Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 mar 2009, 16:43

Hejka

Antek dzisiaj cudacznie bawił się z dzieciakami, oczywicie Anglikami hihi ale cudnie on do nich po polsku, one do niego po angielsku, ale sie rozumieli....Antek tylko mówi come on, albo Thank you...albo take it take it :ico_haha_01:
No myslaam e sié tak pisiusiam ze miechu, cudnie :ico_brawa_01:
Wcale nie chcia wracać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

02 mar 2009, 20:18

Witam witam


Kristi pisze:Aginko wydaje mi sie ze schudlas.. naprawde jak sobie tak porownam zdjecie w avatorku a zdjecie z ta pilka to widac roznice.. jestes na jakies diecie??



oj Kristi - "odrobinę" udało mi się schudnąć - jestem na diecie .... póki co od miesiąca dość mocno się odchudzam (dieta Cambridge - ale nieststy nie służy mi ona zbytnio tym razem - no i zaliczam małe wpadki :ico_wstydzioch: ) - narazie mam na wadzę 10 kg mniej - ale jeszcze bardzo długa droga przede mną..... no ale może dam jakoś radę :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-03-02, 19:29 ]
Ja dziś byłam z KAcperkiem u dentysty .... łataliśmy pierwszego ząbka - był bardzo dzielny :ico_haha_01: ale musze się z nim zgłosić do ortodonty :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

02 mar 2009, 21:48

Gabi, to bardzo ciezka bo bardzo niskoenergetyczna dieta -nie chcę robić tu reklamy ale wpisz w google dieta cambridge - jej zaletą jest to że jest bardzo skuteczna - jak dla mnie jednaz dwóch diet jaką jestem przejść -druga to kopenhaska ale i na nią przyjdzie czas zaraz po cambridge :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-03-02, 20:51 ]
Gabi, ale coś mi się wydaję ,że JA to 2 x TY .....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 mar 2009, 22:19

Gabi pisze:ŻP :ico_oczko: "żryj połowe" :ico_oczko:

no ja tam nie mam żadnej diety ...poprostu nie jem słodyczy, nie jem po 18 i nie podjadam między p[osiłkami, to najlepsza dieta...

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

02 mar 2009, 22:40

Magdalena_82, jak dla mnie - za dużo "nie" :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2009-03-02, 21:42 ]
Magdalena_82, jak dla mnie - za dużo "nie" :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

03 mar 2009, 10:17

Dzien dobry :-)
Dzisiaj nareszcie moge napisac ze Marcusek juz Niema Biegunki :-> :ico_brawa_01: :ico_haha_02: Ciesze sie bardzo i dobrze ze juz wszystko Ok moje dzieci sa zdrowe a to najwazniejsze.. I Marcuskowa biegunka po prostu ustapila.. i jestem szczesliwa ze juz Ok.
Pozatym to u nas zimno,snieg dalej topnieje i dalej pada deszcz.
Jak chodzi o jakies diety.. to ja sie po prostu NIE odchudzam.. jestem jaka jestem,i staram sie nie jesc za duzo slodyczy ale i nie podjadac.. wychodzi mi to roznie.. raz lepiej a raz gorzej ale ogulnie to czuje sie dobrze w mojej skorze i taka jaka jestem.. a schudnac zawsze zdaze.. tak samo zdaze zrobic prawo jazdy.. juz mysle o tym powoli ze by mi sie bardzo przydalo ale wszystko po kolei.. Najpierw Urlopek w Chorwacjii a pozniej pomyslimy dalej :-)
A teraz moje dzieci sie ladnie bawia .. Zycze wam milego dnia i wszystkiego Najjj do pozniej pa

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

03 mar 2009, 12:29

Gabi zebys wiedziala ze to naprawde duza Ulga.. Ze nareszcie jest wszystko Ok. A mysle tak po prostu ze wiem ze mam troche kilo za duzo ale to nie jest dla mnie az tak wazne.. wazne jest ze jestem zdrowa mimo jednej nerki i zadowolona z zycia i ogulnie :ico_haha_02: A reszta przyjdzie sama i schudnac tez kiedys schudne..
A na urlopie to bede chowac pupe do wody zeby nikt nie widzial.. :-D :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 mar 2009, 19:10

Kristi dobrze ze dzieciaki maja sie lepiej...ufff :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

03 mar 2009, 20:40

Kristi, czyli przegoniłaś choróbska - tylko jeszcze im "pogróź" paluszkiem by nie wróciły już nigdy :-D jejku jakim skarbem jest mieć zdrowe dzieci :-)
Kristi, ja Ci również zazdroszczę podejścia do samej siebie ..... ale wracając do tematu ja musiałam się za siebie "wziąć" bo niestety jest z czego chudnąć .... także u mnie to wręcz konieczność ze względów zdrowotnych bo ja już wkraczałam w otyłość nie nadwagę .... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

03 mar 2009, 22:34

Aginka masz racje,to wielki skarb miec dzieci a do tego jeszcze Zdrowe.. I ciesze sie ze moje dzieci sa juz zdrowe,ta biegunke to Marcusek mial chyba od zebow.. niewiem?? A Nicolka to moze jej sie troche organizm wyziebil tym naszym spacerkiem i zabawami w zimnym i mokrym sniegu.. Ale to bylo..

Magda to fakt wielka ulga i jest Ok.

A moj Marcusek sobie spi,a i zaraz musze Nicolke uspac .. Jutro jeszcze moj mezulek jest w domu i do pracki od czwartku.. Ale juz sie czuje troche lepiej..
Milej nocki Wam zycze i dobranoc papa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość