Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

17 mar 2009, 10:15

Dzien dobry :)
U nas dzisiaj Piekna Pogoda.. naprawde chocby wiosna,cieplutko i sloneczko swieci.. a jest dopiero 9 10 :ico_haha_02: :ico_szoking: co bedzie pozniej.. ale ciesze sie ze taka super pogoda,i oczywiscie jak Marcusek sie obudzi idziemy obowiazkowo na spacerek.Musze isc do kiosku kupic sobie gazete a pozniej tradycyjnie juz dzieciom ich ulubione Brezle (taka bulka zawijana z czasteczkami soli a ta sol to same sobie sciepuja :-D ) i pozniej na Plac Zabaw tez pojdziemy .. jakies 2 godzinki nas nie bedzie.. bo trzeba piekna pogode wykorzystac :-> No i tak pozatym to Ok.
Tez pochwale moje dzieci,.. Nicolka jest taka jakas spokojniejsza,zaczyna sie bardziej sluchac a wczoraj na spacerku to sama mi dala raczke..a Marcusek juz umie gwizdac i umie tez dmuchac w flet jak sobie tak dmucha to normalnie flet wydaje dzwiek.. super,pozatym to kochany chlopczyk i duzo sie smieje wczoraj na spacerku Nicolka skalala po kaluzach takich malych a Marcusek mial radosc.. i tak sie smial fajnie :-> A i Nicolce sie podobalo jak malutki sie smieje..
No i dziekuje wam za milusie komentarze.. Nicolka lubi ostatnio po stole skakac.. chociaz nie pozwalam jej na to :ico_nienie:
Milego dnia wam zycze i do pozniej papa

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

17 mar 2009, 13:57

Hejka
Dziś stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: w imieniu solenizanta Patryka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

17 mar 2009, 19:04

Iwona H, STO LAT PATRYCZKOWI :ico_brawa_01:
Ja z tej samej okazji stawiam torcik :ico_haha_02:

Obrazek

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

17 mar 2009, 20:31

"Naszym" Patryczkom :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

17 mar 2009, 22:46

Aniu, Gabi, Aginko dziękujemy za życzonka. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

18 mar 2009, 14:45

Dziękuję za życzonka Kluskowi :ico_haha_01:
Dziewczyny, ja do Izy czasami piszę. Julcia i Mateuszek ostatnio chorowali. Muszę dziś do niej napisać. Na blogu Iza też już bardzo dawno nic nie pisała.

U nas fatalna pogoda: sypie śnieg i okropnie wieje wiatr :ico_olaboga: . O spacerze dzisiaj nawet nie ma mowy. Siedzimy w domu i staramy się jakoś zapełnić mijające godziny.

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

18 mar 2009, 15:54

U nas fatalna pogoda: sypie śnieg i okropnie wieje wiatr :ico_olaboga:
U nas co prawda świeci słońce ale też okropnie wieje.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

18 mar 2009, 16:23

Hej :-)
I ja tez zycze spoznione zyczonka dla waszych Patryczkow :-D U nas dzisiaj juz nie jest tak fajnie jak wczoraj.. dzisiaj jest pogodnie ale wieje bardzo wiatr.. tylko pranie powiesilam i siedzimy w domku..
I tak ogulnie to Ok,dzisiaj w nocy Marcusek mi zrobil pobudke o 1 30 .. i niechcial spac.. dostal mleko i zasnal pozniej o 3 00 :ico_szoking: po niecalym godzinnym moim bujaniu w wozku.. :ico_noniewiem: no ale wazne ze malutki moj chlopczyk zasnal.. a juz o 6 00 znowu mialam pobudke meza do pracki wyslac i dzieci tez mi szybko sie pobudzily bo juz o 6 40 a teraz Marcusek spi,a Nicolka siedzi w jego lozeczku ..
A ja to chyba juz powoli dostaje Alergiie.. normalnie caly czas praktycznie Kicham.. i mam troche katar ale to taki mowia ziemny katar chyba alergiczny.. dziwne??

Milego dnia i do pozniej..

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

18 mar 2009, 19:34

A ja to chyba juz powoli dostaje Alergiie.. normalnie caly czas praktycznie Kicham.. i mam troche katar ale to taki mowia ziemny katar chyba alergiczny.. dziwne??
Kristi, w mojej okolicy już pyli leszczyna - ale na - sama nie wiem szczescie czy nieszczeście - wietrzna pogoda pomaga alergikom - sprawdz w swojej okolicy komunikaty dla alergików ....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

18 mar 2009, 21:29

Aginko dzieki za rade ale wiesz ze ja nigdy nie sprawdzalam takich komunikatow dla alergikow.. wogule smiesznie jest.. moja babcia to tak podsumowala.. Ze jak dlugo mieszkalam na smierdzacym slasku to nie mialam alergii,a jak pojechalam i mieszkam w czysciutkiej Bawarii to dostalam alergie.. zawsze mi sie to przypomina i smiac mi sie chce..
A masz racje moze powinnam sprawdzic.. bo to mi sie troche szybko wydaje z ta moja alergia.. a moze juz jest cos w powietrzu..??

Moje dzieci juz spia,Nicolka to juz wogule nie spi w ciagu dnia.. i tak jest lepiej..A Marcusek spi normalnie ale krocej i wieczorami tez tak do 20 00 idzie spac.. wiec wieczory mam takie wolniejsze.. mam nadzieje ze dzisiaj sie troche lepiej wyspie :ico_haha_02: moze mi Marcusek pozwoli.. Na obiadek zrobilam Spagethii i sobie wszyscy pojedlismy.. a Nicolka sie zajadala i Marcusek tez troche zjadl,tak sprobowal :ico_haha_02: Ok uciekam i ja cos malego zjesc i do spanka bo musze odespac.. Dobranoc :ico_spanko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość