Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

23 sie 2012, 06:56

Hej kochane !!
Witamy z rana :)

Powiedzcie mi bo mała od dawna od urodzenia nawet chyba ma taka kropcie na jezyczku malutenka biala jak sa te rozne kropeczki u ludzi to ona ma jedna bialutenka .... i ona ciagle ejst ta jedna w tym samym miejscuco to moze byc... pytam gdybym zapomniala dzis lekarza zapytac bo zawsze mam duzo pytan a polowy zapominam :)

ja miałam ostatnio zapalenie piersi brrr bol niesamowity i skonczylo sie na antybiotyku, ale juz przeszlo naszczescie :ico_sorki:

u nas znowu wrocily upały aby w niedziele tez taka piekna pogoda była :)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

23 sie 2012, 09:22

sorka że mnie nie było ale jakoś czasu mało i mąż pracuje na moim lapie
u nas spoko
zaszczepiłam dzieciarnie i najnowsze wieści z frontu to
- Iwo 8600 i dwa zęby
- Jagoda 20 kilo i 116 cm i jeden stały ząb

maja zaczeła jakoś lepiej spać ale i tak muszę wstawać do małego

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

23 sie 2012, 14:06

nas nie zaszczepieli bo karola ma rzadkie kupki i mamy dawac kleik ryzowy i odstawic do picia rumianek. ale chociaz zwazyla ja 67cm i 6530waga

[ Dodano: 23-08-2012, 14:07 ]
i mamy skierowanie na morfologie dla jednej i drugiej damy

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

23 sie 2012, 14:20

u nas 6750 gram:) i 64 cm :)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 sie 2012, 21:04

hej :-D

cos slabo piszemu tu ostatnio :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

24 sie 2012, 21:42

hej :-) my też po szczepieniu... normalnie sił już nie mam. Piotrek dopiero teraz usnął, prawie 1,5godziny po kąpieli stękał i płakał, czopek nie pomógł.. nosiłam go i tuliłam na zmianę z M, w końcu biedak zmęczony zasnął :ico_sorki:
ale ogólnie to ok, pediatra była zaskoczona że po położeniu go na brzuchu ten trzymał się na wyprostowanych rączkach :ico_noniewiem: waży 8,5kg, już przystopował ze wzrostem, bo przybiera po 400-500g/miesiąc a i ciągle w ciuszkach na 80cm nosimy się :ico_haha_01:
i myśleliśmy o przejechaniu się na basen z małym, ale pediatra powiedziała że ona odradza, bo mały nie przyjął pełnej dawki szczepień, a tam to nie wiadomo jakie choroby można złapać- bo grzybice i inne cuda, i mimo tego że dużo małych dzieci jeździ to ona odradza :-? i już sama nie wiem, czy jej słuchać czy nie, bo na dobrą sprawę to pełnej dawki szczepień to on do szkoły średniej nie przyjmie, a choróbska to może też w wieku kilku lat złapać :ico_sorki: a ona tak uwielbia wodę, że chcieliśmy chociaż raz w miesiącu się z nim przejechać, tym bardziej że basen z instruktorem dla niemowląt jest ok.15km od nas :ico_noniewiem: doradźcie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

24 sie 2012, 22:04

Argument o szczepieniach zrozumiałabym gdyby te szczepienia dotyczyły bakcyli jakie można złapać na basenie ;)
Woda w basenie jest na pewno odkażana.
W mieście w którym mieszkałam był jeden basen na który nie poszłabym z niemowlakiem, ale na drugi chodziliśmy z maluszkami już (choc potem trochę się tam też popsuło). Po prostu musi być sam w sobie czysty, badany.

Kurcze, Milena mi broi jeszcze :ico_zly: :ico_zly: Lodówkę obrabia właśnie!!! :ico_oczko:


Mojemu Jaśkowi skórka na siuśku bardzo się zwęziła :ico_olaboga: Strumień moczu ma cieniutki jak niteczka... Widać miejsca gdzie skóra się jakby posklejała. Co jest? :ico_noniewiem:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

24 sie 2012, 22:25

Mojemu Jaśkowi skórka na siuśku bardzo się zwęziła Strumień moczu ma cieniutki jak niteczka... Widać miejsca gdzie skóra się jakby posklejała. Co jest?
_________________
a moze stulejka???

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

24 sie 2012, 23:51

stulejka to chyba naturalne zwężenie tej skórki. A Jaśko miał ładny otworek, a teraz ma to sklejone ze sobą. Nie wiem o co chodzi...
Dziewczynkom przy sklejaniu się warg sromowych smaruje się mascią, a chłopaczkom?

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

25 sie 2012, 10:21

witam i ja .. jakos nie mam weny aby pisac ale podczytuje was codziennie :ico_sorki:
martalka oby to nic powaznego .. najlepiej zadzwon do pediatrty :ico_sorki:
jagoda :ico_brawa_01: dla dzieciakow za zeby
asienka moja tez ostatnio jakas niespokojna .. juz samam nei wiem co jej jest :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość