Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

07 mar 2012, 10:34

Myszka_, no ja licze na to że jagoda też się w tym roku nauczy jezdzic na dwóch
chociaż z jej równowagą może być gorzej

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

07 mar 2012, 10:38

Hej :)

rano byłam znowu na pobraniu krwi i tak sie wkur... wbiłam sie bez kolejki żeby zdążyć Franka do przedszkola odstawić i oczywiście sie nasłuchałam od kobiet zbednych komentarzy co za baby paskudne (niech je myszy zjedzą ) pierwszy raz weszłam poza kolejnością nigdy z tego przywileju nie kożystam i musiałam usłyszeć takie komentarze :ico_olaboga: .

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

07 mar 2012, 10:38

jej równowagą może być gorzej
ja sie też obawiam właśnie o tą umiejętność utrzymania równowagi, no nic ważne że puki co chęci są a co z tego będzie mamy całą wionę i lato może się uda :-D
My tu z tyłu mamy sąsiadów co mają 2 córy, jedna 9-latka, druga 6-latka i one tak na Damiana działają motywująco, ścigał się w zeszłym roku już nimi na rowerach i że one już bez kółek to on też chce - bo taki "duży" wtedy bedzie i pomaże dziewczynom że on tez umie - męska duma hehehe

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

07 mar 2012, 10:42

jagodka24, bardzo fajna karuzela właśnie mi przypomniałaś że musze znależć swoja my mamy fisher praisa taka z misiami pluszowymi :-) tylko rzre baterie niemiłosiernie szybko P. musi ją przerobić żeby do kontaktu podłączyć .

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

07 mar 2012, 10:48

asiab, wiesz co to już przesada żeby ciężarnej nie wpuścić
ja niestety też nie doznaje tego zaszczytu ale ostatnio się wpycham i nikt mi jeszcze nie zwrócił uwagi
może już poprostu tak żałośnie wyglądam
a jesli chodzi o karuzelkęto oplaca się kupić baterie akumulatorowe i je poprostu ładować

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

07 mar 2012, 10:57

oplaca się kupić baterie akumulatorowe i je poprostu ładować
_________________
tyle że ta karuzela jest na te grube baterie 4 szt nie wiem czy takie są akumulatorki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

07 mar 2012, 11:25

jagodka, super karuzelka i zwłaszcza rowerek mi się podobał :-D Ja lubię porządne sprzęty rowerowe, a taki rower biegowy chociaż czegoś uczy :ico_brawa_01: bo na rynku wiele badziewia rowerowego.

Co do pierwszego porodu, to tak, poszłam nieświadoma i z przeświadczeniem, że "tyle kobiet przede mną rodzilo i dało radę, to i ja dam radę".
A poszło.
Ale potem czułam się okropnie z tym, że nie byłam przygotowana na tak oczywiste rzeczy jak aktywny poród (leżałam), uśmierzanie bólu niekoniecznie farakologicznie, oddychanie (no jakoś naoddziale nikt nie umiał mi powiedzieć JAK to robić, tylko "oddychaj" a przecież kuźwa oddychalam :ico_oczko: I to podawanie wszystkiego dożylnie, bez zgody, traktowanie jak idiotki itd.). Ból minął, a poczucie, że kiepsko bylam przygotowana- zostało.
Dlatego tak drążyłam potem temat aktywnego porodu bo uważam, że warto, bo to WIELE pomaga. BARDZO pomaga urodzić!!!

[ Dodano: 07-03-2012, 10:29 ]
asiab, chyba musiałby cud się stać jakby biedne uciemiężone "kolejkowiczki" wpuściły ciężarną z miłym "ależ proszę, pani ma prawo" :ico_noniewiem:
Mieszkając tutaj, stwierdzic muszę, że Polacy, a właściwie Polki (co jest najbardziej przykre) są bardzo nieżyczliwe w takich sytuacjach.
No cóż, czasami trzeba bezczelnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

07 mar 2012, 12:01

Mieszkając tutaj, stwierdzic muszę, że Polacy, a właściwie Polki (co jest najbardziej przykre) są bardzo nieżyczliwe w takich sytuacjach.
No cóż, czasami trzeba bezczelnie
dokładnie Polki pod tym względem są bardzo nie kulturalne , męższczyżni nic sie nie odezwali ale kobiety musiały skomentować. :ico_zly:

[ Dodano: 07-03-2012, 11:02 ]
ogarnełam mieszkanie przygotowałam wyprawkę do szpitala musze jeszcze P. uszykować co ma dla mnie na wyjscie zabrać .

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

07 mar 2012, 12:03

asiab, bo jutro Twoj wielki dzien. stresujesz sie?

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

07 mar 2012, 12:05

asiab, bo jutro Twoj wielki dzien. stresujesz sie?
bardzo :ico_chory: boję sie cewnika :ico_chory: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 07-03-2012, 11:06 ]
chce być juz po wszystkim by Ula była bezpieczna na świecie :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość