Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

30 maja 2007, 14:25

Cześć słonka !!!!!! :ico_ciezarowka:
Dobrze że wszystkok się już w większości wyjaśniło i że nasze dzidzie nadal bez zmian.
Ja jak jest tak goronco otwieram wszystkie okna na oścież w całym domu na noc i mam szczęście, mam wiatrak przy suficje to na noc jest błogosłąwieństwo, klimie sie daliśmy tymrazem oprzeć.
Wisienko to ustaw klime, że jest non stop tak samo i żeby poprostu zabrała tą wilgoć gorącą z domu i nie włanczaj i wyłanczaj tak bo to zżera 4 razy więcej energii niż by była non stop włączona, mąż elekrtyk powinnien wiedzieć :-D , a tak to jak będzie non stop włączona w domku temperatura się zrobi ładna i spać będzie można. A i aby ładnie mieć nie za zimno i nie za ciepło w domku to wiesz przcież zajmuje ok 3 dni na wyrególowanie temperatury. :ico_oczko: Dacie rade !!!!
Ja się ciesze, że nasze dzidzie nie są teraz rodzone jak majówki, zaglądałyście tam, z powodu tego gotąca dzidzie szaleja wraz z mamami. Szkoda mi ich. :-)

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

30 maja 2007, 14:26

wisienka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Kacperka, cieszę się, że wszystko jest ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja naprawiłam już mój ząbek i póki co po porodzie mam przyjść na kontrolna wizytę :ico_haha_01:

ja śpię jak zabita, wręcz jak się budzę rano, to odrazu dotykam brzuszka :ico_szoking: i wręcz zaczepiam małą żeby przypomniała o sobie :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-05-30, 14:33 ]
Kasia3 to jedyne mnie pociesz, że chociaż tylko ja czuję dyskomfort i padam jak jest tak upalnie, a faktycznie gdyby jeszcze taki mały maluszek się męczył z upałem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

30 maja 2007, 15:52

ja dzisiaj świetnie sie czuje bo ciągle jest pochmurno i chlodno a u mnie jest problem w nocy bo klimy nie mam a i okien na szeroko boję sie otwierać bo ja potrafię lunatykować i boję sie dlatego zamykam okna na noc :ico_olaboga: kiedyś już chcialam skakać przez balkon (mieszkam na 7 piętrze)

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

30 maja 2007, 19:17

Aga to można mieć robione zęby podczas ciąży?? Bo ja myślałam, że nie wolno i tak wszyscy mowią.
Kasia 1980 ty to jak moja siostra, pare razy złapaliśmy ja przy balkonowych dzwiach i pare razy w wannie pomyliła z ubikacja, a bardzo śpi niespokojnie, potrafii ściągnąć całą poszwę z kołdry i nie mamy pojęcia jak to ona zrobiła?? :ico_olaboga:
A ja właśnie wróciłam od lekarza wszelkie wyniki są jak powinny, dzidzia rośnie i ja też.
I to jest super, bo znaczy ze dzidzia rośnie prawidłowo i będzie jak narazie idzie, jak powinno. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

30 maja 2007, 19:17

kasia1983, z tym lunatykowaniem to moze byc niebezpiecznie. Mój były chłopak lunatykował. Raz o mały włos by się nie zabił. :ico_olaboga:
A ja wlasnie wrociłam z kliniki z 4 godzinnego badania. Pobrali mi krew na czczo, wypiłam glukoze i potem co godzine. W sumie 4 razy mnie kłuli. Rece mam posiniaczone i wyglądam jak narkomanka... :ico_puknij: A jutro znowu ide na kolejne badanie. :ico_noniewiem:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

30 maja 2007, 19:19

Ooooooooo..........
Wisienko ale ci się narobiło, jakiegoś babsztyla dostałaś, bo nie powinnaś mieć sibiaczków. Tak mi cię szkoda. Ale teraz już jest w pożadku i możesz odpocząć. :-)

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

30 maja 2007, 19:21

Kasia3 a ja po raz pierwszy słyszę że nie wolno do dentysty chodzić :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-05-30, 19:24 ]
ja bylam do tej pory przekonana że w okresie ciąży szczególnie trzeba o to dbać, i jak jestem w ciąży to latam do niej co chwilę ....... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

30 maja 2007, 19:30

wisienka musisz wytrzymać te badania najważniejsze żeby wyniki były dobre odpoczywaj i jedz witaminki a wszystko sie ulozy
do dentysty TRZEBA chodzic bo nam maleństwo wybiera wszystkie witaminki i zęby nam polecą nie wolno tylko znieczulenia ale robić trzeba jak chcemy mieć swoje zęby a nie sztuczna szczękę :-D
A co do lunatykowania to juz kiedys włazilam na barierke balkonową ale złapal mnie ojciec - od tamtej pory mama klamki na sznurki wiązala :-D teraz mi sie to nie zdarza ale dla bezpieczeństwa nie śpie przy otwartych na szeroko oknach

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

30 maja 2007, 19:52

No ja czytałąm, że przed ciążą powinnaś zrobić wszytkie ubytki i w trakcie ciąży nic nie robić, bo jest wiele chemikalii, które dostają się do twojego organizmu podczas prac dentysycznych i dlatego nie chodze do mojego, ale dodatkow tu nie robią nic bez znieczulenia, pierwszy raz jak poszłam do niego to prawie się pobiliśmy o to bo w Polsce to znieczulenie to przy kanałowym albo rwaniu i tyle. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

30 maja 2007, 20:32

Kasia3, tutaj jest tak samo. Zeby wstawic mi plombę, która mi się ukruszył potrzebowałam zaswiadczenia od gin ze moge zostac znieczulona. Paranoja!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość