julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

25 sty 2010, 16:24

No to Samanta, trzymam za Ciebei mocno kcukasy! Wiem co to jest i mam nadzieję, że uda mi się zamknąć ten rozdział przed porodem również :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

25 sty 2010, 16:40

julchik22, wieeeeeeelkie brawa za pierwsze ruchy!!!!!! :ico_brawa_01:
mówiłam, że jakoś w 18.tygodniu już powinny być wyczuwalne. teraz to już tylko mocniejsze będą.
ja pamiętam, ja codziennie patrzyłam przez dłuższy czas na brzuś i czekałam aż Tobi puknie :ico_haha_01:

ewusiek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 23 lis 2009, 17:58

25 sty 2010, 19:28

julchik22 wielkie gratulacje nawet nie przypuszczach jak Ci zazdroszczę ale i cieszę się razem z Tobą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja natomiast miałam dzisiaj troszkę nerwów ale już chyba po wszystkim mam nadzieje

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

25 sty 2010, 19:46

ewusiek, ale z dzidzią ok?

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

25 sty 2010, 19:52

:ico_szoking: jakoś nie mogę się skupić na czytaniu mojej pracy, by jutro wypaść ok :ico_zly: taka refleksja mi się nasunęła, że najlepiej jeden wątek w życiu zamknąć, żeby swobodnie zaczac drugi. To moja druga obrona pracy dyplomowej w życiu, bo to moje drugie studia. Mgr broniłam cztery lata temu, ale pamiętam wszystko z najdrobniejszymi szczegółami, teraz te studia podyplomow, jakże przyjemne w treści i formie ale na litość czemu kończą się tak f :ico_zly: ormalnym egzaminem :ico_olaboga: do dzisiaj czułam się ok, a teraz już męczę się, brzuch mnie boli, myśli rozbiegane ech...muszę wyluzować dla dzieciatka :ico_ciezarowka: dlatego podziwiam mamy, które w ciazy chodzą na zajęcia, zdają egzaminy na sesji, ja wiem, że bym się do tego nie nadawała...tyle mojego narzekania - jutro o tej porze już będzie po wszystkim :ico_puknij:

julchik22 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pierwsze ruchy

nicola_22 masz słuszną rację, ze zdrowie dzidzi najważniejsze, ale jak to ktoś już kiedyś powiedział, jeśli masz już dwóch chłopców, to zapewne przy trzecim marzysz o dziewczynce :ico_oczko:

mmarta81 dzięki za kciuki :ico_haha_02: ja tam wyganiam zimę, żebyś mogła przyjechać do Polskii nie zamarznąć!!

agniecha772 :ico_nienie: nie wolno Ci się załamywać, my kobiety silne bestie jesteśmy i ze wszystkim damy sobie radę :ico_ciezarowka: popatrz przez pryzmat tych szczęśliwych dni w ciązy, bo na pewno takowe były, są i będą!!!Ja widzę w Tobie dzielną mame i żonę i wierzę, że ten smutny post to chwilowe wahania nastroju :ico_sorki: trzymaj się cieplutko i dbaj o siebie i malenstwa :ico_ciezarowka: i pamietaj, że przeciez nikt nie mówił, że bedzie łatwo...

ewusiek :ico_ciezarowka: ale wieczór już na spokojnie i pozostałe dni? uważać na siebie proszę!!

Co dzisiaj jecie na kolacyjkę młode mamy?
U mnie będzie jajko sadzone...

ewusiek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 23 lis 2009, 17:58

25 sty 2010, 20:38

Kochane jesteście dziewczynki Bardzo dziękuje że jesteście że wspieracie mnie, nawet nie przypuszczałam jak fajnie komuś o tym powiedzieć (czyt. napisać) Z dzidzią chyba wszystko ok ,mam nadzieję Nie chce siać paniki nawet mężulkowi nie chciałam nic powiedzieć ale się zorientował że jakoś humor straciłam nagle To było z rana zauważyłam krew na papierze toaletowym bardzo mało ale jednak przestraszyłam się na maksa bo kocham to nasze maleństwo tak bardzo. Od razu pobiegłam do łazienki aby sprawdzić co i jak ale to chyba nie było z dróg rodnych tylko okolic może jakieś otarcie bo rano kochaliśmy się Nie wiem w każdym bądź razie założyłam podpaskę i cały dzień z duszą na ramieniu chodzę do toalety. Póki co wszystko ok trzymajcie proszę kciuki.

Samanta trzymam kciuki będzie dobrze

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

25 sty 2010, 21:54

ewusiek, w takim razie powodzenia. a może przy goleniu się jakoś zacięłaś niefortunnie. :ico_noniewiem: będzie dobrze. :ico_sorki:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

25 sty 2010, 22:34

Dziewczyny, dzieki za gratki :ico_sorki:

Samanta, nie martw się na pewno dasz radę! :ico_sorki: Trzymam mocno kciukasy - daj znać jutro jak Ci poszło!

ewusiek, postaraj się uspokoić i na Twoim miejscu skonsultowałabym to z lekarzem - dla własnego spokoju. Któraś z dziewczyn tu opisywała podobny przypadek, wywołany podniesieniem czegoś cieżkiego, chyba Martalka, jak się nie mylę, no i okazało sie, że krwawienie było z nadżerki. Więc spokojnie - postaraj sie nie panikować i umów się na wizytę kontrolną - tak będzie najlepiej!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 sty 2010, 22:48

witam wieczorna pora :-)
ewusiek, :ico_sorki: trzymam kciuki oby to jakies otarcie czy cos w tym stylu :ico_sorki: ale nie dziwie sie ze sie zdenerwowalas :ico_sorki:
julchik22, nooooooooooo !!!!!! To masz rweszcie pierwsze ruchy :-D gratulacje :ico_brawa_01:
Samanta, trzymam kciuki za jutro &&&& bedzie dobrze na bank !!!!! I nie stresuj sie tak jak mowisz dzidzia najwazniejsza a reszta i tak pojdzie ok :ico_sorki: jestem pewna :ico_sorki:

dzisisj mialaysmy z Iga pracowity dzien :ico_haha_01: dwie nowe ukladanki :ico_oczko: wyklejanie :ico_haha_01: do teraz zbieram nalepki po domu :ico_haha_01: :ico_haha_01:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

25 sty 2010, 23:38

mmarta, ale fajowo, już nie moge sie doczekać kiedy będę sie bawiła z syniem :-D Jak ja mam serdecznie dosyc tej swojej pracy, a jeszcze takie trudne egzaminy przede mną i obrona ... :ico_placzek: Mam tylko nadzięję, że wystarczy mi siły aby poradzić sobie ze stresem, bo generalnie bardzo się wszystkim przejmuje, a nie chciałabym jakkolwiek zaszkodzic dziecku :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość