Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

22 sie 2007, 21:22

Aciu!!! Junior tez ma AZS. Trafiłam na fajna lekarke - my jestesmy na butelce, wiec Maluch pozera Bebilon Pepti.. Poza tym kąpie w wodzie z parafinką -smaruje go tez parafiną i na bardzo suche placku kłade masc "dermobaza".. W tydzien wszystko sie polepszyło i w koncu jest gładziutkim kluskowym bobaskiem :D
A co do tej parafiny - wszystkie oilatum czyjakies tam inne płyny, mają ją w składzie w 60%.. Wiec ja poki co, sie nie wykosztowałam, a widac poprawe.
Oj te nasze szkraby.. tyle radosci i tyle zmartwien zarazem.

My juz wykapani, nakarmieni, chrapiemy grzecznie tygryskowej nowej pizamce :D
Ja jestem padnieta po sesjach "szybkiego wzrostu" w nocy..
A jutro na usg bioderek z Miskiem - zobaczymy czy ta nonono moja prawidłowo sie rozwija :) Trzymajcie kciuki!!!
Zmykam, bo padam na nos.. Strzele sobie herbatke i wyciagne sie przed txv- bo chyba z miesiac nic nie ogladałam :D
Dobranoc :*

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

22 sie 2007, 21:51

Karla kliknij na ten link http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/dziecko.html , uzupełnij dane Jacusia i oczywiście wybierz sobie któryś suwaczek a póżniej trzeba kod skopiować i wkleić do profilu na TT

Alinko dzięki za wskazówki , kochana jesteś

Juli nie masz pojęcia ile kasy już wydałam zeby dojść z jej skórą do porządku.Masz rację ,że te płyny do kąpieli są na nazie parafiny a ja jakoś na to nie wpadłam żeby zwykłą w aptece kupić.Przez jakiś czas używalam emolium a teraz wróciłam do oilatum i tak za 500ml zapłaciłam 66 zł.Bużkę , zgięcia w nadgarstku i przy kostkach smaruję jej kremem emolium i wyglada rewelacyjnie.Wydatek da się przezyć bo za 75 ml 12,90.
W tym tyg zaczęłam ją kąpać w oilatum co drugi dzień na zmanę z normalnym płynem do kąpieli i smaruję oliwką.Zobaczymy jak to będzie.

Astrid cieszę się bardzo ,że z bioderkami wszystko ok.

Alinko takie szczepienie to sters nie tylko dla dzieciaczków , ale dla nas również prawda?My drugie szczepienie mamy 30 sierpnia a bioderka 4 września.


Popadało u nas popołuniu , teraz z resztą też leje - i dobrze bo już nie było czym oddychać.W każdym razie ta barowa pogoda udzieliła się bardzo małej bo jadła i spała , nawet na matę jej nie położyłam bo nie było kiedy :-D .Ja za to po filiżance małej czarnejwysprzątałam całą łazienkę.
Jutro przychodzą dwie moje kumpele zobaczyć fryzurkę.Dla nich to szok , bo nigdy nie miałam takich krótkich włosów.Póki co wszystkim z wyjatkiem teściowej się podoba.

Frydza nie wiem czy powinnaś się z niej śmiać czy płakać :-D , moja jest marudna ale gotuje rewelacyjnie i zawsze pamięta o obiadku dla mnie tz gotowane miąsko i tp, tylko wiesz co za każdym razem gotuje mi do obiadu brokuły i już trochę mi się przejadły :-D


Asiulka skoro Emilka ma te kolki to lepiej nie rozszerzaj jeszcze diety.Ja podjadam nawet czekoladę , ale Julka jest najstarsza z tego towarzystwa.

Dobra to ja już kładę się spać , bo w długości postu pobiję Madziorkę . Pa

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

22 sie 2007, 22:00

Aciu - skoro tak chwalisz to emolium to tez wyprobuje. U mnie najgorsze sa kolanka- ma takie jakby "stare" i jeszcze nieprzyjemne w dotyku.. Moze ta Twoja masc mi pomoze.

Ja walcze z wklejeniem zdjecia pod moje posty - ale ciemna krowa ze mnie i nie idzie mi :/
Wiec uciekam.. Bo jeszcze sie zdenerwuje i o.
Dobranoc :*

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

22 sie 2007, 22:01

nadal nie wiem jak z tym suwakiem,
nie wiem gdzie to wkleić w profilu i nie wiem co pobrać ze strony... jak widać wyszła mi jakaś kaszana wiec chyba pozostanę BEZ suwaka :-)

Poza tym mam mega problem z teściową.. a może bardziej z mężem moim...
Mój mąż pomimo, że stary pryk NIE ODCIĄŁ pępowiny od rodziców, ciągle u nich przesaduje = ciągle znaczy kilka razy w tygpodniu...
Jak nie było dziecka miałam to głęboko w D...

ale na dzień dzisiejszy mąz wraca z pracy o 16..,.
i uwaga POŚPI godzinke (dodam, ze w nocy śpi bo Młody sie nie drze w nocy)
i uwaga dalej = IDZIE na rower na 2h!!

po czym np. jedzie do swoich starych !!

Przy nonono mi w sumie może z 10 min dziennie...
Praktycznie jakby go problem dziecka NIE DOTYCZYŁ...

Ba, to stare babsko ciągle mu wmawia, ze dziecko musi być przy matce do roku i że ojciec nie jest potrzebny = czaicie baze??
Nie mówiąc już o steku innych bzdetów jakie ona głosi!! :ico_zly:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

22 sie 2007, 22:36

Karla to co opisujesz faktycznie wygląda na syndrom nieodciętej pępowiny.Współczuję ci bardzo a teściowa to głupie babsko skoro chce ograniczyć kontakt dziecka z ojcem przed skończeniem roku.Hmmmm mamy tu kilka takich wrednych bab - z tego co pamiętam to tylko teściowa Asiuli jest wyjątkiem :-D
A z suwaczkiem dobrze ci idzie tylko nie ten kod wkleiłaś.Spróbuj jeszcze raz :ico_brawa_01:

Juli to emolium jest dostępne tylko w aptece. Powinno pomóc małemu Krzysiowi.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 sie 2007, 22:37

hej
no jestem hehe :ico_brawa_01:
Adam z leonem i kolegami zasiedli przed tv i bo spotkanie pilkarskie sie rozgrywa hihi
wiec nie pozostalo mi nic innego jak zaszyc sie w kaciku komputerowym hehe

dzis dzien bez shoppingu.. :ico_placzek: w zamian spotkanie z dentysta... :ico_olaboga:
ja mam jakiegos pecha, bo drugi raz musze tutaj korzystac z ich watpliwych uslug i jak zwykle jakis wiekszy ubytek mi sie trafil :ico_olaboga:
wczesniej leczenie kanalowe :ico_olaboga: , a teraz tez nieciekawie. :ico_olaboga: ulamal mi sie kawalek zeba .. :ico_placzek: i dzis denysta walnal mi z nienaska strzykawa w dziaslo i wyrwal kawalek w cholere :ico_olaboga: :ico_olaboga:
po czym kazal wpasc za tydzien na plombowanie :ico_olaboga: :ico_olaboga:
dobrze, ze nie bolalo hihi ale juz sie boje czy wyjde calo z calej tej wielkiej jak dla mnie operacji... :ico_noniewiem:
co by mnie szczerbata nie zrobili hihi :ico_nienie:

a po tej wizycie musialysmy pedzic z wozkiem do przychodni w deszczu oczywiscie.. a co by nie (czyt ANGLIA piekna jest hihi) :ico_olaboga:
spozniona ale dotarlam hihi :-D
przyjal mnie jakis zabawny doktorek. :ico_szoking: . znajacy sie na niczym.. :ico_puknij:
zapytal jak tam? :ico_szoking: i na slowo uwierzyl ze ok.. :ico_szoking:
nikt mi tutaj szwow nie sprawdzal.. :ico_szoking: . i nie zagladal tu i owdzie. :ico_nienie: ... po prostu jest ok :ico_szoking:
moge wszystko ,, zyc jakbym nigdy nie rodzila.. :ico_brawa_01: :ico_szoking:
rownie dobrze moglismy ta wizyte przez tekefon zalatwic :-D

a co bym szybko nie zaciazyla to pigulki przepisal i juz :-D
czy wy tez stosujecie ta forme antykoncpecji karmiac piersia???
a jak mu wspomnialam ze podczas ciazy mialam anemie i moze by tak upewnic sie ze juz ok.. to stiwierdzil ze dobry pomysl zapodalam i super ze o tym pomysllaam hihi
masakra :-D
w takich chwilach jak dzis mam ochote do POLSKI wracac!!!! :ico_brawa_01:


julie ale przygode mieliscie z malym... normalnie na sama mysl panika !! ale dzielnie sie spisaliscie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i oczywiscie, ze moj mezulek nie jest zbyt happy z racji mojej pasji hihi
wlasciwie od zawsze tak mialam hihi i juz.. ale nie zawsze moglam sobie na to pozwolic hihi a teraz zabieram karte i czmych na zakupki.. hiih tyle ze ostatnio na koncie pustki i czerpie z oszzcednosci hihi :ico_olaboga:
bo adasia wyplata sie ociaga hihi
no wczoraj np dla smiechu kazalam chlopakowi mojej siostry ktory dowiozl mi kaske hihi zeby zabral te zakupy do domu, a wieczorem jak do nas wpadnie to walnie scieme ze fajne rzeczy kupil dla mojej siostry,,,
hhi
po czym jagoda zmierzy( bo te same rozmiary nosza z moja druga siora- a dziewczyna tego kolesia ). okaza sie za male a wtedy ja wkraczam do akcji. podjarana .. bo rozmiary w sam raz na matke karmiaca czyli mnie... i wyrazam ogormna chec ich posiadania.. ale oczywiscie z zalem oddaje do ich rak a wtedy adas... mi je prezentuje.. i zyjemy dlugo i szczesliwie hihi
oczywiscie na jaja wszystko... co by go w konia porobic i lach podrzec hihi jak zaczelam wlasnie te Wielka akcje to sama sie zasmialam.. i powstrzymac nie moglam hihi a adas tez hihi i postukal mi i stwietrdzil, ze zakupki mi rozum odbieraja bo glupoty wymyslam, ale oczywiscie spodobaly mu sie nowe jeansowe nabytki.. a zaraz po tym mowi by wykorzystac sytuacje, ze w pt idzie z chlopakami do pubu i co ja na to... no wiec mowie ze ok... takze zakupki poszly za meskie spotkanie w pubie i luz hihi
dobrej transakcji dokonalismy hehe

no i adas miewa momenty kryzysowe kiedy stwierdza, ze niczego sie w zyciu nie dorobimy tylko wielkiej mega wypasionej szafy hihi :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja tam nie placze z tego powodu hiih :-D

[ Dodano: 2007-08-22, 22:47 ]
karla wspoczuje... masakra tesciowa :ico_olaboga:

acia moja tesciowa tez jest w porzo :-D

[ Dodano: 2007-08-22, 22:51 ]
astrid super ze bioderka ok... dobrze babie nagadalas,, hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

alinka mala dzielna :ico_brawa_01: ... fajnie ze juz macie to za soba.. :-D a my wciaz czekamy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-22, 22:55 ]
ania karla wspolczuje drakonskich diet... ale z drugiej striony odzywiacie zdrowo i to sie ceni.. i maluszki spokojne
bo ja wcinam wszystko,,, ale duzo nie jem bo rzadko w domu bywam hihi a na miescie tylko wode pije i czasem banana zjem jak sobie przypomne hihih bo jak jestem zalatana to o glodzie nie pamietam hihi

ania a skad dokladnie krzys pochodzi? :ico_noniewiem: w tamtych okolicach to kojarze minine tuczempy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

22 sie 2007, 22:59

Madziorka ale ty wariatka jesteś hihi :-D :-D :-D
A ja dziś cię zastąpiłam na zakupkach. tatus został z bąblem a ja do H&M... Kupiłam sobie bluzeczkę i sweterek suuuuper i pasek. Małemu dwie czapy. ma ich już chyba z 15 a ja jakoś mam słabość i wciąż dokupuję. :ico_puknij:

Karla ale cwaniak ten twój mąż. Weź go zaszantażuj, że syn go któregoś dnia nie pozna jak tak bedzie robił.

Asiulka ja jem prawie wszystko jak Madziorka. No ale Tomek nie ma kolek więc mogę sobie pozwolić. Ty lepiej uważaj i próbuj pomalutku. Ale nawet jeśli mała nie toleruje, to sie nie martw bo kolki mijają po 3 miesiącu także niewiele już zostało.

acia pisze:
Kamila ja nie bardzo jarzę o co chodzi z tą krową :ico_szoking: .


:ico_smiechbig: Acia bo my takie wariatki jesteśmy. Wiem, że to głupie, ale tak fajnie się rymuje hihi...

Astrid czasem trzeba ludzi poustawiać, tak trzymać. :ico_oczko: Powodzenia jutro u lekarza.

Ach Madziorka :ico_tort:
No faktycznie w tej Anglii to luzacy. Tylko ciekawe jak coś wyjdzie nie tak z tych ich luzu... kto wtedy łeb nadstawia??

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 sie 2007, 22:59

munine a nie minine :ico_sorki:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

22 sie 2007, 23:02

Astrid coś źle doczytałam... ty już po lekarzu... to kto jutro idzie??
Cholender za dużo tych postów i się gubię hehe... taj czy inaczej kto idzie temu powodzenia...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 sie 2007, 23:04

kamilka no super zakupki... hihi
zaszalalas hihi ja tez lubi h&m ale ostatnio dla siebie tam nic nie widze...
za to dla dzieciaczkow sa fajowe rzeczy hihi
julie tez lubi nasz sklep hihi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość