Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

16 wrz 2009, 19:38

ramonka, ja tez oddalam glosik :-)

Gie, nie wiem, jak sie nazywa w filmie ten wilkolak, ale tu jest jego zdjecie:

Obrazek

mlodo wyglada, ale jest slodki :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

16 wrz 2009, 21:55

Witam

ssorki, ze nie zagladam do Was, nie mam weny, ale czytam Was.
U nas w miare ok, maly cos poplakuje w nocy, chyba ida nam kolejne zabki.
Jak na razie mamy kolejnego zabolka :-)
Przygotowujemy sie do imprezki, to juz za trzy dni, w sobote bedziemy swietowac, juz nie moge sie doczekac, jutro pieke biszkopty do torta, robie sama, to bedzie moj pierwszy raz, juz przyszlo zdjecie Erika na tort z cukru, super wyglada.

shoo, foty superanckie, a Jasperek przeslodki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mam do Was pytanko odnosnie urodzin, ta wrozbe robie sie na poczatku czy nie ma roznicy i kiedy byl torcik, przed jedzeniem czy po?

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

17 wrz 2009, 10:02

Pati85, brawo dla Erika za kolejny zabek :-D

no i dla Ciebie za zdolnosci kulinarne :ico_brawa_01:
Mam do Was pytanko odnosnie urodzin, ta wrozbe robie sie na poczatku czy nie ma roznicy i kiedy byl torcik, przed jedzeniem czy po?
wg mnie to zalezy od tego, na ktora godzine ich zapraszasz i co masz zamiar serwowac..
jezeli to jest poludnie, to bym najpierw podala obiad, odczekala troche i dopiero wtedy tort, natomiast jezeli zapraszasz ich na popoludnie, to najpierw bylby tort, a pozniej kolacja (zimna plyta, czy grill)

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

17 wrz 2009, 10:03

Witam
dziś jestem pierwsza???? To w takim razie stawiam :ico_kawa:
Mam do Was pytanko odnosnie urodzin, ta wrozbe robie sie na poczatku czy nie ma roznicy i kiedy byl torcik, przed jedzeniem czy po?
u nas było w trakcie urodzinek, nie zaraz na początku
Jak na razie mamy kolejnego zabolka :-)
brawo

U nas nocka lepsza od poprzedniej, Paula tylko raz płakała, po syropku zaraz zasnęła.
A ja od samego rana jestem wściekła, rano dzwoniłam do przychodni żeby zarejestrować Paulinkę i o 8ej już nie było wolnych numerków :ico_szoking:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

17 wrz 2009, 10:03

a co do wrozby to nie mam pojecia :-) ale to chyba nie ma jakiegos wiekszego znaczenia kiedy... a moze ma? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

17 wrz 2009, 10:03

Jednak nie pierwsza :ico_oczko:
witaj shoo

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

17 wrz 2009, 10:05

Witam
dziś jestem pierwsza???? To w takim razie stawiam :ico_kawa:
chyba obie bylysmy pierwsze :-D :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
U nas nocka lepsza od poprzedniej, Paula tylko raz płakała, po syropku zaraz zasnęła.
A ja od samego rana jestem wściekła, rano dzwoniłam do przychodni żeby zarejestrować Paulinkę i o 8ej już nie było wolnych numerków :ico_szoking:
dobrze, ze z Paulinka lepiej.. a co do polskiej sluzby zdrowia, to ja sie nie wypowiadam... a moze powiem tyle, ze dziala jak poczta hiszpanska ;-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

17 wrz 2009, 10:16

witam i ja :)

SHOO - zdjęcie Jacoba, które wstawiłaś jest bardzo ładne, ale ja widziałam na Youtube'ie zwiastun II czesci http://www.youtube.com/watch?v=1A_DsE2P_XM (Jacob jest od 1:23 min) i juz mniej mi się podoba... Ma takie krotkie wloski... nie podobie mi sie...


PATI - chyba nie ma znaczenia kiedy się to zrobi... my robilismy przed tortem...

[ Dodano: 2009-09-17, 10:35 ]
IWONKA - u nas z przychodnia jest to samo - mozna dzwonic od 8:00, ale przez 40 min. w ogole nie mozna sie dodzwonic, a jesli sie juz uda, to tez nie ma juz numerkow -dlatego najbezpieczniej jest zawsze pojsc przed 8:00 i stanac w kolejce :ico_noniewiem:
Zuzka miala dzisiaj srednia noc, plakala... wyszla jej dolna prawa czworka (albo to piatka, jakos ciezko mi stwierdzic)

Przedwczoraj w nocy potwornie ja cos pogryzlo, nie wiem czy to komar, ale ma cala buzie w czerwonych plamach, ma ich chyba z 10!! :ico_zly: Pieprzone robactwo...

a teraz wstawie Wam fotekse jak sie wczoraj bawilysmy z Zuzu - mala sadystka strzelala mi z ramiaczek od biustonosza i takiej koszulki... z jaka pasja, z jakim obledem w oczach... z nieskrywana radoscia... im ja sie bardziej wydzieralam (bo naprawde bolalo), tym bardziej ona sie smiala... co za dzieciak... :ico_olaboga: :-D :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

17 wrz 2009, 10:38

witam..:)


zaliczylismy dzis fatalna noc....
Emi płakała i kreciła sie w łóżku...w naszym łóżku....
mysle,ze to bez wybijajace sie "trójki"..albo brzuszek... :ico_olaboga:
jestem tak nie wyspana i zmeczona ,ze szok...dobrze ze mam dzis wolne....
poza tym,cos mnie łąmie w kościach :ico_noniewiem:
oby to nie był zaden wirus...bo czeka mnie cięzki weekend.

jutro ide na 9 godz...w sobote na 14 ,a w niedziele na 12... :ico_placzek:
chcialabym miec juz to z głowy...


ale za to pogoda ładna... :ico_sorki:


milego dnia babeczki;)

[ Dodano: 2009-09-17, 10:40 ]
Gie, hehheheh....

Emi jest taka sama...

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

17 wrz 2009, 11:02

a co do polskiej sluzby zdrowia, to ja sie nie wypowiadam... a moze powiem tyle, ze dziala jak poczta hiszpanska ;-)
dobrze powiedziane
IWONKA - u nas z przychodnia jest to samo
:ico_szoking:
mala sadystka strzelala mi z ramiaczek od biustonosza i takiej koszulki...
widać jaką radochę miała przy tym :ico_haha_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości