Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 mar 2008, 18:27

FITTNEY pisze:widzę mamę ciężarówkę której nie znam cześć MMARTA81
witam serdecznie i pozdrawiam z Bristolu :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 mar 2008, 18:40

fittney kuruj sie ciezarowko!!! ale cie zlapalo. brrrr

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

27 mar 2008, 19:01

zmeczona, ale szczesliwa-pogoda piekna ruszylismy z rana na hustawki, pozniej sklepy,baby play i do kolezanki i juz w domku :-D jeszcze bym gdzies poszla, ale moj M sie rozchorowal i lezy :ico_placzek:

fitney zdrowka zycze!!!!!!!

mmarta ja moge isc z Toba na spacerek :-D :-D
ja tez nielubie sama chodzic jak niemam do kogo buzi otworzyc a ja gadatliwa hehe a z Erykiem to On AAAAAAAAA ja BBBBBBB i tyle gadania hehe

madziorka tez jezdzilam do Bournemouth na plaze :-D

szukalam kiedys takich farbek do twarzy i nieznalazlam-chyba slabo szukam!!! gdzie je kupie??

A zeby robic party ogodkowe musi byc pogoda a przedewszyskim ogrodek a my mieszkamy w bloku :ico_noniewiem: i wiadomo male dzieci same nieprzyjda :-) fajne sa pozniejsze urodzinki jak dzieci sa starsze to zabawy, jedzonko fajne itd a teraz to sama niewiem co dla takiego Gnojaszka :ico_olaboga: i najlepiej jak sa w lato-wakacje!!!
heh cos wymysle :-D


u Was tez widze WIOSNA...HURAAAAAAAAAA nareszcie!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 mar 2008, 19:06

Mróweczka pisze:mmarta ja moge isc z Toba na spacerek
ja tez nielubie sama chodzic jak niemam do kogo buzi otworzyc a ja gadatliwa hehe a z Erykiem to On AAAAAAAAA ja BBBBBBB i tyle gadania hehe
no poszla bym chetnie bo od tego siedzenia w domu to nie brzuch a tylek mi rosnie :ico_haha_01: ciekawa jestem co wymyslisz na te urodzinki-a moze poczekasz na te kolezanki az wroca z Polski i razem cos zrobicie?

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 mar 2008, 19:18

mroweczko ja kupilam w Early Learning Centre http://www.elc.co.uk/

mmarta a nie masz jakiegos fajnego centrum w poblizu???
ja tam moge lazic godzinami i towarzycho mi niepotrzebne

a jak juz gdzies wyjde sama z lelkiem i nic sie nie dzieje to dzwonie do ludzi :))

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 mar 2008, 19:29

madziorka hihi pisze:mmarta a nie masz jakiegos fajnego centrum w poblizu???
ja tam moge lazic godzinami i towarzycho mi niepotrzebne
no tylko myslalam ze w ladna pogode to lepiej i zdrowiej na swiezyn powietrzu a zreszta teraz jak chodze po sklapach to nic nie kupuje bo bedzie zamale :ico_placzek: ale jeszcze troszeczke i jak tylko sie wyprowadzimy ruszam po rzeczy potrzebne bobo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 mar 2008, 19:41

mmarta e tam zdrowiej :ico_oczko: ma byc weselej i ciekawiej nie?
a jak zaczniesz kupowac dla bobi to zobaczysz ze sklepow nie wyjdziesz :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 mar 2008, 20:04

madziorka hihi pisze:jak zaczniesz kupowac dla bobi to zobaczysz ze sklepow nie wyjdziesz
wiem wiem z moim zapendem do kupowania to chyba karty pozakluczam :-D juz o maly wlos tydzien temu ze sliczna kolyska ze sklepu nie wyszlam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

27 mar 2008, 20:11

madziorka , mróweczka
dziękuje za zyczenia zdrówka :ico_oczko:

cieszy mnie prognoza pogody,bo akurat jak wyzdrowieję to na zew juz ok 15 stopni ma być :-D więc skończy się siedzenie w domku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

27 mar 2008, 21:36

mmarta madziorka dobrze mowi-niema to jak sklepy :-D ja tez powinnam karty poblokowac bo mam centrum pod nosem tzn mieszkam odrazu przy głownej ulicy na ktorej jest centrum wilekieeee :-D nieraz pokupowalam pierdół niepotrzebnych hehe, a pozatym jestem w sumie tam codziennie heh

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość