Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

21 wrz 2010, 14:19

zubelek, zdrowiej!

to wszystko przez tą okropną pogodę. za wcześnie zimno się zrobiło i te wszystkie chorubska wychodzą ;/

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

21 wrz 2010, 14:29

Miluśka, ja w Irlandii północnej jestem,tu nie ma aż takiego zimna teraz a zaś i gorąca nie było,więc jakoś skoku pogody się nie odczuwa jedynie w powietrzu może coś siedzieć.Ja to w sumie nawet nie wiem gdzie i czemu mnie złapało :ico_noniewiem:
Niby przeziębienie i przeszłoby szybko żebym mogła coś konkretnego wziąć a tymi domowymi sposobami to jeszcze z tydzień chyba będe się ratowac :ico_noniewiem: no ale w końcu kiedyś minie nie ? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 wrz 2010, 14:35

czesc

na szybko jestem
bo dotarlaam niedawno
nalazilam sie
na cwiczeniach bylam dla kobiet w ciazy
spotkalam troche znajomych po koleji
wiec sie nagadalam hehe
aa te dzieciaczki ktore spotkalam po drodze. sluchajcie dzis slonce. b cieplo. na krotki rekaw spokojnie
a dzieci w wiekszosci maja grube kurtki i czapki :ico_szoking:

spotkalam kumpele ktoraa mieszka w Irlandii. i ona z dwojka malych synkow w krotkich rekawkach. czyli odpowiednio
i mowi ze w szoku jest

a potem wstapilam do przychodni. zeby leonka zapisac do pediatry rodzinnego. bo jeszcze tego nie zrobilam i zawsze korzystalismy z prywatnej opieki.
a tam pelno dzieciakow chorych. i co sie dziwic?
ja nie mowie ze moje nie choruje
bo tezz juz smarka i pokaszluje
ale to przegrzewanie wcale dzieciom nie pomaga jak widac.
ehhhh

swiata nie zmienie hehe

wymyslilam dzis na obiad jezyki z miesem mielonym ryzeem i marchewka z zpomyslu winiaryr
jeszcze tego nie robilam ale proste i napewno smaczne
http://www.winiary.pl/produkt.aspx/361/ ... -marchewka

takze jestem w trakcie przygotowywania

o 15 ide po leona. nic sie nie stanie jaka o 15.30 go odbiore bo tak dotre mniejwieceej na miejsce
a nie bede zaraz gonic na leb na szyjee
tymbardziej zee oni teraz napewno bawia sie na placu zabaw wiec szkoda szybciej go odbierac. niech szaleje

buziaki



Zubelek wiesz w ciazy odpdornosc spada wiec byle gdzie mozna cos zlapac. nawet dziewczynki mogly ze szkoly przyztargac. ich nie wzielo, a ciebie meczy hehe
dasz rade
ja moze tez mam niskaa temperature
bo mi jakos zimno
ubieram sie i dopiero jak sie w sloncu nagrzeje to rozbieram hehe

ale czytalam ze to normalne w ciazy
paamietam ze z Leonem tez marzlam wiecej
choc niektore z kolei wiecznie gorace hehe

zeby tylko takiee problemy w ciazy byly nie?

Miluska i kruszynka :ico_tort:

ja dzis odebralam wyniki po glukozie i wszystko w normie :ico_brawa_01:
a wy juz pilyscie?

[ Dodano: 2010-09-21, 14:37 ]
magda odpoczywaj bo pewnie niemale wrazenia po usg,. swietnie ze maluszek zdrowy i ruchliwy!!!

a ja wlasnie sie zorientowalam ze jutro mam 100dniowke.. hmm moglam jakas impreze zorganizowac hehe
pamietam ze z leonem robilam studniowke
wiecie kazdy powod dobry zeby zaprosic znajomych i zjesc cos dobrego nie? hehehe

[ Dodano: 2010-09-21, 14:37 ]
magda odpoczywaj bo pewnie niemale wrazenia po usg,. swietnie ze maluszek zdrowy i ruchliwy!!!

a ja wlasnie sie zorientowalam ze jutro mam 100dniowke.. hmm moglam jakas impreze zorganizowac hehe
pamietam ze z leonem robilam studniowke
wiecie kazdy powod dobry zeby zaprosic znajomych i zjesc cos dobrego nie? hehehe

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

21 wrz 2010, 15:09

madziorka hihi, o proszę 100 dniówka :ico_haha_01: ja za tydzień :ico_haha_01:
No ciekawe czy urodzisz na nowy rok czy już po.
Pisałaś że czujesz ,że w styczniu a masz na grudzień a ja na odwrót mam na styczeń a czuję,że wczesniej no ale chcę w styczniu więc będę trzymać :ico_haha_01:

a masz rację,że moje dziewczyny mogły przynieść one też smarkają,kaszlą tylko już od dłuższego czasu ,straszną astmę miały i tak im zostało jeszcze a u mnie to bardziej przeziębieniowo ale moze i od nich.
jeszcze myślałam o szpitalu,byłam z zuzia i może tam złapałam bo 4 godziny tam spędziliśmy wśród chorych dzieci :ico_noniewiem:
i w przeciągu,to ich sposób na gorączki :ico_haha_01: :ico_puknij:

No a co do temperatury mam poniżej 36 ale mi właśnie nie jest zimno,chodze w cieńkiej bluzce lub krótkim rękawku po domu a na dwór cieńką kurtkę na krótki rękawek i mi dobrze :ico_noniewiem: ale i dobrze,bo się nie przegrzeję :ico_haha_01:

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

21 wrz 2010, 16:15

zdjęli Gabrielce CPAP,jest pod kopułą z tlenem,ślicznie się uśmiecha i ma czarne włochy i podobna do tatusia się robi :ico_brawa_01: je 4x5 i 4x6 mojego mleczka :-D
dzielna dziewucha z niej:-)

sprawdzcie 1 stronę czy wszystkie są bo chyba nową grudnióweczkę mamy a ja do tyłu z wiadomościami....

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 wrz 2010, 16:56

herbaciana to swietnie ze wszystko dobrze z Gabrysia. ladnie je i widac ze szczesliwa. juz sie usmiecha? wow

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

21 wrz 2010, 17:33

zubelek, zdrówka!

Macie może cośtakiego, że ciężko jest wam spać w nocy?

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

21 wrz 2010, 17:49

herbaciana, super ze wszystko dobrze z Gabrysia!!!

spadlamznieba, ja co do spania w nocy narazie nie narzekam... oby do konca tak bylo.... choc czesto wstaje do lazienki...ale na szczescie z zasnieciem nie ma problemu;)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 wrz 2010, 18:23

spadlamznieba ja spie jak zawsze czyli mocno i do rana. nie wstaje nawet na siku w nocy
a tobie co jest?

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

21 wrz 2010, 19:17

madziorka hihi, ja to spać niie mogę. Budzę się w środku nocy i czuje, jakbym spała trzy noce pod rząd. Łazienkę też często odwiedzam.
Byłam ciekawa, czy Wy też tak macie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość