Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

19 wrz 2011, 11:54

PS;MAMY 1 -100 postow za SOBA!!
o to z tej okazji :ico_zdrowko: soczkiem oczywiście :ico_tort:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

19 wrz 2011, 12:11

Dziewczyny.... dzis moje malenstwo dostalo chyba wstrzasow nerwowych :ico_zly:


Dzis przyszly moje papiery z Polski z pieczatka aposile potrzebne do slubu :ico_sorki: ... oczywiscie debilizm polskich urzedow dal o sobie znac i zamiast 2 dokumentow przeslali mi 1 a dokladnie nie przyslali mi aktu urodzenia !!! :ico_zly:

ale wszytsko po koleji... z pl potrzebne mi 2 papierki : akt urodzenia i "pozwolenie na slub"
i na tych papierkcha pieczateczka z ministerstwa z wawy!!! dzis otwieram koperte a tam tylko to pozwilenie a aktu brak :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

od rana wydzwaniam do ambasad, ministerstwa , urzedow i oczywiscie wszyscy zwalaja wine na wszystkich oprocz siebie .... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

a problem jest w tym ze mieszkalam w innym miescie niz sie urodzilam :ico_zly: :ico_zly: tzn upowaznilam moja kuzynke zeby odebrala ten akt ur. i przeslala do mojej mamy ktora upowaznilam zeby odebrala to " pozwolenie slub" i ta baba z usc w moim miesicie zabrala tez akt ur. do swoich akt i teraz mie mam aktu i dzis przez tel mi powiedziala ze ta druga z usc powinna wiedziec ze musi mi wydac 2 akty .. jeden zebym zostawila w usc mojego miasta a 2-gi ktory mam wyslac do ministerstwa w waw. po pieczatke :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i teraz od nowu moja kuzynka musi odebrac moj akt ... przeslac do waw... a oni do mnie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: krew mnie zaleje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

19 wrz 2011, 12:21

kingoza, no oczywiście nasza Polska rzeczywistość :ico_olaboga: :ico_zly: a kiedy ślubujecie ?

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

19 wrz 2011, 12:23

Co bedzie to bedzie i tak bede sie cieszyc....:)
no jasne :-D chociaz tez bym chciala dziewczynke :ico_haha_01: ale to z innego wzgledu... jesli bedzie synek to tu jest tradycja ze sie piewszemu synowi daje imie po tesciu :ico_zly: :ico_zly: a imie mojego tescia mi sie nie podoba :ico_placzek: :ico_placzek: : Vasilis.. co za poskudne imie wg mnie .... juz gadalam o tym z t. i powiedzial ze nie ma problemu ALE jego rodzice moga mniec do mnie straszny uraz bo taka tradycja ... wiec musze to dyplomatycznie zalatwic z nimi :ico_sorki: wiec nawet jestem gotowa sie z cala rodzina klocic i sie "pozabijac" ale mojemu synkowi nie dam na imie Vasilis :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_zly: :ico_zly: :ico_placzek: :ico_placzek: ja to mam pecha :ico_placzek:

[ Dodano: 19-09-2011, 12:24 ]
a kiedy ślubujecie ?
kiedy zalatwimy te piep***e papiery ktore trzeba potem przetlumaczyc... :ico_zly: no i papiery mojego t. :ico_zly: czyli za jakis mieisac :-) :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

19 wrz 2011, 12:34

asiab - jak sprawdzone,to pewnie,ze mozna jesc :ico_brawa_01:

Mad - ja bylam dzis w miesnym,maz byl ze mna i dobrze,bo ja mowic nie moglam,tak mnie napinalo :ico_zly: Ale za to kanapka z wedlina,kotlet z piersi w ostrej panierce,to owsze,moge jesc :ico_wstydzioch:

Bananow nie jem czesto,nie przepadam,za to kupilam cwiartke arbuza i juz prawie cala zjadlam :ico_olaboga: No i obowiazkowo kupilam kwasne jablka,nie ma nic lepszego na moja zgage :ico_sorki:

wisnia - nie swiruj,dasz rade,uczylam sie z Toba :ico_oczko:

biniu - witaj,nie dziwie sie,ze zaspalas,ja moze problemu ze wstaniem nie mam,ale potem mi sie strasznie chce spac :ico_spanko:

Brodzikowa - wazne,ze z dzidziolem wszystko ok :ico_brawa_01: ale wiem co czjesz,ja jestem teraz taka napalona na druga coreczke,ze jak bedzie synek,to tez pewnie bede przez chwilke niepocieszona :ico_wstydzioch:

Co bedzie to bedzie i tak bede sie cieszyc....:)
- no i to jest super podejscie :-D
soczkiem oczywiście
- oczywiscie :-D
krew mnie zaleje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
- o rany,to faktycznie lipa :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Zdziwilabym sie,gdybys dostala wszystko bez problemu :ico_noniewiem:
ja to mam pecha
e tam nie swiruj :ico_oczko:

Ja chwilowo bez mdlosci ale pozarlam dwie kromki chlebka z pachnaca szyneczka,zagryzlam to arbuzem i parowka :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

19 wrz 2011, 12:39

Zdziwilabym sie,gdybys dostala wszystko bez problemu :ico_noniewiem:
haha dokladnie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 19-09-2011, 12:40 ]
dwie kromki chlebka z pachnaca szyneczka,zagryzlam to arbuzem i parowka :ico_wstydzioch:
ale eksperymenty ... :-D :ico_haha_01: ale ja tez bym zjadla taka soczysta chudziutka szyneczke z indyka .. mniam :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

19 wrz 2011, 12:42

Brodzikowa, nie masz czasem błędu w suwaczku swojego synka? Bo chyba 13.10.2011 to dopiero będzie...
poza tym wychodzi, ze w ciąży będziesz jakieś 5m-cy ;-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

19 wrz 2011, 13:37

a tak swoja droga to stawiam za skonczony 7 tydzien :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

19 wrz 2011, 13:51

iw_rybka, nie kuś :ico_szoking:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

19 wrz 2011, 14:22

iw_rybka napisał/a:
dwie kromki chlebka z pachnaca szyneczka,zagryzlam to arbuzem i parowka


ale eksperymenty ... ale ja tez bym zjadla taka soczysta chudziutka szyneczke z indyka .. mniam
a ja ostatnio zjadłam ogórki kiszone i zagryzałam pączkiem z lukrem :587: straszne
mdłości mi już przechodzą to dzięki migdałom i witaminie B choć nie powiem ze całkiem znikneły
Moje maleństwo już czuje jak kopie i sie wierci jest super :-D
asiab
ja ostatnio skusiłam się na grzybki już tak za mną chodziły były pyszne i nic nam po nich nie było choć też myślałam czy można ale pokusa była zbyt silna :ico_wstydzioch:
asiab napisał/a:
Brodzikowa napisał/a:
Wiem o TYM ale jednak....chcialam miec ta Coreczke...moze sie jeszcze okaze ze bedzie

mojej koleżance lekarz mówił miesiąc temu że bedzie syn a teraz na wizycie powiedział że dziewczynka :)



Co bedzie to bedzie i tak bede sie cieszyc....:)
to ja wam napisze ze kuzynka całą ciąze chodziła i mówiła ze będzie mieć chłopca Pawełka a zgadnijcie co urodziła Zuzie i lekarz do konca jej mówił ze będzie syn ciszki kupiła niebieskie wózek tez taki bardziej dla chłopca i tu szok przy porodzie :ico_szoking: Ja też po cichu licze na dziewczynke :ico_noniewiem:

[ Dodano: 19-09-2011, 14:26 ]
badania prenatalne wyszły dobrze , ale pani dr zaprosiła mnie na badanie w 20 tygodniu ciązy bo chce dokładnie zbadac serduszko mojego maleństwa bo powiedziała ze skoro ja i syn mamy tę samą wade serca to ona chce zobaczyc czy maluszek też nie będzie miał :ico_olaboga: w piątek ide na badania do swojego dr . ostatnio zgubiła się moja kartoteka normalnie szok

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość