Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

21 gru 2007, 14:05

NOWA, nie martw sie na zapas, na pewno pójdzie w górę razem z macica :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

21 gru 2007, 14:32

Hej, ja juz na dzisiaj skończyłam z porzadkami, zrobiłam całe nic, a zmeczyłam sie jak nie wiem co, boli mnie kręgosłup i krzyż. no cóz trzeba się pogodzic, że już nie mozna tyle co przedtem :-)
Bedę zmykac, biorę moje futro i jadę w odwiedziny do mamy, mam nadzieję się załapac na pyszny obiadek :ico_haha_01: . Życzę Wam miłego popołudnia i do zobaczenia :ico_papa:

[ Dodano: 2007-12-21, 13:33 ]
Marta26 pisze:NOWA, nie martw sie na zapas, na pewno pójdzie w górę razem z macica :-)


Dzieki Marta tez mam taką nadzieję

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

21 gru 2007, 14:35

No wróciłam od dentysty, nikogo w domu nie ma wiec na chwile sobie na tt weszłam. Strasznie bolało jak robił, na szczescie mam to już za sobą i ząbek śliczny, jestem bardzo zadowolona.


Tuska, ja smaruje Nivea Q10, i jestem zadowolona, , bo po pierwszej ciąży to wogole nie mam rozstepow na brzuchu, za to mam kilka kresek wysoko na udach, bo poprostu uda z dnia na dzien mi sie rozrosły i od razu czerwone krechy pojawiły, teraz juz są blade, i mało widoczne. Wiec z tymi rozstepami niegdy nie wiadomo, jesli stopniowo bedziesz sie powiekszać to uda ci sie jakos je powstrzymać, a jesli rozrośniesz sie z dnia na dzien to skora naprawde chyba juz tego nie wytrzyma., no ale smarować sie trzeba :-)

kasiulinka, oj, kości ci pękają, mnie ostsnio na wieczor tak mocno bolą że ciązko wytrzymac i sie ruszyć :ico_olaboga:

NOWA, a u nas swieta beda wyglądały tak:
gdzies na 16 wigila u mojej babci, gdzie zbierze sie cała rodzinka, potem jedziemy na wigilie do teściów( na wies), a wieczorem wrocimy tu i bedziemy sie objadać i cieszyć prezentami.
Natomiast na drugi dzień,od rana przyjmuje życzenia :-D na wieczor idziemy do mojej siostry bliźniaczki, ponieważ mamy urodziny (24) i razem je zawsze obchodzimy, wiec ona przyjęcie małe robi dla znajomych.

spinka, tak szybko sie mnie nie pozbedziecie, jeszcze bede do Nowego roku tu zaglądać tylko poprostu rzadko :-)


A no i byłam w srode u fryzjera, moge wam pokazać zdjęcie

Przed chwilą robiłam

Obrazek

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

21 gru 2007, 14:49

Siunia kolosalna zmiana od ostatniego zdjęcia, wyglądasz całkiem inaczej, czyżby córcia się szykowała??? I nie odbierz źle tego co piszę, nie wyglądasz gorzej, wyglądasz ładnie, tylko całkiem inaczej niż na zdjęciu w avatarku :-)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

21 gru 2007, 15:04

spinka pisze:czyżby córcia się szykowała???
hihihi, oby oby, a jednak jest roznica we włoskach bo jak do domu przyszłam to mąż i siostra tylko zauważyli zmiane.
hhahaha a do tego na tym zdjeciu jak jakas nacpana wyszłam, bo kaząłam szybko sobie zrobic zdjecie bo bateria padała

A ja jestem strasznie głodna, jeszcze tylko pol godziny i juz moge jeść.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

21 gru 2007, 15:07

siunia, śliczniutkie włoski i dzielna byłaś że nie uciekłaś od dentysty :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja byłam w sklepie,kupiłam m.in. pączka i teraz pałaszuję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

21 gru 2007, 15:13

Marta26, oj od wczoraj za mną pączki chodzą, normalnie aż ślinka leci jak mi o tym pączku napisałaś

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

21 gru 2007, 15:13

Wy o jedzeniu, to i ja sie włączę, smażyłam pieczarki w cieście, mniam, tylko strasznie pryskają jak się smaży, ale pyszniutkie.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

21 gru 2007, 15:20

spinka, nigdy takich nie jadłam, napisz jak się robi :ico_haha_02:
a ja dziś zrobię na obiad ryż z sosem chinskim i piersią z kurczaka, tylko ze nabrało mnie na ten sos fix knora z papierka. Raz na czas jak zjem to chyba OK, nie? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

21 gru 2007, 15:34

Obieram pieczarki (ogonki wykręcam, ale używam), płuczę, pozostawiam na sitku do ocieknięcia, potem solę, pieprzę(troszkę) i robię gęste ciasto naleśnikowe, też najlepiej doprawić je np wegetą, maczam pieczarki i smażę, dość długo i tyle. Smacznego !!!

A z tym sosem, to wydaje mi się, że wszystko ok, bo przecież, teraz wszystko co jemy jest sztuczne, więc taki sosik raz na jakiś czas na pewno nie zaszkodzi :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość