Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

29 cze 2007, 09:46

Reeni, :500:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

29 cze 2007, 09:50

no witam
znowu coś się dzieje??? :-D
wiecie co ja dopiero co wstałam :ico_wstydzioch: pierwszy raz do 8 miesięcy Jaśkiem zają się krzyś, później babcia, później Jaś poszedł spać ze mną i co 9.30 :ico_brawa_01:
Sosna co się nie chwaliłaś, ze Twój Wojtuś ćwiczy, mój też coś kiedyś tam machał kończynami :ico_oczko:
Akna to ja z Kocicą ponegocjuję o tą listę do pakowania :-D
Kacica zamroziłam drożdże, czy one później normalnie reagują i ciasto rośnie takie wielkie?? jak taz to masz ode mnie kolejne pifffko
Ktoś tu daje kawę ??????
Sosenko zamarzyła mi się ta dobra od Ciebie z lodami hmmmmmmmmmmmmmm :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

29 cze 2007, 10:02

Hej laseczki.

Witaminko----to napewno nie jest depresja ( na ten temat ksiązkę juz mogę napisac) poprostu jestes zakompleksiona.Niemasz oparcia w męzu bo zamiast cię pocieszyc to cały czas słyszysz u niego ponizanie i wyzwiska.Niemasz przyjaciół bo skoro masz kompleksy to przyjaciół nigdy nie znajdziesz bo bedą cię traktowali jak dziwaka,skoro ty wiecznie marudzisz to mężowi tez wkoncu się znudzisz bo ile mozna mieszkac z osobą,której się nic nie podoba.Ja tez niemam przyjaciółki od serca bo tak jak Akna czy Jola naszymi przyjaciółkami są mężowie,jestesmy otwarci wobec siebie. A kolezanek mam duzo i Was mam.Pamiętaj,niewazne jaka jestes wazne jak ty się oceniasz.Kazda z nas ma duzo kompleksów ale dla samej siebie jestesmy piękne.

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

29 cze 2007, 10:02

Hej laseczki.

Witaminko----to napewno nie jest depresja ( na ten temat ksiązkę juz mogę napisac) poprostu jestes zakompleksiona.Niemasz oparcia w męzu bo zamiast cię pocieszyc to cały czas słyszysz u niego ponizanie i wyzwiska.Niemasz przyjaciół bo skoro masz kompleksy to przyjaciół nigdy nie znajdziesz bo bedą cię traktowali jak dziwaka,skoro ty wiecznie marudzisz to mężowi tez wkoncu się znudzisz bo ile mozna mieszkac z osobą,której się nic nie podoba.Ja tez niemam przyjaciółki od serca bo tak jak Akna czy Jola naszymi przyjaciółkami są mężowie,jestesmy otwarci wobec siebie. A kolezanek mam duzo i Was mam.Pamiętaj,niewazne jaka jestes wazne jak ty się oceniasz.Kazda z nas ma duzo kompleksów ale dla samej siebie jestesmy piękne.

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

29 cze 2007, 10:06

Ja też się Sosny boję :552: :686:

Riterko kochana, drozdże po rozmrożeniu będą takie jak przed zamrożeniem. Piękne ciasto powinno wyrosnąć. Zawsze tak robię, bo jako Wielkopolanka oszczędna jestem i nigdy nic nie wywalam, nie zużyję-zamrażam :-D I czekam na to pyyyffffko, a może lepiej drinka co? :-D

Akna ja tam tez na bezludną wyspe nie jade, ale wiem z doświadczenia że w małych nadmorskich miejscowościach wszystko jest dużo droższe. tutaj kupiłam słoiczki za 3,45 a nad morzem kosztują około 5 zł. Nie mam zamiaru przepłacac, bom oszczędna jak mówiłam :-D Wolę być przygotowana. Ty w Sopocie to napewno jakiś hipermarket znajdziesz i sobie kupisz za normalne ceny :-D Napisz później czy warto tego Shreka obejrzeć w kinie czy lepiej czekać jak ktoś na kompa puści :-D

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

30 cze 2007, 20:57

Hura!! TT działa. Gdzie jesteście??

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

30 cze 2007, 21:03

no jezdem

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

30 cze 2007, 21:41

Ja tez jestem, młody wymiotował "tylko" rano. Dzisiaj wcześniej poszedł spać i piekę biszkopt, jutro go czymś przełożę. Byłam też u fryzjerki, podcięłam końcówki i wymodelowała mi włosy na prosto :ico_haha_01: , więc mój wygląd się radykalnie nie zmienił. Wypadaja mi włosy ale rosną też nowe.

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

30 cze 2007, 21:53

Hej
działa czy nie ???

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

30 cze 2007, 21:55

Obrazek

A to my z miesiąc temu na spacerze.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość