edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

05 paź 2008, 20:55

Witam ja tylko na chwilę Agniecha 300zł :ico_szoking: gdzie? mi dokładnie zawołał 470zł. i dlatego nie poszłam ale 300 no to może bym jakoś wysupłała

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

05 paź 2008, 21:49

hej
Wócilismy.
Tomek wysypany. Czyli chyba trzydniówka, ale z dwudniowa gorączką :ico_noniewiem:
BYło świetnie. W piątek u znajomych nieźle zapiłam. Ale Madzia żarcia narobiła to trochę sie rozeszło. Wrócilismy o 4 w nocy. Wzięlismy jeszcze psa na nocny spacer bo mieliśmy takie dobre humorki, ze spac się nie chciało. A później wpadałam na świetny pomysł, ze pomaluję mamie domofon czerwonym lakierem ehehehe. Teraz jest piekny!!!!

Sobota lenistwo totalne. W ogóle tyle się naspałam, zę już nie pamiętam kiedy taki luzik miałam. Super.

No ale już w domku. Spokój i harmonia. Tomek padł. ja go nie usypiam. sam zasypia w łóżeczku.

A my z jarkiem normalnie sielanka. Tacy zakochani, grzecznu i pilnujemy się na każdym kroku. Ciekawe jak długo?? A w ogóle mimo wszystko po tej ostatniej imprezie stwierdziliśmy, ze nie znamy tak dotartego małżeństwa jak my. Fakt, ze jak się kłócimy to na ostro, ale zazwyczaj o głupoty i szybko mija. Ale poza tym nie mamy zastrzeżeń. Ci moi znajmi po wódce jakies tam swoje żale, zazdrości wyrzucali a my tylko brechtaliśmy. U nas tego nie ma nigdy. I fajnie.

Agniecha ale przygoda w sklepie. Dobrze, ze Twoj Artur taki prawdziwy facet!!! Imponuja mi tacy faceci, a nie jakieś tam gamonie co spuszczą głowę, każą pokazać torebkę i tyle. Ja to tez bym tam narobiła rabanu wrrrr...

Madziorka sliczne zdjecia. Ale Lelek ma boski fryz. Ja właśnie Tomka czaem tak czeszę, ale u nas zimno to czapka wszystko psuje niestety. A obciełaś mu włoski, bo chyba krótsze ma co?
No i te twoje skoki na garba.... :-D No nie wiem czy byśmy sie zgrały na imprezce hehe. Jakos mnie to nie przekonuje. Wiem wiem... powiesz sztywniara jestem hehe. No może atmosfera musi zadziałać nie wiem?

Antykoncepcja
Ja od kiedy jestem z Jarkiem non stop tabletki. Mój gin mi tłumaczył inne środki, ale jakoś mnie nie przekonują. Ja też się boje takich sporal itp co miałabym w sobie nosic non stop brrrrr....
Natomiast seks w prezerwatywie to dla mnie porażka. Kiedyś nie miałam z tym problemu. A teraz, jak po ciąży trzeba było kilka razy z prezesem, to mi się seksu odechciewało. nie ma to jak świeży penisek, a nie jakiś odziany w balona hehe.

A jeszcze Wam powiem, ze od piątku mój aniołek wrócił. No oczywiście chwilami sie wkurzał, ale tylko chwilami. Juz przed wyjazdem wam pisałam, ze taki wesoły i boega szczęśliwy... A w szczecinku... Normalnie non stop micha mu sie cieszyła. Biegał po całej chacie i sie wygłupiał.

Musze jechac jutro mu kupic ciepłe buty bo biega jeszcze w trampkach a zimno na dworze. W Szczecinku byłam z mamą w mieście i kupiłysmy mu na oko kapcie i dwie pary butów z mozliwościa oddania. Niestety okazały się za małe. Matko mi się wciąż wydaje, ze on ma nóżkę niemowlacza, a tu 21 na styk.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 paź 2008, 00:15

helo hihi
imprezowy weekendzik dobiegl konca
a buuu
wczoraj zaczelismy ten kurs na basenie. takie zaczatki plywania hhihi
lelek szczesliwy w swoim zywiole...

wieczorem pojechalismy do znajomych
lelek jak padl w aucie ok 19tej, tak spal do polnocy
przenieslismy go z auta do wozka i tak wytrwal w obcym domu
bez mleka nawet hehe
dopiero przed naszym wyjsciem siie obudzil wiec luz

dzis przyjechali znajomi u ktorych bylismy w ub niedziele. te zwariowane dziewczyny.. wiec czas uplynal super
nastepnym razem chyba juz potanczymy.. bo tak sie napalilysmy na impreze hehe

kamila uwierz ze z moich znajomych to chyba zadne procz sisterek nie maja takich potrzeb by na barana wskakiwac a mimo to bawimy sie swietnie.. wiec nic sie nie martw. napewno sie zgramy.. kiedys..

dobrze podejrzewalam trzydniowke
widzisz lelek mial 3 dni goraczke,a wysypke na 5 dzien
widac nie ma regul

a lelek dzis byl nie w sosie
szok
bo jemu to sie zwykle nie zdarza
a tu maruda
i mama byla beee
tylko tata i tata w kolko
albo nasza wspolokatorka
wyobrazcie sobie
moje dziecko widzi tate i Asie i tylko do nich wyciaga rece
a mama stoi z boku i jest niewidoczna hehe

no coz..

dopiero jak tata pojechal na mecz to mnie spostrzegl moj kochany urwisek

do tego kupkal dzis jak opetany ok 8 sztuk nawalil
moze to brzuszek?

poki co od 20tej spi spokojnie uff

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

06 paź 2008, 11:15

Witamy

Kamilko super ze sie wybawilas kochana :): czasami trzeba odreagowac :):
Ci moi znajmi po wódce jakies tam swoje żale, zazdrości wyrzucali a my tylko brechtaliśmy. U nas tego nie ma nigdy. I fajnie.
Dlatego kłótnie sprzeczki czy nie jasnosci rozwiazywac trzeba od razu bo pozniej wlasnie to tak wyglada klotnie i zale przy alkoholu .............. u nas jak u Kamilki nie ma takiego czegos miejsca :):

Wlasnie w sobote bylismy na 18 hehehe my takie stare konie ale co tam zaproszeni bylismy hehehe wybawilam sie na calego potanczylam itd :):
Madziorka sliczne zdjecia. Ale Lelek ma boski fryz
super a jaki przystojniacha uuuuuuuuuuuuuuu
Musze jechac jutro mu kupic ciepłe buty bo biega jeszcze w trampkach a zimno na dworze. W Szczecinku byłam z mamą w mieście i kupiłysmy mu na oko kapcie i dwie pary butów z mozliwościa oddania. Niestety okazały się za małe. Matko mi się wciąż wydaje, ze on ma nóżkę niemowlacza, a tu 21 na styk.
no wlasnie my w niedziele bylismy na zakupkach i malego na zime zaopatrzelismy juz :):

Buty rozmiar 22 na zime a kombinezon 92 cm w szoku bylam
(zaraz foty wkleje)

No i w niedziele mielismy gosci tzn tacy znajomi i mowia ze Marcinek za chudy :ico_puknij: :ico_puknij: wkurzylam sie wazy 11 kg i wzrost 86 cm wydaje mi sie ze w sam raz ...............bo ich bratanica ma 1 rok i wazy 14 kg moim zdaniem za duzo ale ich sprawe ................troche sie wkurzylam ale dalam sobie na luz :ico_oczko:

Buciki rozmiar 22
Obrazek

W srodku z kozuszkiem
Obrazek

Kombinezon ( nieprzemakalny oraz nie przepuszcza wiatru ) pod spod same rajstopki mozna nosic :):
Obrazek

I zdjecie gdzie MArcinek podkradl babci selera i wcinal i za zadne skarby nie chcial oddac :-D
Obrazek

Przymiarka kombinezonu hehe
Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 paź 2008, 11:30

Witam :ico_oczko: u nas akcja malowanie,mezulek maluje pokoj Wikuni a jutro duzy pokoj,takze jutro zmywam sie na caly dzien z niunia jade do bratowej :-D :ico_brawa_01: klachy i smiechy chichy dzieciaczkow super!!


-indigo-, fajniusio ze sie wyszalalas hihi domofon na czerwono pomalowany hihi no i sielanka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i Tomus aniołwczek czyli wszystko wrocilo do normy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


magda26, super buciki i kombinezon :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: my jeszcze bucikow niemamy musimy zakupic :ico_oczko:
11 kg i wzrost 86 cm wydaje mi sie ze w sam raz
pewnie ze w sam raz ,a glupot innych nie sluchaj niech se gadaja!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 paź 2008, 11:56

hejka
moj anioleczek spi obok. a ze od ok 6.30 juz aktywny byl to juz zdarzylam sie niezle obudzic przy laptopiku i zamiasta odsypiac to od rana klikam hehe
a tam. dzien lenia tez mi sie nalezy hihi


madziu najbardziej podobaja mi sie buciki, a gdyby jeszcze mialy moj ulubiony kolorek to juz bym zwariowala hehe
a co do wagi to zarowno 11 jak i 14 kg to pewnie jakas tam norma
i nie ma potrzeby porownan
to zalezy tez o genow. wagi urodzeniowej, rozwoju ruchowego
a jesli do tego karmia dziecko tlusto itd to juz sami sobie grubaska hoduja i pretensje do siebie nie?

marcinek wysoki, ale szczuplutki i bardzo dobrze!!!

lelek tez wiecej nie wazy napewno, ale wzrostowo wydaje sie nizszy hihi
i zawsze byl jednym z chudszych dzieciaczkow i mnie to akurat cieszy
bo apetyt ma, a przemiane materii jeszcze lepsza
eheheh
juz dwie kupki poszly
a pewnie drugie tyle do konca dnia sie uzbiera
oczywiscie mam nadzieje, ze nie bedzie powtorki z wczoraj, bo to juz byla przesada i wyraznie cos mu dolegalo

frydza milego klachania :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

06 paź 2008, 12:03

bo apetyt ma, a przemiane materii jeszcze lepsza
eheheh
juz dwie kupki poszly
a pewnie drugie tyle do konca dnia sie uzbiera
Madziu u nas dokladnie to samo wczoraj bylo 4 razy :):

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

06 paź 2008, 12:28

U na steż z tymi kupami jest przesada. Co rano zje to popołudniu już wydali. Moja mama twierdzi, ze to za częstote kupki,a le jA uażam, ze ok.

Madziu świetne zakupy. Wszystko mi się podoba. Butki świetne. Gdzie kupiłaś?? A kombinezon też przepiękny tylko będziesz musiała często prać, bo taki jasny... Ale bardzo mi sie podoba. ja właśnie byłam z Tomkiem butki patrzec, ale tylko w jednym sklepie. Jeszcze nie mieli wyboru. Dostawa zimowych w środę. A ja właśnie nie wiem co robić? Bo Tomek chodzi ejszcze w cieniutkich trampkach a przeciezzimno już. I teraz pytanie? Czy kupić jesienne czy już zimowe?? Jak takie z kożuszkiem to boję się, ze będzie za ciepło na dzisiejsza pogodę. A z drugiej strony dac kilkadziesiąt złotych na jesienne a on ponosi je miesiąc? Sama już nie wiem. Popołudniu pojadę do miasta bo chciałabym Elefantena zobaczyć. Lubię tą firmę. I wezmę Jarka to mi doradzi.

Frydza fajne takie malowanko. Znaczy takie małe zmiany. Niby nic wielkiego a od razu przyjemniej. Ja uwielbiam przemeblowania, malowana nei wspomnę już o wielkich zmianach. Tylko te to już nerwów więcej zżeraja.
11 kg i wzrost 86 cm wydaje mi sie ze w sam raz
No bo to jest w sam raz. Tomek od dłuższego czasu waży koło 10 kg pzy wzroście 80 cm.
Jest bardzi drobny, sama widziałaś. I jakos nie martwię się tym. A ta mała co ma roczek to nie widomo ile ma wzrostu? Waga to indywidualna sprawa każdego człowieka przeciez. Znam przypadek gdzie 4 miesięczne dziecko wazyło 8,5 kg :ico_szoking:
No ale byłmega wielki bobas. Nawet nie wiem ile teraz moze ważyć po kilku miesiącach. Musze koleżanki zapytac.
kamila uwierz ze z moich znajomych to chyba zadne procz sisterek nie maja takich potrzeb by na barana wskakiwac a mimo to bawimy sie swietnie.. wiec nic sie nie martw. napewno sie zgramy.. kiedys..
Pewnie masz rację :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

06 paź 2008, 12:36

Madziu świetne zakupy. Wszystko mi się podoba.
dzieki :ico_wstydzioch:
Gdzie kupiłaś??
w smyku firma Coolclub sa super bardzo mi sie podobaja i sa cieple zaplacilam 130 zl P stwierdzil ze drogie jak dla takiego malca a co mialam kupic byle co i martwic sie jak wyjde zima czy mu nozki nie marzna :ico_puknij: :ico_puknij: teraz popiera moje zdanie hehe

Kamilko kombinezon mam jeszcze jeden dostalam od znajomej po jej synku bede miala na szalenstwa w praku:):

Teraz sie zegnam jade do pracy buuuuuuuuuuuuuu jutro tez popoludniowka odezwe sie z rana moze z wieczora kolo 22
papapa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 paź 2008, 12:46

U nas tez przewaznie 2 kupki dziennie sa :ico_oczko: Ale bazjel w domu,maly pokoj malujemy a ogolnie jest sajgon,Wiki teraz spi w duzym pokoju :ico_oczko: i cos nie bardzo jej to pasuje rozgladala sie itd

Co do wzrostu i wagi,to jakis czas temu Wiki wazyla 12 kg,a teraz mysle spadla z wagi bo robi sie dlugasna i zreszta non stop biega :ico_oczko:
Rozmiar 92 to u nas na styk,buty rozmiar22

-indigo-, moja wikula to jeszcze chodzi w adidaskach sa takie grubsze,takze zimowek jeszcze nie mamy ale niebawem trzeba sie zaopatrzyc :ico_oczko:
Niuni pod spodnie zakladam rajstopki i butki i nozke ma goraca takze ok,w zimowych to znajac ja to bys sie zaparzyla :ico_oczko: (na to chwile)


magda26, pa pa milej pracy :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości