Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

02 kwie 2008, 22:50

[size=200] Eryk stawia tort z okazji ROCZKU <wOw>[/size] :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko:

madziorka mam to samo w nexie i gapie za powazne dla mnie-tam kupuje tylko dla Eryka...w gapie tylko spodniczke raz kupilam a w nexcie spodnie ktore za sekunde mi sie odpodobały...ale dla dzieci ciuchy sa fajowskie :-D a tk max hmmm...mimo ze jestem w tym skupisku wszystkiego bardzo czesto to buduja mi jeszcze 2 na tej samej ulicy...pod nosem :ico_brawa_01:

eve81, ja niewiem co Ci doradzic...sprobuj-do odwaznych swiat nalezy,a załuj tylko tego czego nierozbiłeś...

kasik chusta fajowska i bryka tez super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 kwie 2008, 23:39

eve poradzicie sobie i bez siostry i jej łachy, juz ci pisalysmy..
potem bedzie miala do ciebie pretensje ze zycie jej sie wali bo musi ciebie piastowac...
albo jeszcze gorzej, jak juz tu wam sie ulozy to bedzie uwazala ze to jej zasluga i takie tam..
ale to twoja siostra wiec musisz sama zdecydowac. hmm

fela a gdzie obiecane foty? myslalam ze skoro macie babcie to bedziesz z nami czesciej bywac...

dla Eryczka z okazji pierwszych urodzinek :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

i jak wam minal dzien? cos szczegolnego wymyslilas?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 kwie 2008, 09:59

:ico_brawa_01: :ico_tort: wszystkiego NAJ dla Eryczka
eve81 pisze:jakos nie widzi mi sie jej wieczna mina z wielka łachą jak tam bedziemy
dziewczyny ratujcie mnie co ja teraz mam robic......??????????
jedz przez 2 tyg zniesiesz jaj nieciekawa mine mowilas ze jest tez tam twoj brat -nawet jesli nie zna jezyka to zna okolice i tez ci pomoze !Jedz nie rezygnuj z planowdopnij swego i badz wytrwala poczatek zawsze jest ciezki ale pozniej bedzie dobrze i bedziesz wspominac z usmiechem :ico_brawa_01: Ja zawsze wspominam i sikem ze smiechu jak w poczatkowych dniach wybralismy sie do jednego z marketow i oczywiscie moj maz musial do toalety no a meska zajeta wiec poszedl do inwalidow no i zamias pociagnac za spuczke pociagnal za sznurek jakby cos sie stalo inwalidzie ja stoje przed ubikacjami a tam wielkie czerwone swiatko syrena i wszyscy sie dobijaja do niego do kibla wiec juz za smiechu sie klam :ico_haha_01: wkoncu otwiera tam jakies 5 osob a no wylazi kuleje niby na boge :ico_haha_01: i ok ok ok ok ok :ico_brawa_01: ja myslalam ze umre ze smiechu :ico_haha_01: oczywiscie bwalo tez mniej ciekawie naprzyklad moj pierwszy dzien w pracy kolezanka powiedziala ze bardzo dobrze mowie po angielsku no a to jeden z moich pierwszych dni w uk menager nawija nawija do mnie w tempie expresowym ja kiwam glowa ze zrozumieniem i yes yes a on na to bardzo zdziwiony YES :ico_szoking: no to ja no no no :ico_haha_01: do teraz jestem ciekawa co on tam do mnie wlasciwie gadal :ico_olaboga:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

03 kwie 2008, 11:45

madzia fotki wkleje,obiecuje....tez myslalam ze bedzie lzej jak mama bedzie ale konrad zrobil sie znowu mami synek i babcia nic nie moze zrobic kolo niego...nie wiem co mu sie odwidzialo.w pl wszyscy kolo niego latali a tutaj tylko mami...no szok.no ale nic pracuje nad jego dasami i mam nadzieje ze niedlugo dojdzie do porzadku.
przedwczoraj zwalil sie do nas moj brat ze swoim szfagrem na kilka dni bo musieli uciekac ze swojego mieszkania bo tam jakas zadyma,policja i wogole klimat nie zaciekawy skoro dwoch doroslych chlopow zwialo.szukaja nowej chatki.
mnie cos ostatnio wszystko wkurza...nie wiem chyba hormony szaleja :ico_oczko:

pozdrawiam was wszystkie dziewczyny.

[ Dodano: 2008-04-03, 11:46 ]
mmarta niezla przygoda :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-04-03, 11:47 ]
a i dla eryczka duzo zdrowka i usmiechu na buziulce

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

03 kwie 2008, 13:09

mmarta81 pisze:ciagnal za sznurek jakby cos sie stalo inwalidzie ja stoje przed ubikacjami a tam wielkie czerwone swiatko syrena


ale sie usmialam :-D
rzeczywiscie niezla historia :-D


kurde czemu tak decyzja jest taka ciezka...hmm a wszystko mialo byc tak super
jak na razie jestesmy zdecydowani na wyjazd
M ma sobie wziasc w pracy urlop bezpłatny/ tak na wszelki wypadek/
a ja biore 2 mies. wychowawczego, w razie czego przesle wypowiedzenie, chyba mozna tak, co??
a wogole to orientujecie sie czy moj M bedzie mogl pracowac bez przeszkod jak bedzie na bezplatnym urlopie w PL??

[ Dodano: 2008-04-03, 13:12 ]
mmarta81, bedziesz rodziła w UK???

[ Dodano: 2008-04-03, 13:14 ]
Mróweczka, WSZYSTKIEGO NAJ DLA ERYKA Z OKAZJI 1 URODZIN :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

03 kwie 2008, 15:40

eve dacie rade sami, zobaczysz.a jak by co to macie gdzie i do czego wrocic.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 kwie 2008, 15:43

eve81 pisze:a wogole to orientujecie sie czy moj M bedzie mogl pracowac bez przeszkod jak bedzie na bezplatnym urlopie w PL??
nikt mu sie o to nie bedzie pytal wiec czemu nie :ico_brawa_01:
eve81 pisze:mmarta81, bedziesz rodziła w UK???
tak definitywnie bede rodzila w UK.Lece do Pl 10 maja na 2 tyg i to moje ostatnia wycieczka przed porodem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

03 kwie 2008, 18:54

halo,to znowu ja tak z doskoku.doczytuje pobierznie :ico_wstydzioch:
100 lat dla Eryczka z okazji roczku ,dla Szymusia z okazji 7 miechow i a i Konradek konczy 29 miesiecy :-) mam nadzieje,ze nikogo nie przegapilam :ico_sorki:
Jasnie Pani no dziewczyny mialy racje,dzieci troche chorowaly ,zawsze cos do zrobienia,do pozalatwiania,teraz mam w gosciach tatuska,no i my wogole tacy domatorzy.Czasem wieczorem by sie gdzies skoczylo ale my niemobilni jestesmy,z reszta co za duzo ,to nie zdrowo :ico_oczko: a jak raz kiedy,to lepiej smakuje :ico_oczko: :ico_haha_01:
dzis bylysmy w osrodku,pielegniarki zalatwia tlumaczenie do dzieci kart zdrowia,leczenia i chorob wszystkich wiec bedzie latwiej :ico_sorki: My juz biurokracje mamy zalatwiona i wszystko jest ok,teraz pomalu a do przodu :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 kwie 2008, 19:23

hej hej

mmarta ja tez lece do polski 10maja na 2 tygodnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

eve dobrze ze nie rezygnujecie z planow

fela a wy juz mieszkacie w swoim domu?
a kondziu moze nadrabia rozłake z mamcia?

zubelku super ze juz zalatwia wam te tlumaczenia... no i uwineliscie sie ze wszystkim..
a co porabiacie na codzien? dziewczynki chodza do przedszkola?


a ja jestem padnieta... dopiero godzine temu wrocilismy... dzis dzien shoppingu w centrum
boze tu zawsze jest tyle ludzi.. wielkie miasto. jedno porzadne centrum wiec wszystkich tam ciagnie.. brrr
znow poszalalam troche.. bo trafilam na super ciuszki dla lelka w nexcie i nie moglam sie oprzec hehe
dla siebie tez conieco . i adasiowi nawet fajny jeansy kupilam i okazaly sie idealne .. hehe

mialam przygode z lelkiem..
dalam mu do picia butelke z woda. 125 ml
ogladalam sobie ciuchy.. i nie zauwazylam ze on zamiasta pic to bawil sie smoczkiem i cala wode wylal na siebie.. boze podnosze go a doslownie wszystko od body po spodnie, bluzeczke mokre..
ale bylam wsciekla.. nie wiedzialam co mam robic, oczywiscie ja nigdy nie zabieram lelkowi ciuchow na zmiane bo zawsze zapominam..
a ze bylam w bootsie to szukam cos do kupienia ale nic mi sie nie podobalo i nie chcialam na sile brac.. wolalam wrocic do nexta.. no ale mialam juz zakupki zrobione tyle ze raczej na lato.. no ale coz
poszlam do pokoju z przebierakiem i zalozylam mu ogrodniczki ze spodenkami hehe jeansowe.. z body i bluze pomaranczowa hehe wygladal slodko..
wsadzilam go do wozka i zaczelam pakowac rzeczy do torby
a lelek obok w wozku nagle strasznie sie rozplakal
patrze a on trzyma w buzi wieszak, ta metalowa koncowke. zaklinowala sie i plakal strasznie
a ja szok.. prawie zawal serca
szybko wyciagnelam..
i ufff nic sie nie stalo
ale slina byla lekko zabarwiona krwia..
masakra..
dobrze ze w mig doszedl do siebie .. bo chyba bym tam umarla ze strachu...
zaraz po tym pieknie zjadl caly obiadek rzucajac usmiechy naokolo hehe standard

w dodatku to jego podbite oczko tak biednie wyglada.. normalnie az mi go zal

jestem straszna matka :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 kwie 2008, 19:52

madziorka hihi pisze:mmarta ja tez lece do polski 10maja na 2 tygodnie
no zobacz jak nam sie zbiegly terminy :ico_brawa_01:
madziorka hihi pisze:jestem straszna matka
oj przestan takie bzdury wygadywac takie przypadki sie zdarzaja nie jest sie w stanie 24H miec dziecka na oku :ico_olaboga: wazne ze nic sie nie stalo a do wesela sie zagoi :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość