katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

11 wrz 2008, 23:00

Jednym slowem stanowcza wiekszosc ma niegrzeczne dzieci,moze rocznik taki trudny :ico_haha_01: :ico_noniewiem:
Moj dzis najpierw umyl sobie w klozecie rece :ico_szoking: a potem wzial swoja szczotke do wlosow i z calej sily uderzal nia w ekran telewizora.Jak weszlam do pokoju to myslalm,ze zawalu dostane.Najbardziej sie balam,ze kineskop mu wyleci w powietrze przez takie wstrzasy,ale nie wiem co tam maja w srodku te nowoczesne telewizory i czy ma tam co wybuchnac. :ico_noniewiem: A na koniec przewrocil sie na szafke od telewizora i rabnal lukiem brwiowym dokladnie w kant.Boze,tak bardzo plakal,a ja stalam obok i nie umialam zapobiec temu wypadkowi :ico_placzek: :ico_placzek: A potem rozdawal pomiedzy mama i tata caluski.I jak sie gniewac na takiego slodkiego lobuza.Opowiedzialam mezowi co wyprawial z naszym telewizorem i w sumie czekalam na wymowki,ze jak go pilnuje,ze sprzet nam zrujnuje,a ten odpowiedzial mi na to :TO JEST CHLOPAK WIEC LALKAMI JAK DZIEWCZYNKA BAWIC SIE NIE BEDZIE :ico_szoking: :ico_noniewiem: iI jak tu zrozumiec chlopow

Caro-a jak sprobujesz malego klasc troszke pozniej,zeby spal dluzej?Nie da rady?W ciazy o 6 wstawac to musi byc bardzo ciezkie.Ufam,ze jutro juz bedziesz miala lepszy dzien.


Kolka-no,potrafisz mnie,a raczej Twoja mala rozbawic nawet jak padam na tzw pysk po calym dniu ganiania za chodzacym jak pijany Antosiu.Naprawde super ta Twoja mala juz mowi.A moj sfixowany na auta.JUz w tym wieku :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-09-11, 23:06 ]
Mroweczka-gratuluje takiego bezbolesnego odstawienia od cycoszka.Ja wiem,ze nie kazdemu sie tak udaje.Moja kolezanka miala ten problem co Twoja mama z Toba az do 6 roku zycia jej synka...Po prostu Erys wydoroslal :ico_haha_01: :-) A musial przekochanie wygladac na polce z zabawkami :-D Dobrze,ze go szybko znalazlas bo na 100 % kazdy chcial by miec takiego slodziaka w domku.A jutro trzymam kciuki za Twojego M.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

12 wrz 2008, 09:09

no dzisiaj jest już dużo lepszy chumor :-) , po prostu młody po obudzeniu sie przywitał mnie taaaaaaaaaaaaaaaakim szerokim uśmiechem,że jak miałabym sie na niego gniewać,no i dziś się obudził o 7-ej :-) ...on zasypia 21-21.30, po prostu sam juz sie poklada.......

Mróweczko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za koniec cycuchowania, kurcze ja karmiłam tylko 1,5 miesiąca :ico_wstydzioch: , ciekawe jak teraz będzie :ico_noniewiem:

ja bez wózka to nie wyobrażam sobie spaceru :ico_wstydzioch: ...jezu podziwiam i :ico_brawa_01: Eryczka i tak ładnie i grzecznie idzie przy tobie :ico_szoking: , mój to jak tylko z wóżka wyskoczy to pędzi gdzie go nogi poniosą :ico_olaboga: i nic nie słucha jak go wołam :ico_wstydzioch: -niedobra bestia :ico_wstydzioch: ,my to raczej długo jeszcze będziemy wózka używac, dlatego teraz będziemy podwójny kupować, bo inaczej tego nie widzę :ico_noniewiem:

trzymam kciuki,żeby mrówek tą prace dostał :-)

no dziewczynki miłęgo dnia życze, mam nadzieję,że dużo popiszecie :-)

[ Dodano: 2008-09-12, 09:10 ]
no dziewczyny w końcu niedługo stuknie nam 100 strona :-)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 wrz 2008, 09:56

Hej. Ja chyba przeziębiona... wszystko mnie boli, i do tego mam chandrę... słońca nie widać, Julka mówi, że "księżyć świeci sie, zimno i ciemno" Chyba ma rację.
U nas wózek sprawdza się na krótkie mety a potem ją parzy w dupcię. A na krótkie mety to nam niepotrzebny, wolę na długie. Potem muszę pchać wózek i ją nieść. W ogóle u nas spacery tak wyglądają, że aż mi się niedobrze robi jak pomyślę o nich...
Mróweczka
Mrówa dostanie tę pracę, wierzę w to! Nie ma tego złego... itd. Fajne miałaś zakupy :-D U nas podobnie wyglądają, ale mała nie pcha mi się na półki :-D
Katrin, ja też nie wiem z czego się składają nowoczesne telewizory, ale na wszelki wypadek schowaj twarde przedmioty. Ja wiem, że to chłop itd, ale chłopy nie muszą nas wiecznie na straty narażać. A moje dziecię wczoraj po raz setny oglądało nasze wesele na dvd. Potem zrobiło się cicho (podejrzane) a ja patrzę a Julka niesie sobie w rączkach odtwarzacz, i już gotowa go na klatce była na dół zrzucić :ico_szoking: :ico_szoking: Tak więc widzisz... Spytaj swego męża, co sądzi na ten temat, jeśli dziewczynka ma takie pomysły :-D :-D
Caro no to super, że humorki dopisują :ico_brawa_01:

A ja zmykam, bo mnie moja dwójka zlinczuje...

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

12 wrz 2008, 09:57

caro, haha niema tak dobrze...Eryk mi zwiewa ciągle i wogóle tez nieslucha jak wołam, udaje ze nieslyszy i urwis z Niego jest ale i za raczke czasem tez idzie, ale po 1 w wozku dlugo nieusiedzi a po 2 jakos ja wole zeby juz sam tak chodzil bo wozek Go ogranicza i niechce mi sie wozka taszczyc i jeszcze Jego pilnowac bo jak pisalam dlugo nieposiedzi :ico_oczko:

Moje młode to potrafi podejsc i z główki matke walnac lub zplaska ale jak sie kapnie ze to zle (bo mama reaguje...nawet czasem mu oddam) to sie przytuli, da buzi i niemozna sie gniewac...a dziewczyny musze nagrac mego Smerfa jak tanczy (a tanczy non stop) i Wam pokazac bo to kabaret nie z tej ziemi :-D

A i szok dzis przezylam...Eryk ma wyjete szczebelki z lozeczka i sam donas rano przychodzi do sypialni a dzis ja patrze atu bramkana schody niezamknieta...mogl zleciec mimo ze po schodach ladnie śmiga...do tej pory niewiadomo jak to sie stalo bo zamykamy zawsze...czy my lunatykujemy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-12, 10:00 ]
no wlasnie u nas jak u Kolki wozek na krotka mete wiec Go niebiore (niemowie ze zawsze bo czasem biore) bo niechce mi sie taszczyc wozka i ganiac Eryka...

dobra zmykam...

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

12 wrz 2008, 10:48

Kolka-jak moj maz mi zasunal z tymi lalkami i dziewczynami to od razu sobie pomyslalam,ze na pewno Julka do jego wyobrazen o dziewczynkach i ich spokojnych zabawach nie pasuje :)Widze,ze nie tylko u nas cisza zapowiada jakis super swietny pomysl...

Ja o wozku nie chce pisac bo sie poprawilo u nas w tym temacie,ale cicho sza ,zeby sie cosik nie popsulo.Bez wozka makabra,bo on tylko tam idzie gdzie on chce.

[ Dodano: 2008-09-12, 10:50 ]
Kolka-zapomnialam powiedziec,ze mnie calkowicie zatkalo jak czytam:Julka mowi,ze ksiezyc swieci sie, zimno i ciemno.Masz chyba geniusza w domu . :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Calkowicie przycmilo Twoja handre.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 wrz 2008, 11:49

Mróweczka pisze:Moje młode to potrafi podejsc i z główki matke walnac lub zplaska
Fajnie.... Mnie moja z całej siły za gardło chwyta lub paznokciami za policzki szczypie... na dzień dzisiejszy mam na jednym dwie szramy, których nie idzie zamalować :ico_zly:
A u nas to jak wózka nie wezmę to muszę ją nosić na rękach, bo to bohaterka na własnych śmieciach, poza domem wszystkiego się boi i muszę na rękach ją nosić. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale w ogóle to już głupia jestem i zawsze mam dylematy bo nie wiem na co się zdecydować.
katrin pisze:ze mnie calkowicie zatkalo jak czytam:Julka mowi,ze ksiezyc swieci sie, zimno i ciemno
:-D :-D A w "dzień Słonećko pali sie" :-D Poza tym potrafi nazywać zwierzęta- pieś, kot, klowa, konik, kotek, tiglis (tygrys), śloń, sinia (świnia), owiećka, mapka (małpka), lew, komal, mucha, ośa, pścioła, motyl, ptasiek a nawet okapi :ico_szoking: Większość naśladuje nawet :-D Bardzo nam w tej edukacji pomogła ta zabawka "arka noego" i czytanie książeczek. Poza tym nazywa większość sprzętów w domu, wie do czego służą... Rozróżnia pojazdy- tlaktoj( traktor), motol, lowel (rower) itd... Czasem wiadomo, mówi po swojemu, ale idzie ją zrozumieć :-)
Raz moja siostra przeprowadziła z nią wywiad na temat naszej rodziny i wyszło jej,podsumowując tak: mama tylko pije kawę i robi nono, tata nie pracuje tylko maluje cały czas i pije piwo. Dziadziowi popsuło się koło w Starze, ma many mamy, i też pije piwo. Babcia tylko gotuje zupki i śpi. Ciocia nie robi kompletnie nic. Najlepiej na tle naszej rodziny wychodzi Ania, która chodzi do szkoły i pisze :-D
Jakby jej posłuchać, to niemal patologia :ico_wstydzioch:
Dobra, koniec chwalenia się :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

12 wrz 2008, 14:14

cześć Laski :-D
Kolka, jestem pod wrażeniem że Jula aż tyle mówi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kacper mówi kilka sło a resztę na migi... ale wiem zawsze o co mu chodzi... i pokazuje fak ju :ico_wstydzioch: sama go tego nauczyłam ... :ico_wstydzioch: :ico_puknij: dobrze że paluszkiem wskazującym hihi :-D
Mróweczka, Moje dziecię w sklepie podobnie sie zachowuję ...dodatkowo jeszcze zjada co tylko się da :-D a ja tylko z papierkami do kasy idę :ico_haha_01:
katrin, ciii..ja też głośno o wózku nie mówię bo Kacper leniwiec lubi w nim siedzieć ale tylko jak wózek w ruchu...bo wystarczy że na chwilkę stanę a on już z niego wychodzić chce...
Caro Ty brzucholem nam się chwal !! :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 wrz 2008, 14:22

M0rD3CzKa pisze:i pokazuje fak ju
haha, Julka wszędzie krzyczy: nonono, nonono, nonono!!

[ Dodano: 2008-09-12, 14:23 ]
M0rD3CzKa pisze:dodatkowo jeszcze zjada co tylko się da :-D a ja tylko z papierkami do kasy idę :ico_haha_01:
:-D :-D :-D :-D to nie musisz dźwigać zanadto :-D

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

12 wrz 2008, 15:32

Cześć :-D
Super są te nasze kwietniowe dzieciaczki :-D i jakie maja pomysły, co to będzie dalej to nawet nie chce mi się myśleć... Krystiano śpi więc chwilka spokoju, oj już nie śpi więc zmykam.
Pozdrowionka :)

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

12 wrz 2008, 15:35

no dziewczynki troche się ruszyło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kolka pisze: A w "dzień Słonećko pali sie" Poza tym potrafi nazywać zwierzęta- pieś, kot, klowa, konik, kotek, tiglis (tygrys), śloń, sinia (świnia), owiećka, mapka (małpka), lew, komal, mucha, ośa, pścioła, motyl, ptasiek a nawet okapi Większość naśladuje nawet Bardzo nam w tej edukacji pomogła ta zabawka "arka noego" i czytanie książeczek. Poza tym nazywa większość sprzętów w domu, wie do czego służą... Rozróżnia pojazdy- tlaktoj( traktor), motol, lowel (rower) itd... Czasem wiadomo, mówi po swojemu, ale idzie ją zrozumieć


jak przeczytałam to wszystko mojej mamie to stwierdzila że Julka to geniusz w kwestii mówienia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , u nas z mowa jest kiepsko, jak bym nie musiała powiedzieć bardzo kiepsko, nawet ostatnio mówiła doktor jak byliśmy na szczepieniu, ale powiedziała,że to jeszcze za wcześnie się martwić, dużo mówić do dziecka, czytać ksiażeczki i takie tam, no i niby myślalam,ze lekarze nie wierzę w zabobony, ale ona też stwierdzila,że chłopcy póżniej mówią.....i młody przez to że nie umie wyrazic słowami tego co chce to się denerwuje piszczy i skrzeczy tak jak by chciał powiedziec: No mama nie rozumiesz????????? :-D (fajnie se tłumacze, co? :ico_oczko: he he)

Mróweczka i tak podziwiam,że nie zabierasz już za często wózka :ico_sorki: , ja ani razu nie wyszłam bez wózka(nie licząc wypadów rowerkiem)...jak dziś wyszliśmy na 3 godzinki, to nie wyobrażam sobie,zeby to był spacer bez wózka jeśli chodzi o 3/4 tego czasu....a moze ja leniwiec jestem :ico_wstydzioch:

dziś mi się już chyba nie będzie chciało wklejać zdjęcia brzuchala :ico_wstydzioch: , moze jutro...

[ Dodano: 2008-09-12, 15:37 ]
cześć Kari

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość