Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

19 wrz 2007, 18:55

No i bylismy u tegop chirurga. Na szczescie okazało sie ze to tylko krwiak i powinien sie wchłonąc, na wszelki wypadek mamy przyjsc za 3msc do kontroli. jestem bardzo szczesliwa. Do tego wszytkiego musze sie Wam pochwalic Filipek juz sam stoi, nawet udało mu sie zrobic jeden malutki kroczek. Zrobił to bardzo nieswiadomie ale i tak jestem dumna :ico_oczko: Pozdrawiam i życze zdrówka , zwłaszcza dla Twoich dzieciaczków Maju!!!

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

19 wrz 2007, 20:37

dziękuję Wam bardzo!!
Agusiu bardzo się cieszę, że to nic groźnego no i brawa dla Filipka za pierwszy kroczek :ico_brawa_01: , teraz to napewno już będzie ćwiczył te kroczki coraz częściej :-) .

A mnie wzieło dzisiaj na wspomnienia, jak to było prawie rok temu jak na tym forum wspólnie czekałysmy na pierwsze oznaki porodu, a tu już niedługo Adrian skończy 11 m-cy, potem roczek. Szok jak ten czas szybko leci :ico_szoking:.

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

19 wrz 2007, 23:03

Przyznam sie odrazu ze nie przeczytałm wszystkich waszych postow bo zaczełm ale jest ich tak dużo ze poprostu nie mam siły nacztanie ich dzis ale obiecuje ze postaram sie jej wsytkie przeczytac .
Jestem codziennie dadnieta meza niem a ja tylko nonstop na dziłce bo sa robotnicy i juz powiem wam ze ledwo mi sił wstarcza na wieczor jak zawsze siedziłm do pozna to teraz 23 a ja juz zasypim i jeszce miłm kila bardzo ciezkich dni ten wyrwany zab jeszce do tej pory czuje troche lekkie kucie i w piaek zmarł moj wojek a w poniedziłek pogrzeb i jeszce jedna zgroza Kubuś spadl mi z łozka odwrociłm sie na chwike a on lezał na podłodze on kłkał a ja razem z nim i niewiem kto głosnie tak sie przestaraszył bo łozko mamy wysokie ale naszczescie spadł na ramie a potem na głowke ale odrazu zadzwoniłm do lekarki ale kazał mi go narazie obejzec i obserwowac ale wszstko jest oki ale juz teraz to go pilnuje bo to wszytsko moja wina bo tak nie uwaza jestem .
Maju masz racje czas bardzo szybko leci
Chyba nie uda nam sie tak szybko wprowadzic bynajmnie tak mowi moj maz :ico_placzek: :ico_zly:
Kocze bo juz zasypiam pa :ico_oczko:

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

22 wrz 2007, 11:17

Brawo dla Filipka :ico_brawa_01: teraz już zacznie chodzić i to szybko :-)
Moniś ty odpocznij trochę bo padniesz i kto Cię pozbiera ? ;)
A tu moja 10 miesięczna Ania

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

22 wrz 2007, 11:30

Moniś, Margot ma racje musisz znaleźć chwilke dla siebie o odpocząć, przykro mi z powodu wujka.

A u nas nic nowego, przeziębienia ciąg dalszy, Adi na widok gruszki ucieka :-D , ale jak już jest po wszystkim i gęsty katar uda się ściągnąć to jest bardzo zadowolony i idzie się bawić.

Pozdrawiam

absens_carens
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:10

22 wrz 2007, 12:31

Maju, a może zamiast gruszki byś wypróbowała Fridę? My mamy od pierwszego katarku Olki i ona oczyszczanie noska traktuje bardziej jako dobrą zabawę niż przykrą konieczność ;).
Pogoda u nas zrobiła się piękna, więc jak najwięcej staramy się być na dworze. Niestety wózek zamiast ułatwieniem w czasie spacerów stał się zbędnym balastem (bo jak tu ścigać takiego małego szkraba po górkach w parku jak się wlecze za sobą pojazd?;) ).
Pozdrawiam Was ciepło

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

22 wrz 2007, 17:04

Frida ponoć faktycznie lepsza choć ja u Ani gruszkę stosowałam i oporów nie było gorzej jak kropelkami miałam psiknąć do noska :ico_olaboga:
Uśmiecha się do was 10 miesięczna Ania na dzisiejszym spacerku

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

22 wrz 2007, 18:40

śliczne te zdjęcia, co do aparatu frida to nie wiem czyAdi dał by sie w tej chwili wogóle przekonać.

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

24 wrz 2007, 00:00

Witm was :ico_oczko:
Teraz u nas choroba Kuba ma katra i kaszel i ja tak samo i jeszcze strasznie boli mni gardło Maju zaraziłąs nas :ico_haha_01: tylko mam nadzieje ze szybko przejdzie bpo u nas odciaganie katru jest tragiczne i mam apatar frida i kuba ja go tylko widzi to odrazu sie odwraca a jak mu probuje odciagnac to jest płacz i rzuca sie i wygina wiec unas nie sprawi mu to zabawy .
Pewnie macie racje ze powinnam zwolnic tepo ale kto to wszytsko za mnie zrobi jak moj maz ciagle pracuje i z pracy na dzike tez jest padniety ale dziekuje wam za troske .
Moj Kubus tez 22 skonczył 10 miesiecy :ico_haha_02: , a jak wam sie podoba Kubus na czworaka??

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

24 wrz 2007, 07:31

Kubus wygląda super :-D :ico_brawa_01: Nie wiem czy Wam pisałam ale Filipek ma juz 5 zeba i chyba idzie nastepny bo dzisiaj w nocy cos okropnie marudził i płakał :ico_olaboga: Poza tym na szczeście wszystko w porzadku-wszyscy jsteśmy zdrowi i mam nadzieje ze tak zostanie. Od przyszego tyg znowu nowa niania, biedne to moje dziecko ciagle inne opiekunki, mam nadzieje ze ta bedzie ostatnia do czasu jak dostaniemy sie do złobka. Jesli chodzi o czysczenie noska to u nas jest to po prostu horror. musimy trzymac go siła bo tak sie wyrywa nie wspominajac juz o krzyku :ico_olaboga: Monis a może byscie sobie zrobili chociaz jeden dzien takiego leniuchowania, tak zeby kompletnie nic nie robic :-)
pozdrawiam i wracam do pracy !

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość