylko chrzesti i dziadkowie. A robiłam tez w domku, bo tak jak mowicie okolo 70 80 zł za osobe trzeba liczyc w lokalu, a ja zmowiłam sobie katreing i wszystko mi przywiezli, poprostu rewelacja, bez roboty :-D i wcalel drogo nie wyszlo.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

14 lut 2009, 14:23

wiola85, blumek, a ja tez chce sprobowac zrobic w domu - narobic sie i potem ponarzekac :ico_haha_01: wiem ze duzo pracy nas czeka.
blumek, no chcac nie chcac musimy zapreosic tyle osob. tam gdzie bylismy na chrzcinach i nam wypada zaprosic. M jest nawet chrzesnym u sasiada wiec tez ich trzeba. a jak jednych sasiadow to i tych drugich trzeba.
My i nasze "stare" rodziny :-) to 14 osob. a do tego nasze babcie i cala reszta. ja tez myslalam ze tego mniej bedzie... a tu bach - przawie 60 osob.

Wstepnie zaplanowalam wczoraj menu. I nie wiem co zorbic na drugie cieple danie. Tzn takie juz po obiedzie na pozniej.
Myslalam albo o szaszlykach z ryzem (chcialam pieczone ziemniaczki zamiast ryzu ale ziemniaki beda do drugiego)
albo kluseczki slaskie z sosikiem i kiszona kapustka...
Bo dodatkowo jeszcze bigos bedzie, chcialam tez taki krem z pieczarek ale mama powiedziala ze za duzo bedzie.
Zreszta musimy sie dowiedziec o ktorej sa chrzty bo jak o 11 to trzeba danie wiecej przygotowac.

Aniu - a jak twoje menu??? moze cos sciagne?? Lubie sciagac od ciebie. :-D wozek sie sprawuje dobrze to moze i menu jakies fajne wymyslilas?? :-)

My jestesmy na spacerku wlasnie - tzn niunia mialam ubrac i polozyc przy otwartym balkonie ale zapakowalam go do wozka :-D mialam z nim dzis isc bo niby sniegu mniej pada niz wczoraj... ale tego sniegu tyle na chodnikach :ico_szoking: no i tesciowa powiedziala ze sie umeczymy jezdzac wozkiem. tak wiec spacerujemy w domu :-D

A na walentynki kupilam M piwo :-D i dam mu buzi :ico_haha_01:
A wy juz pijecie jakies drinki albo winko?? a jak tak to popoludniu czy wieczorkiem?? Ja w sumie nie naleze do osob lubiacych cokolwiek... ale w sumie napialabym sie jakiegos drinka dobrego... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

14 lut 2009, 14:24

Dzisiaj my stawiamy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: 3 miesiące ma już Sara :ico_brawa_01:

u mnie chrzciny były w święta Bożego Narodzenia więc 2 imprezy zza jednym zamachem.

U mnie też duuużo śniegu i nie poszłyśmy na spacer bo sypie i sypie, ale za to otworzyłam okno grubo ubrałam córcie i śpi już 1,5 godziny :ico_brawa_01:

Ja walentynki z mężusiem spędze - zrobie jakąś pyszną kolacje winko świece... oby tylko Sara dała nam poświętować i grzecznie jak co dzień pójdzie spać o 20tej :-D

[ Dodano: 2009-02-14, 13:28 ]
blumek, super te kanapy, szkoda że mam takie małe mieszkanie :ico_placzek: ale musze zaglądać co jakiś czas może jakiś fajny rozkładany narożnik będzie - na taki poluje, tylko musze poczekać aż Sara będzie w swoim pokoju mieszkać, bo nie ma gdzie go wstawić

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości