Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 mar 2012, 11:39

o widze Brodzikowa rozdwojona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja dostalam skierowanie do szpitala na jutro,dzis mam brac czopki przeciwwymiotne co 6 godzin i jak do rana nie przejdzie - to do szpitala :ico_placzek: A jak bedzie poprawa,to dostalam skierowanie na badania w kierunku cholestezy - ale mnie nic nie swedzi,wiec mysle,ze to nie to :ico_sorki:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

06 mar 2012, 11:41

Witam!

Brodzikowa wielkie gratulacje :ico_prezent:

Rybka za 8 kwiatek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: juz tylko 8 tygodni ci zostalo super :-D

Wisnia za 8 miesiac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Asiab bedzie dobrze :ico_oczko: , jeszcze dwa dni i bedziesz tulic Ulenke :-D

Jagodka to teraz kolej na Ciebie :ico_oczko:

A ja dzis odprowadzilam mala do przedszkola, bylam na kawie u kolezanki, pozniej razem zakupki a teraz obiadek sie gotuje i zastanawiam sie co dalej robic :-D

A i od wczoraj mam straszna zgage :ico_zly:

[ Dodano: 06-03-2012, 10:43 ]
Ja dostalam skierowanie do szpitala na jutro,dzis mam brac czopki przeciwwymiotne co 6 godzin i jak do rana nie przejdzie - to do szpitala
oj biedactwo :ico_pocieszyciel:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

06 mar 2012, 11:46

[quote="iw_rybka"]dzis mam brac czopki przeciwwymiotne co 6 godzin[/quote
a co sie stalo?

chcialam sprobowac zapisac zuzie do przedszkola i co zapisy przez internet mozna skladac dzieci urodzone do 31.12.2009r wiec d.. i nic z tego nie wyjdzie

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 mar 2012, 11:51

wisnia3006, ja od diabetologa dostalam takie paski,na ktore muse co rano sikac i od wczoraj wynik jest zly,dodatkowo dzis wstalam i pierwsze co,to wymioty i tak juz od rana 3 razy :ico_zly: :ico_zly:

U nas tez sa zapisy,Zuzka jest z 28 grudnia 2009,to sie lapie - tylko ciekawe czy ja przyjma,bo jak kiedys z dyrektorka rozmawialam w przelocie po zebraniu,to powiedziala,ze Zuzka powinna isc do zintegrowanego przedszkola,skoro ma orzeczona niepelnosprawnosc :ico_zly: Ale ja pierdziele,nie bede wozic dzieci w dwa rozne konce miasta,do ronych przedszkoli :ico_zly:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

06 mar 2012, 11:55

iw_rybka, od zeszlego roku jest obowizek przyjedzia dziecka do przedszkola i szkoly podstawowej z kazda niepelnosprawnoscia. a od wrzesnia wchodzi to do gimnazjow.
pierwsze co,to wymioty i tak juz od rana 3 razy
ja tez wymiotuje codziennie ale wieczorami.moze zrobia Ci ty;lko badania i wypuszcza

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 mar 2012, 11:57

wisnia3006, mówiłam, że to nie będzie takie proste :ico_noniewiem:

brawo dla ciebie i rybki za 8 okienka! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Brodzikowa, brawa dla Ziemka. Mam nadzieję, że szybko wyjmą go z tego inkubatorka i będziesz się nim mogła cieszyć. Niech teraz rośnie zdrowo.

rybka, ja też pamiętam jak ja chodziłam w ciąży to max łączyły się dwa miesiące ze sobą, bo było mało :ico_ciezarowka: , a teraz te połączenia porami roku są faktycznie trochę "krzywdzące".
współczuję ci tego wymiotowania.

asia, Ula już pojutrze będzie z nami. :ico_brawa_01: jak się z tym czujesz? myślisz, że to dobra decyzja? a może jak jest TAK ŹLE z twoim samopoczuciem to ginek jakoś wszystko przyspieszy co? nie da się? a jakbyś się zgłosiła znów do szpitala i powiedziała co i jak tam się ma?

[ Dodano: 06-03-2012, 11:00 ]
wisnia3006, ja nie wiem jak ty wytrzymujesz codzienne wymioty. na serio nic się nie da z tym zrobić? nic na ciebie nie dziala? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 mar 2012, 12:03

wisnia3006, mi takie wymioty poranne juz daly spokoj a teraz te wyniki+wymioty troche mnie martwia.Najgorzej z ta cukrzyca,bo musze jesc,a jak tylko cos zjem,to za jakis czas wymiotuje i wez tu sobie zmierz poziom cukru i zapewnij dziecku dobre warunki :ico_zly:
od zeszlego roku jest obowizek przyjedzia dziecka do przedszkola i szkoly podstawowej z kazda niepelnosprawnoscia
- nie wiedzialam,to niech spada ta dyrektorka :ico_zly:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

06 mar 2012, 12:08

asia, Ula już pojutrze będzie z nami. jak się z tym czujesz? myślisz, że to dobra decyzja? a może jak jest TAK ŹLE z twoim samopoczuciem to ginek jakoś wszystko przyspieszy co? nie da się? a jakbyś się zgłosiła znów do szpitala i powiedziała co i jak tam się ma?
przy cholestazie jest tak że maxymalnie sie czeka do końca 37 tyg ciąży a że łożysko jest już stare wczoraj dokładnie oglądal to nie bedą ryzykowac dodatkowo nie chcą mnie już dłużej męczyć bo skórę z siebie zdrapię P. mnie wieczorem codziennie drapie najgorzej stopy tak swedzą że jak mnie drapie to tak wzdycham jakbym orgazmu dostawała błogie uczucie :ico_wstydzioch: ten kto tego g..... nie zaznał nie wie co to jest to jest straszne dlatego nazywam te ostatnie tygodnie dni horrorem zamiast sie cieszyć ciążą :ico_wstydzioch: .
Muszę te 2 dni jeszcze to znieść bo wg ginka w czwartek zaczynam 37 tygdzień teraz jakoś liczy od tyłu :ico_noniewiem: .
A jak bedzie poprawa,to dostalam skierowanie na badania w kierunku cholestezy - ale mnie nic nie swedzi,wiec mysle,ze to nie to
Rybciu aby to nie to było chociaż dobrze sprawdzić bo czesto cholestaza i cukrzyca chodzą parami moja koleżanka z forum z Frankiem miała cukrzyce i pod koniec ciązy przyplątała sie też cholestaza . Trzymam kciuki aby to nie to było :ico_sorki: a wymioty może jakaś wirusówka cie dopadła ?

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

06 mar 2012, 12:12

A ja zaraz się wścieknę..., pogryzę wszystkich wkoło i będzie dopiero.
Zdecydowaliśmy się na wózek w zeszłym tygodniu i wczoraj siedziałam w sieci i szukałam może byłoby taniej - jasne znalazło się 450 zł taniej, zapewniają, wszystkie kolory dostępne ble ble ble..., a dzisiaj e-mail, że jednak nie mają tego koloru i proponują inny.
Niech mnie w nonono pocałują, po jasnego grzyba mają w ofercie coś czego nie posiadają???
Z fotelikiem było to samo - brak koloru. A gondola już kupiona i teraz jak będę szukał reszty do wózka to się nie opłaca bo jest jeden zestaw który wyszedł by taniej :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 mar 2012, 12:17

asiab - no ja jakos jestem spokojna,mysle,ze to nie cholesteza a te wymioty,to niestety taka moja uroda chyba,w obu ciazach wyladowalam w 8 m-cu w szpitalu z odwodnieniem z powodu wymiotow :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

A jak sie czujesz z mysle,ze jeszcze dwa dni i bedziesz tulic coreczke?

biniu_s, czesto jest tak,ze oferta na zdjeciach szersza niz faktyczny stan magazynu :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość