Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 mar 2008, 23:44

zasnal wreszcie ale juz sie przebudzil raz
na picie
pewnie przez ten katarek mu ciezko :ico_noniewiem:

akurat w srode rano mamy doctor's open clinic nigdy z tego nie korzystalam ale domyslam sie ze nie musze sie rejetsrowac co?

no widze wlasnie ze egipt na temacie.. hehe tam zawsze pogoda i duuzo atrakcji wiec napewno wybor swietny na wakacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 mar 2008, 00:09

hej dziewczyny !!!
Marta piękne zdjęcia a jak z Poznania to widze ze prawie tak jak ja :ico_brawa_01: ja pochodze z okolic Poznania :ico_brawa_01:
nie mam jakoś czasu pisać bo mamy gościa , a nasz koega zostaje do soboty :ico_brawa_01: miał lecieć dzis ale zaapał wirusa i sie źle czuł wiec sobie bilet przebukował :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a misiek mój oki wariuje na całego :ico_brawa_01: pobudki o 4 rano i jest impreza :ico_szoking: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-25, 23:11 ]
marta jak ja zazdroszcze C ciąży, to najpiękniejszy okres :ico_brawa_01: znowu bym chciała byc :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: ale jeszzce za wcześnie na to :ico_oczko: wiec ciesz sie byciem :ico_ciezarowka: bo to boskie czasy :ico_brawa_01: a potem tez jest bosko i super jak sie ma maleństo przy sobie :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 mar 2008, 00:17

marta jestes!!!

jasnie zapomnialam to ci sie fucha trafila hihi super!!! ale wiedzialam ze ty sobie poradzisz zaradna babka!!!

a zdjecia w MT jeszcze nie mamy hehe
ale nadrobie obiecuje
a teraz juz mnie nie ma
papa

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

26 mar 2008, 00:41

Julie ja wlasnie dzis o Tobe myslalam, ze sie nie pokazujesz :ico_oczko: "wytelepatowalam" Cie :-D :-D

Marta ale masz DUZEGO meza :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_szoking: , a Ty jaka lasencja :ico_brawa_01: i tatua fajny, swietnie sie z suknia slubna komponuje :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Ilonka dzieki za pozdro od Skarpety :ico_oczko: Teskni mi sie za nia :ico_placzek: :ico_placzek:

Madziorka nasza Luska zdrowa, a noce sie koszmarne zrobily :ico_szoking: zaczynalam podejrzewac, ze z powietrzem w Belfascie cos jest nie tak, bo od dwoch nocy odwalala podobne numery co Fran zwykle ( o 3-4 rano byla impra), ale dzis mamy winowajce :ico_oczko: GORNA LEWA JEDYNKA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-25, 23:43 ]
martuchafrost pisze:znowu bym chciała byc

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: myslalam, ze juz nie chcesz :ico_szoking:

Madziorka, ano radze sobie :ico_oczko: a zdjec ci nie odpuszcze, bo nic tak nie cieszy mych oczu jak zamotany dzieciaczek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 mar 2008, 10:22

hej dziewczyny z rana!!!!
u nas jak zwykle pobudka o 5 rano :ico_szoking:
Jasnie Pani :) pisze:myslalam, ze juz nie chcesz

chcieć nie chcieć , kobieta zmienna jest :ico_oczko:

dobra chciałam Wam foty zapodać z naszym kolegą i Franiem jak wariują ale nie mam kabla :ico_olaboga: wiec jak poszukam to zapodam :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-26, 09:25 ]
madzia zapodaj Leonowi czosnek na noc jak ma katar ( znaczy sie rozgnieć czosnek i włóż mu np do czegoś ( ja kłądłąm do skarpety) i połóż koło jego podusi, bedzie całą noc wdychać, a czosnek to naturalny antybiotyk)
mojemu zawsze przechodzi po takim "zabiegu" , śmierdzi w pokoju jak w wędzarni, ale pomaga

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

26 mar 2008, 10:30

mmarta ja tez z Bristolu :-D
przepraszam,ze nie wpadalam ostatnio,ale kurcze czasu brak...praca,dom i jeszcze znajoma dzis przyjezdza z Londynu :ico_brawa_01: zaraz biore sie za sprzatanie...Oli jest kochany ,slodki sie zrobil na maxa,ale dzis w nocy plakal,nie wiem czemu,czy mu sie cos snilo,tulilam, go a on sie zanosil od placzu...chodze na te jazdy,ale do tego co wczesniej,bo tez za 10 f to dopiero egzaminy zdaje i nie mialabym czym jezdzic ,bo vectra nasza nie chce...a ten moj murzynek ma pande i sie super jezdzxi he he z reszta juz sie przyzwyczailam ,wiec nie bede zmieniac ,a T chodzi do Polaka ,bo mu lepiej wytlumaczy ....chcialam isc do takiej pracy z dziecmi z autyzmem,ale tam tylko na caly etatat,a ja nie dam rady,bo na razie w mariocie super mi sie pracuje i nie chce rezygnowac...fajne sa dziewczyny i jakos byloby mi zal...samopoczucie super,tylko ostatnio cos sil nie mialam,okazalo sie ,ze mam anemie,ale juz biore zelazo i jest ok :ico_brawa_01: pozdrawiam goraco

Awatar użytkownika
kasia27
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 26 lut 2008, 20:04

26 mar 2008, 10:49

Witam dziewczyny można dołączyć? Też mieszkam w UK prawie 2 lata.

Awatar użytkownika
nika
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:18

26 mar 2008, 12:35

Witam i tutaj...Mieszkam z moją Rodzinką w UK już 2,5 roku.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 mar 2008, 12:39

kasia27 pisze:Witam dziewczyny można dołączyć? Też mieszkam w UK prawie 2 lata
WITAJ :ico_brawa_01:
nika pisze:Witam i tutaj
WITAM :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-26, 11:42 ]
dziewczynki pochwale sie wam ostatnim zdjeciem mojego bobo :-D zrobionym dzisiaj-ma na nim 7 cm i strasznie kopalo nozkami :ico_brawa_01: Obrazek

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

26 mar 2008, 13:10

mmarta81 ale slodkie zdjecie,pamietam jak ja nie dawno malutka na usg ogladalam i za kazdym razem nie moglam sie doczekac kiedy ja zobacze.jeszcze raz ratuluje malenstwa
kasia27 i nica witam nowe kolezanki na watku :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość