Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

03 gru 2007, 17:18

No ja juz jestem i troszke sie rozczarowałam bo lekarka powiedziala iz porod jeszcze sie u mnie nie zapowiada :ico_olaboga: :ico_placzek: ....Musze cos podzialac wkoncu moze sie ruszy,bo wychodzic malutki juz moze....Uciekam buzka

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

03 gru 2007, 18:21

N dziewczynki a ja też dzisiaj po wizycie u lekarza i proszę ja was szyjka już króciutka i rozwarcie już na 3cm, gin powiedział że raczej do terminu nie donosze, się okaże :ico_sorki: ale już bym chciała mieć maluszka przy sobie w sumie, tylko jeszcze chwilkę bo malutki ma około 2200., chociaż moja bratowa wczoraj urodziła dziewczynkę z taką samą wagą, a była już dwa dni po terminie :ico_noniewiem:

Asikk, choineczka i łóżeczko super, ja się powstrzymam jeszcze od ubierania, chociaż pewnie nie zdążę, może sam mężuś będzi emusiał ubierać ale zobaczymy.

I ja też mam coś takiego że to czy tamto bym kupiła ale zazwyczaj chodzę z mężusiem i mam rękę jego nad sobą i mnie powstrzymuje :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

03 gru 2007, 19:24

Asikk ale u Ciebie juz swiatecznie a lozeczko super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja wlasnie wrocilam z spaceru kolezanka mi podpowiedziala ze mam wziasc ciepla kapiel to moze to majusie pobudzi do wyjscia

Renia ty to jeszcze troszke poczekaj z porodem ja jak bylam u mojego ginekologa to zapewnial ze urodze ok 38 tygodnia a tu widzisz juz nawet kilka dni po terminie jestem

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

03 gru 2007, 19:27

no u mnie po wizycie ok,ktg wyszlo rewelacyjnie,pessar sciagniety i juz moge rodzic :-D
mala ma ok 2700 ,lekarz powiedzial ze szyjka ma 2 cm dlugosci takze na dniach pewnie nie urodze :ico_noniewiem: no chyba ze szybko sie skroci :ico_oczko: jak jej pomoge :ico_oczko: hihi
Asikk choineczka sliczna i lozeczko rowniez ja jeszcze w swoim nie zamontowalam baldachimu i karuzeli bo ta za ktora tak slono zaplacilam co Wam pisalam to trzeba ja przerobic naakumulator bo znajoma mowla z baterie wytrzymaja kilka dni najwyzej takze bankrut na samych bateriach :-) a oczywiscie meza sie doprosic nie moge by zrobil ten akumulator i tak lezy ta karuzela...
Renia to jak Ty masz rozwarcie na 3 cm to nie powinnas w szpitalu lezec???? :ico_szoking:
nie wiem czy dobrze doczytalam ale z tego co sie orientuje to ty kobieto rodzisz juz!!!!!!czy jak??bo przeciez 3 cm to bardzo duuuzo :ico_szoking: :ico_szoking:
czy jak to jest???bo zglupialam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

03 gru 2007, 19:42

Dziewczyny ale ja jestem maruda dzisiaj wogole spac mi sie chce a pewnie wstane o 5 bo bede sie denerwowac tym jutrzejszym szpitalem

madzica mama zostaje do stycznia bo w styczniu rodzi moja siostra no i musi wracac zeby jej pomoc

robak dobrze ze u Ciebie wszystko ok ja tez bym ciagle kupowala ubranka dla malej ale mam juz tego chyba dosc teraz juz jestem na etapie ze kupuje wieksze ciuszki

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

03 gru 2007, 21:24

kobitki dzięki a co do tego rozwarcia Renia0601, to ty naprawde powinnaś leżeć w szpitalu!!!!robak, troszke mnie załamałaś tą karuzelą bo ja sie też na nią zamierzam!!!!
No i widze że moje maleństwo jest naj grubsze bo w porównani do wszych a przeciesz terminy mamy zbliżone to klopsik!!! :ico_szoking:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

04 gru 2007, 08:52

Hello!!!!!!!!!!!!!!!!!
Melduje sie o poranku i chyba ostatni raz w dwupaku (mam nadzieje) dziewczyny od 4 rana nie spie strasznie boli mnie brzuch
za 3h jade do szpitala wiec miejmy nadzieje ze ten bol jest zwiazany z porodem i Majusia juz dzisiaj bedzie ze mna

jak co to stawiam Wam jeszcze :ico_kawa: i :ico_tort:

buziaczki

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

04 gru 2007, 09:20

iwona83, trzymam kciuki za szybki poród i mam nadzieję ze Majusia zdecyduje sie dzisiaj wyjść.
Pozdrawiam. :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

04 gru 2007, 09:42

czesc wam IWONA trzymam za ciebie zeby dzisiaj Maja sie pojawila na naszym świecie.Dajcie znac bo mnie az ból brzucha złapał jak to przeczytałam przypomnial mi sie porod odrazu.Jeszcze ja z wrażenia urodze wczesniej.Dziewczyny wstawajcie i piszcie cos ja dzisiaj od 6 30 na nogach spalam cala niedziele wiec wyspalam sie chyba na caly tydzien bo dzisiaj nie umialam spac.Uciekam na kawke i was tez czestuje juz druga... :ico_kawa: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

04 gru 2007, 11:01

No Iwonka to tzrymaj się malutka, oby Majak naprawde zechciała dziś już uwolnić swoją mamę od ciężaru!!!!!! Zyczymy szybkiego i lekkiego porodu!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: robak, Ja wczoraj zamówiołam też taką karuzelke jak twoja tylko ,że wygrałam licytacje i zapłace za nią 81zł , bo jest używana ale ma jeszcze rok gwarancji!!!
ObrazekObrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość