Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

22 lip 2010, 20:46

robak, fajne jest to co znalazłaś
ciekawe jak zareaguje kolega...?
właśnie zjadłam kolacyjke
głowa mnie troszku pobolewa
do męża ma dzis jeszcze prezyjść kolega z podstawówki
ale mam nadzieje że sam-bez żony-bo mi sie nie chce jak smok siedzieć :ico_noniewiem:
w ogóle odkąd wróciłam z nad morza nie mam w sobie jakos siły
jestem zmęczona
nic mi sie nie chce
tak jakby powietrze ze mnie uchodziło :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

22 lip 2010, 20:49

robak, mam cus takiego nawet razy dwa :-D jedno prezent osiemnastkowy drugi prezent na slub cywilny :-D bardzo fajne i niepraktyczne :ico_oczko: ale pomysl na taka okazje dobry.

Ode mnie wlasnie wyszla Ania z mezem i dziewczynkami, ale sie dzieciaki wybawily :ico_olaboga: :ico_olaboga: , rozstac sie nie mogly :-) a teraz nasi mezowie wybyli na piwko, ale za to my jutro z Ania lecimy na jakas kawusie pogadac sobie spokojnie bez dzieciaczkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: troche odsapniemy :-D

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

22 lip 2010, 20:53

my jutro z Ania lecimy na jakas kawusie pogadac sobie spokojnie bez dzieciaczkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: troche odsapniemy :-D
no to super
ja kurna nie mam za bardzo z kim mogłabym sobie tak pogadać
tzn mam 2 fajne sąsiadki ale one jakoś inaczej niż ja myslą :ico_noniewiem:
młodsze ode mnie i pewnie dlatego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

22 lip 2010, 21:09

aniaj84, no ja mam Anie, ale tylko raz w roku, w wakacje, no w tym wyjatkowo dwa razy bo my u nich bylismy przeciez w maju :-) a tak na co dzien to mam jedna kolezanke z czasow liceum, ktora ma coreczke dwuletnia i od czasu do czasu sie spotykamy, a moja druga przyjaciolka jakos odsunela sie ode mnie odkad jestem w ciazy, przykro, ale co zrobic a nasze dzieciaki tak sie lubily.... zreszta razem do przedszkola beda chodzic.

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

22 lip 2010, 21:15

no jak nic innego nie znajde to chyba to zamowie mu, bo na nic praktycznego pomyslu nie mam, a to bzdura totalna ale daje do myslenia nie??;P

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

22 lip 2010, 22:21

robak, daje daje :ico_haha_01:

jej czemu zawsze gdy jestem sama z mlodym w nocy to on ak niespokojnie spi :ico_placzek: kurde nie wiem co jest :ico_olaboga: czemu tatusiowi nigdy nie pomarudzi???

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

23 lip 2010, 10:20

robak myślę że fajny pomysł na prezent.
MoniaM fajnie że odwiedziła cie AniaR.
ania84 mi ostatnio też nic sie nie chce. Dobrze że jestem na zwolnieniu bo w te upały to nie wiem jak dała bym radę funkcjonowac w pracy. W tym miesiącu przez te upały nie chciało mi się jechac na wizytę do lekarza do Wa-Wy wiec poszłam do rodzinnego i poprosiłam o dalsze zwolnienie i dała mi bez problemu.
Słyszłam, że od niedzieli ma być chłodniej nawet 16-17 stopni-aż wierzyć sie nie chce :ico_szoking:

Ja dzisiaj spałam prawie do 9 :ico_szoking: i jeszcze sie za bardo nie rozkręciłam.
Lecę zaraz na pocztę wysłac zwolnienie do pracy i kupić rybkę na obiad. Przydało by sie jeszcze ogarnąć trochę bałagan w domu a na 17 lece na angielski, a wracam dopiero 20:30 tak wiec później już tylko :ico_spanko:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

23 lip 2010, 14:35

witam i ja:)
no chyba zamowie te 100 000 dla jacka na prezent niech ma :-D
my dzis wstalysmy z Sarka o 10 30 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
masakra jakas :-D ale fajnie u nas dzis chlodniej deszcz padal rano potem poszlysmy poszlaec w kaloszach na dwor i teraz smaze rybke na obiad:)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

23 lip 2010, 15:28

a u mnie znow patelnia na dworzu...no nie do wytrzymania juz te temperatury....kurde czy akurat jak w ciazy jestesmy to tak upalne lato byc musi :ico_oczko:

dziewczyny poczyniacie juz jakies zakupy dla maluchow????

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

23 lip 2010, 15:35

witajcie po malej przerwie :-D

ja musze kupic lozeczko dla mlego i poluje na jakies fajne na ebayu, ale jeszcze mam czas :-D ja prawie wszystko wysprzedalam po amelce bo nie bylo miejsca tego trzymac :-D

ja kupilam taka bluze na 6-9 miesiecy ale sliczna :-D poza tym ja robilam porzadek w ciuszkach po amelce i moim chrzesniaku i mam cala komode rzeczy, spiszkow, bluz, kaftanikow i duzo mam blekitnych, wiec na pierwsze pol roku mam tego pelno, tylko sie kupi jakis ladny kocyk niebieski i moze takiego grubego pajaca na zime, ale to jeszcze czas :-D

u nas sukces z amelki spaniem bez piluchy, juz jej nie budzimy od jakiegos tygodnia a ona wytrzymuje do rana i wstaje taka szczesliwa i dumna jak lozeczk suche, nadal spi na ceratce pod przescieradlem ale jest sucho :-D wazne ze rozumie i zawsze przed spaniem sie wysika i jest ok, jestem bardzo z niej dumna ze nam tak szybko poszlo bo raptem niecaly miesiac :-D

poza tym ja ledwo zyje jakos, jeszcze dwa tygodnie pracy i mam wreszcie upragnione wolne, jjuz sie nie moge doczekac bo tez mam lenia, u nas pogoda w miare ale jak sie robi cieplo to tez umieram :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość