Awatar użytkownika
aga29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 09 lip 2008, 12:15

27 sty 2009, 14:03

mi aspargin pomógł biorę dwa na noc i pomaga :ico_haha_02:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

27 sty 2009, 14:38

ja biorę 3x2 tabl. asmag i też pomaga

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

27 sty 2009, 16:08

Jejku jak się zmęczyłam dziś :ico_olaboga: Mąż dziś miał wolne więc wyciągnełam go do sklepu żeby kupić troszkę rzeczy których mi brakuje. Sklep niestety jest daleko i akurat nie ma jak do niego podjechać autobusem :( Jak usiadłam na chwile w Tesco bo jjuz mnie wszystko tak bolało i było potwornie niedobrze to aż pani z kasy się zainteresowałą i pytała czy się dobrze czuje i czy czasem wody mi nie przynieść :-D

Kupiliśmy dziś: osłonkę przeciwdeszczową do fotelika samochodowego (na 99% będzie padać jak wyjdziemy ze szpitala albo przy najmniej porządnie wiać bo tu ciągle wieje więc obowiązkowy zakup), matę do przewijania, leżaczek do kąpieli (wanienki nie kupujemy), a sobie szlafrok do szpitala i biustonosz do karmienia. Zła jestem bo kupiłam tez podpaski które miały byc niby poporodowe a w domu jak otworzyłam opakowanie to sie okazało że włożone są 2 wąziutkie obok siebie i wyglądaja w opakowaniu jak takie szerokie :ico_zly:

Dzwonili w sprawie paczki - dobra wiadomość że się odnalazła :ico_brawa_01:
zła - że jest jeszcze w PL (przyjdzie już po urodzinach MAdzi) i ją rozpakowali żeby zobaczyć czy to aby napewno ta z rzeczami jakie im podałam :ico_zly: Ciekawa jestem teraz czy zawartość cała dojdzie.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

28 sty 2009, 01:45

cyn.inspiration pisze: Do tego znowu często mam skurcze łydek ( budzę się ze spuchniętymi rękami i cała spocona czy wy tez tak macie???? potwornie to uciążliwe.
powiedz o tym swojej gin. :ico_sorki: bo niedobrze że tak puchniesz :ico_olaboga:

Mam wiadomość od Katia:

"Hej. Leże w szpitalu i nie wiem kiedy wyjdę. Zaczeły się bóle i brzuch twardy, główka bardzo nisko. Strasznie się bojęi martwie :ico_placzek: ale musze być silna dla naszej córeczki. Biore leki na podtrzymanie i leże. Przekaż dziewczynom że za nimi tęsknię i myśle o Was wszystkich. Ogromne buziaki."

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

28 sty 2009, 12:17

Ania_R, super że paczka sie odnalazła :ico_brawa_01: oby teraz wszystko do ciebie doszło :ico_sorki:
Jeżeli chodzi o zakupy to mnie też tak męczą i :ico_sorki: wypad na miasto to nie lada wyczyn, ale jakos trzeba do przodu

Katia trzymam kciuki zeby wszystko było ok

cyn.inspiration, nie ma co tak narzekać bo dzidzia to czuje a poza tym to wszystko dla nich a poza tym już nie dużo zostało

A u mnie leci pomalutku, wczoraj na szkole rodzenia uczyliśmy sie jak karmić, tak mi to w głowie siedzi że w nocy mi sie śniło jak karmiłam i nie dawałam sobie rady, ale jakoś będzie :-D
Jutro mam wizytę u gin. zobaczymy co powie, oby tylko dobre wiadomości

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

28 sty 2009, 12:49

cyn.inspiration, to wizyta już niedługo

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

28 sty 2009, 13:11

A ja jutro miałam mieć wizytę u lekarza, ale Madzia sie rozchorowała, a mąż jutro pracuje i musiałam przełożyć wizytę na wtorek...
Już bym chciała przynajmniej połowę lutego :ico_sorki:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

28 sty 2009, 14:18

Ania_R, zleci ten czas zobaczysz, niedawno pisałas ze chcesz aby styczeń sie skończył a tu jeszcze pare dni i luty i do tego taki krótki

cyn.inspiration, a ja tam sie cieszę tym stanem jakim jest ciąża, każdym kopnięciem mimo że Maluszek ma juz tyle siły że boli, bo wiem ze mi bedzie pozniej tego bardzo brakowało

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

28 sty 2009, 14:22

malgoskab pisze: wiem ze mi bedzie pozniej tego bardzo brakowało
oj tak :ico_sorki: brakuje potem :ico_sorki: a ja musze się nacieszyć bo prawdopodobnie to moja ostatnia ciąża :ico_noniewiem: Nie moge sie doczekać końca lutego bo strasznie mi sie ciągnie, ale nie przeszkadzają mi dolegliwości ciążowe tylko raczej brak kasy i czekam żeby przetrwać jeszcze przynajmniej luty :-D

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

28 sty 2009, 14:30

Ania_R pisze:brak kasy i czekam żeby przetrwać jeszcze przynajmniej luty :-D

to oby zleciał jak najszybciej :ico_sorki:

moja to pierwsza ciąża ale nie wiem kiedy następna, dlatego cieszę sie póki mogę :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2009-01-28, 13:31 ]
zapraszam na ptasie mleczko

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość