emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

28 sty 2009, 22:08

Dziewczyny a co do tych chorób dzieci i gorączek to teraz bądźcie bardzo ostrożne bo panuje jakiś wirus i szpitale dziecięce przepelnione. dzieci choruja na zapalenie płuc i oskrzeli. Także lepiej trzymac rękę na pulsie.
tez wlasnie o tym slyszalam, :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-01-28, 21:10 ]
Emila dużo tego nie ma bo 200 zł ale grosz do grosza i może cos uzbieracie.
wow, bardzo duzo :ico_szoking:
ja kiedys mialam 6 zl :ico_oczko:
powiem mamie ale sie ucieszy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

28 sty 2009, 22:16

Sylwia a ty masz zwrot podatku czy musisz coś dopłacic ? Pytam bo mój tata nie wie jak to zrobic z tym 1% rozmawiał z moją bratową ona pracowła w izbie skarbowej i mówiła że to sie robi jak ma sie dopłate do podatku czyli jak jest za mała zaliczka wzięta i ja juz nie wiem :ico_noniewiem: .

[ Dodano: 2009-01-28, 21:25 ]
Coś dawno naszej Mariki nie było :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

28 sty 2009, 22:28

[ Dodano: 2009-01-28, 21:25 ]
Coś dawno naszej Mariki nie było
_________________
wlasnie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-01-28, 21:29 ]
z tym 1% to ja wiem tylko tyle, ze to jest z tzw.podatku naleznego, ktorego i tak trzeba by oddac panstwu, a tak mozna przekazac na jakas fundacje, na przyklad...

[ Dodano: 2009-01-28, 21:30 ]
dziewczyny juz sie nie moge doczekac piatku, ide do fryzjera :-D
mleko juz odciagniete, tatus zostanie z synkiem :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

28 sty 2009, 22:33

dziewczyny juz sie nie moge doczekac piatku, ide do fryzjera
a co bedziesz robic z włoskami ?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

28 sty 2009, 22:37

a co bedziesz robic z włoskami ?
na pewno jakis kolor, tylko nie wiem jaki, mam straszne odrosty, az wstyd :ico_wstydzioch:

tak sie zastanawiam nad blondem, Asiu widzialam Twoje zdjecia na garnku i duzo bardziej podobasz mi sie w blondzie, ciekawe czy by mi pasowal
kolezanka fryzjerka pewnie mi cos doradzi...

[ Dodano: 2009-01-28, 21:41 ]
ide sie przytulic do mojego kochanego, pachnacego, mieciutkiego syneczka :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

dobranoc kochane, do jutra :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

28 sty 2009, 22:52

wow, bardzo duzo
ja kiedys mialam 6 zl
powiem mamie ale sie ucieszy
ciesze się bardzo. Emila ale ja nie zaznaczylam kwadracika coś o wyrażaniu zgody o udostępnianiu danych dla OPP -m może tak być ????

[ Dodano: 2009-01-28, 21:54 ]
Sylwia a ty masz zwrot podatku czy musisz coś dopłacic ? Pytam bo mój tata nie wie jak to zrobic z tym 1% rozmawiał z moją bratową ona pracowła w izbie skarbowej i mówiła że to sie robi jak ma sie dopłate do podatku czyli jak jest za mała zaliczka wzięta i ja juz nie wiem .
to jest z podatku mojego ojca. on ma doplacić (zreszta jak co miesiąc płaci 1900 zł). Myślę ze to nie chodzi o żadne nadpłaty. Tylko możesz przekazać swój jeden procent podatku. ja wpisalam w każdym bądż razie na kacpra Dziwaka i jak przejdzie to ok
Ostatnio zmieniony 28 sty 2009, 23:03 przez Sylwia.O., łącznie zmieniany 1 raz.

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

28 sty 2009, 22:59

emilia7895, po mojemu ładnie by Ci było w odcieniach miedzi. Ale wiesz - to tylko na podstawie tego co na zdjęciach Cię widziałam.

Ja w tym roku rozliczam się programikiem :-D Co roku ręcznie to robiłam (nie tylko sobie zresztą), a w tym sobie ściągnęłam fajny programik, który krok po kroku pokazuje co, jak, z czym i dlaczego. Muszę mamie powiedzieć, żeby nie miała corocznego stresa pod nazwą "PIT" :-D
Sylwia.O. napisał/a:
Dziewczyny a co do tych chorób dzieci i gorączek to teraz bądźcie bardzo ostrożne bo panuje jakiś wirus i szpitale dziecięce przepelnione. dzieci choruja na zapalenie płuc i oskrzeli. Także lepiej trzymac rękę na pulsie.

tez wlasnie o tym slyszalam, :ico_olaboga:
no właśnie dlatego ja się tak teraz martwiłam o Tosię i dlatego teraz po chorobie tak jej pilnuję. Trzy tygodnie chorego dziecka to za dużo jak na moje nerwy.

Miałam Wam już wczoraj napisać, że mały Oskarek (synek koleżanki co tydzień temu urodziła) ma się dobrze. Nadal w inkubatorze, ale już odłączony od respiratora, karmiony jest butlą i dożylnie, ładnie przybiera na wadze (100g przez 4 dni). Lekarze wykryli co prawda szmery w serduszku, ale to ponoć nic groźnego i malutki jest pod tym kątem obserwowany. Jednym słowem - jest dobrze. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

P. mi dzisiaj powiedział, że naszego znajomego dziewczyna poroniła w 4 miesiącu i ją dzisiaj wyskrobali :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-01-28, 22:04 ]
to jest z podatku mojego ojca. on ma doplacić (zreszta jak co roku płaci) 1900 zł. Myślę ze to nie chodzi o żadne nadpłaty. Tylko możesz przekazać swój jeden procent podatku. ja wpisalam w każdym bądż razie na kacpra Dziwaka i jak przejdzie to ok
nie bój żaby. Jak się pomyliłaś to skarbówka Cię wezwie na dywanik :-D

My rok temu jeździliśmy co chwilę się tłumaczyć, bo mieli bałagan w papierach. Przysyłali wezwanie - jechaliśmy, tłumaczyliśmy, robiliśmy na miejscu korekty. A za kilka dni znowu wezwanie w tej samej sprawie. I nie interesowało ich, że z noworodkiem po dwie - trzy godziny czekaliśmy w kolejce. Aż się raz tak wściekłam, takiego dymu narobiłam na pół urzędu (Tosia chwilę wcześniej zrobiła mega śmierdząca kupę i nawet nie miałam jej jak przewinąć :ico_zly: ), że od ręki nas obsłużyli i już więcej nie wzywali :-D

Zmykam śpiochać.
Dobranocki.

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

29 sty 2009, 00:32

dobranoc ja też uciekam spać

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

29 sty 2009, 09:27

ciesze się bardzo. Emila ale ja nie zaznaczylam kwadracika coś o wyrażaniu zgody o udostępnianiu danych dla OPP -m może tak być ????
hmmm, szczerze to nie wiem :ico_wstydzioch:
spytam mame, ale mysle ze nie trzeba tego zaznaczac

a takl w ogole DZIEN DOBRY LASECZKI :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

29 sty 2009, 09:27

Dzień dobry i zapraszam na kawę bo dzisiaj musze sobie walnąć bo spałam 3 godziny w sumie. maskare miałam w domu z Kubusiem ufff budził sie co chwilke i płakał, nie wygladało to na ból brzuszka bo się nie prężył ale cos mu dolegało bo nie spał i płakał i sie przemieszczał po całym łóżku :ico_olaboga: :ico_szoking: a rano o 6 juz był wybudzony i jak sie go pytałam co Cie synku bolało w nocy to on mi pokazał jednym pluszkiem na druga rączke i sie stukał znaczy robił Tu Tu Tu sroczka kaszke... i sie cieszył:ico_oczko: i bądz tu złym na gościa :-D :ico_brawa_01:
A u nas prawdziwa zima - spadło duuuzzzo sniegu i jest slicznie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-01-29, 08:28 ]
A co do zeznań podatkowych tio ja sciągnęłam sobie z netu i tylko wypełnię i będę czekac na kasę :ico_brawa_01: :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość