Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

20 maja 2009, 19:22

No to nie będziesz się nudzić :ico_sorki:

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

20 maja 2009, 19:26

uleczka170, Ja mam chore stopy i nie moge długo stac a w tej robocie stoi sie 8 godzin z dwiema 15-sto minutowymi przerwami :ico_sorki: :ico_sorki: jutro nie wstane :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 maja 2009, 19:46

uleczka170, trzymaj sie dzielnie,kup sobie cytrynki i pij herbatke z cytrynka,mleczko z miodem i bedzie dobrze :ico_sorki: No i poglaskaj brzusio od nas :ico_oczko:

Marcia77, stosuje sie,stosuje :-D

AsiaNL, i dla Ciebie tez buziak :-D

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

20 maja 2009, 20:43

Witam kobitki

uleczka170, ja w obu ciążach zawsze coś łapałam, pierwsza też zatoki mnie strasznie męczyły miałam przez to takie bóle głowy w nocy ze wyłam z bólu :ico_placzek: a tu żadnych leków brać nie było można. Więc wiem jak to jet i jeszcze strach o dzidzię :ico_olaboga: , ale nie przejmuj się na pewno będzie dobrze :ico_sorki: tylko dużo odpoczywaj pij herbatkę z cytrynką pij soczek malinowy a jeszcze lepiej z czarnej porzeczki i kuruj się kochana. Ach i pozdrów od cioci fasoleczkę :-D

Marcia77, hmm kochana to ja ci wyślę troszkę energii ode mnie :-D :-D :-D Ja tak ponad pół roku po Julci chodziłam otępiała Ale jakoś mi przeszło w wakacje pojechaliśmy nad morze z malutką i dostałam takiej energii po powrocie aż wszyscy się dziwili :-D po prostu duża dawka słoneczka tak na mnie podziałała :ico_brawa_01:

iw_rybka, dbaj o was :ico_sorki: :ico_sorki:

AsiaNL, biedulko ty moja masazyk by ci się przydał co???

Buziam wszystkie mocniasto i głaskam brzuszki hihi A jutro wam napiszę jak mi minął dzień bo teraz padam na pyska. Jutro już mama wolniejszy dzionek :ico_brawa_01: :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 21 maja 2009, 07:23 przez Jadzia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

20 maja 2009, 21:29

iw_rybka, Jadzia, brzuszek pogłaskany :-) W ogóle jak sobie leżałam w łóżeczku poczułam bąbelki :-)takie fajne w dole brzuszka. Nie wiedziałam że to takie fajne :ico_brawa_01:
Zajadam się owockami, no miodzik to na chlebku jem. Mleczko zabardzo nie przyjmuje mój żołądek póki cco, ale powoli zaczynam jeść nabiał, żeby się przyzwyczaić... Dziś już nie będę siedzieć tak długo przy komputerze. Zaraz przebieram się w piżamkę, biorę ciepłą herbatkę i kładę się pod kołderkę.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 maja 2009, 22:30

uleczka170, tak,opaltul sie i duzo spij,jak wy spicie,organizm sie regeneruje :ico_brawa_01:

Jadzia, to czekamy na relacje jutro :ico_brawa_01:

Dobranoc babeczki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

21 maja 2009, 08:03

witam


wrrrrrrr :ico_zly: ja się tyle naklikałam a tu mnie wylogowało :ico_placzek:

Gabi, oj trudno czasami nadążyć w temacie :ico_oczko:


Wczoraj naryczcie się nie spóźniłam na zajęcia (pierwsza pomoc). Pani doktor na szczęście się streściła bo bym tam nie wysiedziała tych 2,5 godzin. Po zajęciach zrobiłam kursik po sklepach ,zapisałam się do fryzjera na poniedziałek :ico_brawa_01: kupiłam po bluzeczce dla każdego czyli dla mnie i dziewczynek :ico_oczko: hihi
Sklepy zaczeli zamykać to dzwonie po mojego żeby wreszcie przyjechał a on mówi że jeszcze nie może :ico_zly: Myuslałam że mnie szlak jasny trafi godzinę szwendania się bez celu po mieście :ico_zly: Przez ten czas zjadłam Loda , rogala francuskiego wypiłam pół l soku i skończyło się na pizzy :ico_szoking: Tyle kalorii przez jednego nonono :ico_puknij: normalnie udusić takiego.

Później zrobię foto bluzeczek :ico_oczko:

MIŁEGO DZIONKA DZIEWCZYNKI :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

21 maja 2009, 08:35

witam i ja z :ico_kawa: :ico_kawa:

wczoraj jak wrociłam z aerobiku byłam mile zskoczona bo dziecie juz wykapane i nakarmione spało grzecznie... :ico_sorki: :ico_sorki: :-D :-D

my dzis wyjatkowo na rehab bo jutro pani nie ma i nam przełozyła..zagladne poźniej..miłego dzionka kochane :-D :-D

mamusia25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 17 maja 2009, 18:27

21 maja 2009, 09:28

Witam na dzien doberek .... :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

21 maja 2009, 10:38

Marcia77, skutecznych ćwiczonek życzę :ico_brawa_01: ucałuj Milenke od Cioci za to ze jest taka dzielna :ico_brawa_01:

BUUUUUU :( będę płakać czemu nikogo nie ma ja nie lubię sama pić :ico_kawa:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość