Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 mar 2009, 12:50

izuś_85 napisał/a:
dlatego wychodze z założenia, ze co bedzie to bedzie- oby zdrowiusie było i nie nerwusek jak mamusia :-D

to Ty się w ciąży niei denerwuj bo wszystko na nie przelejesz, no moja szwagierka ma córeczkę, wyglądowo tatuś a nerwus jak mama
wiem Reniu, ale jak mam niby uniknąć stresu? tu egzaminy poprawkowe na uczelni, tu egzamin na prawko, do tego mamy problemy finansowe... coraz bardziej sie zadłuzamy, miało być lepiej... a tu klops, Przemek dostał mniej wypłaty niż moja renta...

już nie moge sie doczekac aż zmieni pracę, ma w kwietniu (najpóźniej w maju) isć na kopalnię, zobaczymy co z tego wyjdzie, narazie szykuje sie zastrzyk gotówki na kwiecien, bo znów Przemek bedzie wyjeżdzał na delegacje... :ico_placzek: musze sie komuś wyryczeć w rękaw chyba... tak źle z kasą już dawno nie było...

a to głównie jest przyczyną mojego stresu

mam nadzieje ze dzidzia nie będzie tak nerwowa jak ja teraz...

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

08 mar 2009, 13:37

ja moje prawko zdałam za 4 razem. moim ulubionym manewrem było ruszanie z ręcznego, teraz w :-) ogóle jak jeżdżę go nie używam... :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 mar 2009, 15:11

ech... mam nadzieje ze prawko jakos pójdzie nastepnym razem...

tyle ze mogłam sobie dojeżdzać do sosnowca na uczelnie samochodem... a tak dalej musze sie tłuc autobusami po 1,5 godziny w jedna stronę....

idę odgrzać sobie wczorajszy obiadek, mam zeberka i panczkraut (ciap-kapustę), mmm pycha, lepsze niż rolada, modro kapusta i kluski :-D :-D :-D
Przemkowi obiad zrobie jak wróci z pracki...

a na jutro na bank bedą flaczki :-D musi być cos co Pzremcio sobie odgrzeje, bo pewnie wrócę późno...

no wiec życze Wam miłego wieczorku, ja wybieram sie na babski comber do koleżanki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

08 mar 2009, 15:52

izuś_85, następnym razem zdarz prawko. Ja kilkanaście lat temu też oblałam na łuku.

A jak wasze piersi? też rosną? Ja nareszcie jestem z moich zadowolona. Jak poprzednio przestałam karmić piersią to tak mi zmalały, ze sie bałam, ze zaraz znikną, do tego takie flaczki sie zrobiły. A teraz znowu są takie fajne, duże i jędrne.

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

08 mar 2009, 16:03

olala, moje strasznie urosły!!! właśnie przypomniałaś mi, że musze kupić staniki :ico_haha_02: , rozmiar C, a przed ciążą miałam A... mężowi się podobają;)
bolą mnie strasznie i zastanawiam się jakie staniki wybrać, może już takie, które przydadzą się do karmienia...nie wiem

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

08 mar 2009, 20:54

betina mufinki wg twojego przepisu są pyszne. Masz jeszcze jakies fajne przepisy?

Tweety123, ja zawsze miałam B, po pierwszej ciąży zmalały do mini B albo A a teraz tez C. Ale byłoby fajnie gdyby cycunie tak zostały na zawsze.

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

08 mar 2009, 22:45

Hej Wam :-D

Wszystkiego naj z okazji Naszego Święta :ico_prezent:

Ja cale popoludnie przespalam :ico_wstydzioch: teraz dopiero wykapalam sie i zasiadlam przed kompem.
Jezeli chodzi o piersi, to na poczatku ciazy mnie bolaly i urosly o rozmiar a teraz to mnie tylko sutki bardzo bola a piersi nie. I tak jakby odrobine zmalaly ale to moze przez te wymioty, bo w koncu schudlam :ico_sorki:

A wczoraj mielismy impreze imieninowa i wszyscy goscie mowili jak ja kwitnąco wygladam i tak ladnie i w ogole. A tak naprawde wcale sie tak nie czuje. Fajnie jest patrzec jak brzuchol rosnie ale wkurzam sie jak zakladam ciuchy, bo we wszystkich wygladam tak... nie ladnie :ico_haha_02: Musze chyba isc na zakupy ciążowe i poprawic sobie humor jakas bluzeczka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

09 mar 2009, 09:03

witam dziewczynki,
jeśli chodzi o piersi to ja jestem z nich niezadowolona bo są za duże, normalnego stanika sobie nie mogę kupić bo jak tylko podchodzę do sklepu czy stoiska to tylko się uśmiechają i mówią że nie mają :ico_placzek: przed pierwszą ciążą miałam C małe po ciąży zostało mi D a teraz mam już E i mam nadzieję że w jakiś sposób mi zmaleją spowrotem do D bo takie mi się podobały i spokojnie stanik chociaż mogłam kupić. A boleć nie bolą na szczęście już :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

09 mar 2009, 09:23

Witam moje :ico_ciezarowka: i zapraszam na pyszną poranną :ico_kawa:

dzis o zgrozo mam do zaliczenia egzaminy... ech... chyba jeden sobie na jutro przełoze na konsultacje :-D no w koncu nie moge sie przemęczać prawda?

olala, a nie chcesz jakichś wymyślnych przepisików na ciasta ode mnie? :ico_oczko:
chodziłyśmy z Beatką do tej samej szkoły i tam w sumie troche sie nauczyłam...
ale nie ma to jak ciociny "snickers" albo "drozdzowy cudaczek"...
w przyszłym miesiacu, będzie zastrzyk kaski wiec już postanowiłam, ze musimy kupic piekarnik elaktryczny taki co go można wszędzie postawić z wyciaganym kablem :-D

ależ znów bede ciacha piekła :-D mmmniam, uwielbiam tego drożdzowego cudaczka, czekam tylko na świerze truskawki... to jest takie mokre ciasto z masą jajowo-śmietanową coś ala sernik z truskawkami, najlepiej smakuje na ciepło... a koszt jednej blachy to około 8zł

jak znajdę chwilkę to poszukam przepisów i powrzucam tu pare ciekawych :-D

moje piersi sa teraz OGROMNE, przed ciażą miałam D... teraz za mały mi jest DD, sutki mi wystają :ico_olaboga: :ico_olaboga: i musze kupić większy rozmiar
myslałam o czymś takim dla karmiacych http://www.allegro.pl/item565846027_miz ... _cena.html
i o tym... musze tylko przeliczyć mój budżet
http://www.allegro.pl/item572497112_biu ... 85e_c.html


wogóle widze ze ten sprzedawca ma dużo fajnych rzeczy, znalazłam tani fotelik z atestem, niedługo mam urodziny i pewnie kase dostane od brata, więc na fotelik juz bedzie kaska
co o nim myślicie?
http://www.allegro.pl/item575853502_fot ... j_a_1.html

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

09 mar 2009, 10:30

izuś_85, trzymam kciuki za egzamin,
fajne te staniki i nie drogie...muszę pomyśleć i kupić jakiś...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość