Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

03 kwie 2008, 20:24

madziorka hihi pisze:on trzyma w buzi wieszak, ta metalowa koncowke. zaklinowala sie i plakal strasznie
a ja szok.. prawie zawal serca


noo musialas sie niezle wystraszyc, ale na szczescie nic sie nie stalo
rany..jak te dzieciaczki trzeba pilnowac :ico_olaboga:
chyba zadnej mamie by do glowy nie wpadlo ze wieszak moze sie zaklinowac w buzce maluszka :ico_olaboga:

jestem straszna matka


nawet tak nie probuj myslec :ico_nienie:
jestes dla Leosia najlepsza mama na swiecie

zubelek pisze:dla Szymusia z okazji 7 miechow


dzieki za pamiec :ico_haha_01:

u nas dzis dzionek spacerkowy mimo ze pogoda beznadziejna, tzn niby cieplo ale bez sloneczka
bylam w sklepiku odebrac cielecinke i juz poporcjowana sie mrozi
aaa i moj syn dzisiaj na noc wypil 210ml mleka
a ja zawsze dawalam mu 120ml i jak to wypil to byl ryk, wiec dzis go chcialam sprawdzic czy jak wypije max to mu bedzie malo, no powiedzmy ze mu bylo akurat.. bo ja mleko sie skonczylo to probowal jeszcze cos wyssac z tej butelki ale juz tak lajcikowo bez nerwow to robil
i teraz mam dylemat czy mam mu wiecej tego mleka dawac??? hmmmm

AAAA
BYM ZAPOMNIALA

STAWIAMY DZISIAJ :ico_tort:

SZYMON KONCZY DZIS 7 MIESIECY :ico_brawa_01:

jutro mam z Szymonem wizyte kontrolna u neurologa, jade z moim tata bo M ma dniowke i bierze moj samochod\trzymajcie kciuki zeby bylo wszystko oki
a i przy okazji musze sie jeszcze dopytac o siurka małego

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

03 kwie 2008, 20:31

czesc dziewczynki
najpierw 100 lat dla Eryka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

kasi.k sliczna ta Mei Tai

mmarta81 to juz trzy lecimy do polandu 10 maja

madziorka to przezylas koszmar na tym shopingu, Madzia mam pare pytan do ciebie czy ta mata zielona sprawdza sie czy lelus nie bardzo ja lubi bo mysle kupic a nie chce miec za duzo niepotrzebnych rzeczy, i gdzie ty kupujesz takie fajne ubranka np spodobaly mi sie dwa sweterki leonka ten co ma w opisie i jeszcze taki brazowy
pulowerek chyba na urodzinach u bliznikow w nim byl

A u nas jakos leci, Oscarek tez sie chyba cos cofa bo normalnie nawet do lazienki nie moge isc bez niego caly czas tylko mama i mama. Wczesniej moglam go zaprowadzic do kolezanki i zostawic i jechac sobie na zakupki a teraz nawet 5 min nie zostanie :ico_szoking: a Marcelek to aniolek caly czas buzka sie smieje.
zaraz wkleje pare nowych fotek

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 kwie 2008, 20:39

Beatka78 pisze:to juz trzy lecimy do polandu 10 maja
poczekamy jeszcze troszke moze ktos dolaczy :ico_brawa_01: i polecimy jednym wesolym samolotem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

03 kwie 2008, 20:54

Obrazek

Obrazek

Oscar i jego nowy rowerek wersja bez pedalow
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-04-03, 20:56 ]
mmarta81 a dokad lecisz bo ja do Katowic a madziorka napewno nie w moim kierunku

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

03 kwie 2008, 21:10

witam!
nie mam jak was nadrobic kochane ...
madzia twoj post czytalam i zadna z ciebie straszna matka- zdarza sie cale szczescie ze nic sie leosiowi nie stalo.. ja tez juz kilka razy zawal malo przezylam bo a to dziecko mi sie na krzeselko wspielo i sonbie nozykl dostalo a to inne cudo :ico_olaboga: na sekunde nie da sie tych naszych dzieciaczkow z oka sposcic :ico_nienie:
jasnie pani i belfast :-D z imprezy nici bo sie zamienilam nie jade na noc chyba nie mam jeszcze sily dziecka na CALA nac zostawic on pewnie nawet by nie zauwazyl a ja bym ryczala w poduche z tesknoty :ico_haha_01:

aaa mam rozmowe w sprawie pracy w aberdeen...jesli wypali to EXTRA!!!!!!!!!
chcialam zdjecia zalaczyc ale mnie wywalilo ze strony i juz nie mam sily :ico_zly:

[ Dodano: 2008-04-03, 21:22 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 kwie 2008, 22:00

julie i beatka foty swietne!!! a chlopcy sa cudni!! wszyscy!!!

beatka ten brazowy pulowerek kupilam w bootsie ale jeszcze w zeszlym toku, lelek wystepowal w nim tez na chrzcinach hehe
a ten w podpisie ostatnio w adamsie na wyrzedazy, ale on jest dosc gruby i jeszcze ma wszysty material na lewej stronie wiec nadaje sie tylko na zewnatrz, nam sluzy zamiast kurteczki :ico_oczko:

eve ja daje lelkowi zawsze na noc 210ml bo na tutejszym mleku tak jest napisane :ico_noniewiem:

lelek cos nam usnac nie chcial.
jak pil butle to przysypial na maxa a nagle rozdarl sie. wstal w lozeczku i nie dalo sie go uspokoic
posiedzial z nami, wtulal sie we mnie potem w adasia..
kolejna proba zasniecia z adamem sie nie powiodla
wiec znow powtulał sie w mamusie
i potem szybko odelcial
nasz bidulek kochany :ico_haha_02:

no moze nie jestem taka najgorsza matka
ale do najlepszych tez sie nie zaliczam.. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

03 kwie 2008, 22:06

Eryczek ślicznie dziekuje wszystkim za życzenia :-D :-D


A wstepnie nasze urodzinki wygladaly tak:
rano w dniu urodzinek Tatus odpalil swieczki na torciku (takim miedzy nasz trojeczka), zyczonka i prezent-jak Eryk zobaczyl rowerek to o mało sie niezabił jak do niego leciał :-D :-D -nawet sobie kokardke rozwiazal (byla na kierownicy). pozniej wsiadl na rower i fru na dwor zamiast w wozku-kupilismy baloniki i karte dla kolegi pozniej Tata nas podwiozl na pociag a sam do pracy pojechal na 2 zmiane!!! A my tym pociagiem z tymi balonami pojechalismy do Bournemouth (30 min drogi) do "blizniaka" Eryczka :-D :-D i chłopaki we dwoch spedzili dzien urodzin-był nastepny tort i 2 swieczki, pomalowalismy im ryjki farbkami (tylko Eryk to sie niedawal i ja tak tyle co zlapalam umalowalam hehe wiec to Jego umalowanie niczego konkretnego nieprzypominalo hehe)
Po torcie i zabawie,jedzonku poszlismy nad morze-pogoda była superowska-Eryk najadł sie troche piasku-ja tez cała w piasku byłam i woda mnie przyatakowała heh pozniej do domku i za jakis czas odprowadzili nas na pociag i fru do domu-Eryk w pociagu szalał a jak wysiedlismy polegl i spal do rana...

a w niedziele mamy imprezke w domku z okazji roczku :ico_brawa_01: :-D

ps.tak wogole to ja moje dziecko o 01:06 (otej godz sie urodzil) wyjelam z lozeczka i dalam cycoszka...dziwna jestem??

madziorka kupilamte farbki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ai głupia kobieto niemow nigdy wiecej ze jestes zła matka, bo jestes najlepsza matka dla Lelusia :-) i kocha Cie nad zycie...a moj Erysławski tez wiecznie jak nie limo to guz albo podrabany...zamachowiec samobójca :-D

beatka super chlopaki <wOw> Oskarek chudzinka-zdjęcia lux...

julie super foteczki-chyba z jakiegos wypadziku :-)

[ Dodano: 2008-04-03, 22:14 ]
a to niedajacy sie pomalowac Gnojaszek z picassem na ryjku:

Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 kwie 2008, 22:21

mroweczka a jednak udalo ci sie cos ladnego stworzyc na buce eryka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

swietne urodzinki nad morzem.. ahh tyle razy bywalismy w bournemouth, tam nawet poznalam sie z fela.. hihi

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

03 kwie 2008, 23:42

madziorka a jak sie sprawuje ta mata zielona bo nie wiem czy strata pieniedzy

Mroweczka no Oscarek chudzinka za to Marcelek nadrabia

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 kwie 2008, 23:49

beatka ta z vertbaudet do zabawy? sorki pytalas, zapomnialam
lelek teraz juz mniej w niej siedzi bo lubi lazic. ale nadal sie w niej bawi do czasu
poza tym jestem zadowolona z niej bardzo
jest sliczna
i zabawki nie plataja sie po salonie tylko maja jedno miejsce
oscarkowi dluzej posluzy
my zaczelismy uzywac jak lelek mial ok 6,5 miesiecy

ide spac
dobrej nocki

martucha gdzie jestes???????????

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość