marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

21 lis 2011, 22:32

na pierwszej stronie wątku naszego jest wklejony rozpis tych ćwiczeń:)
w takim razie od jutra 6 weidera:D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 lis 2011, 22:33

Hehe, faktycznie jest- nawet nie wiedziałam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

21 lis 2011, 22:39

moja Niunia po kąpaniu zasnęła i śpi, dziś bez krzyków, płaczów :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak ja bym chciała żeby tak zawsze było. jutro od rana jadę do Rossmanna i biedronki na zakupy bo przysłali mi w końcu macierzyński :ico_brawa_01:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

21 lis 2011, 22:58

Hehe, faktycznie jest- nawet nie wiedziałam :ico_haha_01:
_________________
izuś chyba wrzuciła jak gadałyśmy o tym ostatnio:)
Ja już filmiki pooglądałam poczytałam opinie zdjęcia efektów obejrzałam i się zabieram od jutra:D

Po ciąży jeszcze mi kawałek brzuszka został to może do świąt już go nie będzie;p hehe

kwiatunio życzę samych takich wieczorków:)

A moja Malutka się wsciekła :ico_szoking: odkąd ją położyłam do wózka a to chyba po 17 było tak jeszcze śpi :ico_szoking: :ico_szoking: Kąpiel już przespała :ico_noniewiem: ciekawe jak mi teraz w nocy będzie spać jak tu tyle godzin już śpi :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 21-11-2011, 22:00 ]

a moja MelB wieczorem:)
a co to jest?? :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 21-11-2011, 22:03 ]
znalazłam13 odcinków na necie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

21 lis 2011, 23:04

dobra kobietki ja uciekam do spanka bo mi się oczka kleją :ico_sorki: Obrazek

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

21 lis 2011, 23:11

martasz no to mnie zdziwilas ty tez :-D ale w takim razie :ico_brawa_01:
moja jeszcze nie ma takiego uscisku w ktorym umialaby utrzymac gryzak i jeszcze nim trafiac do buzi zeby sobie ulge przyniesc, jakies miekkie zabawki to i owszem, ale gume z woda to jeszcze chyba ma za ciezkie :ico_noniewiem:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

21 lis 2011, 23:18

elibell fajny ten trening :) ale wszystkie odcik=nki to ponad godzinę zajmą:) Ale chyba też się wezmę od jutra:D:D

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

22 lis 2011, 00:08

martasz no to mnie zdziwilas ty tez :-D ale w takim razie :ico_brawa_01:
moja jeszcze nie ma takiego uscisku w ktorym umialaby utrzymac gryzak i jeszcze nim trafiac do buzi zeby sobie ulge przyniesc, jakies miekkie zabawki to i owszem, ale gume z woda to jeszcze chyba ma za ciezkie :ico_noniewiem:
no wiesz, mój facet to silniejszy :D Ktoś musi słoiki odkręcać :ico_haha_01: :ico_haha_01:
w takim razie od jutra 6 weidera:D
kusicie, kusicie :D Doczytałam i nawet mi się podoba :)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

22 lis 2011, 00:43

elibell napisał/a:


a moja MelB wieczorem:)
a co to jest??
ćwiczenia na kinekcie xBoxa:) możesz poczytać na necie "get fit with Melb", szkoda że linków nie mozna wrzucać ułatwiłoby to bardzo sprawę

a u mnie dla odmiany cieżki wieczór z małym, coś zasnać nie che i mimo, że najedzony, przewinięty itp itd płacze co chwilę a mnie to az nerwy już ponoszą, umęczona jestem jakaś dziś, jeszcze że nie wyspana to i cały dzień poza domem, do tego jak szliśmy na spacer z koleżanką jej synuś upadł, wbił mu się kolec w rekę, w domu płacz okropny i pierwsze co pomysleliśmy, że reka złamana, mój M. poszedł po auto by do szpitala jechać, ale Kubuś zasnoł, wiec nie chcielismy chłopaka męczyć, przez sen spradzilismy reke i wydawało się ok, ale ugadałam sie z koleżanką że jak mały wstanie niech sprawdzi i niestety coś nie tak, więc pojechali do szpitala i okazło się, ze złamana, mały ma 2 latka, upadł tak nier=fortunnie, że złamał rączke i wbił się wielki kolec w nia, szok.
No i wieczorem jeszcze z meżem sie pożarłam a miało być miło i tyle z miłego wieczoru, grrrrr :ico_zly:

Przepraszam, ze nie odpisuje na wasze posty, czytam je tyle czasu, tu płacz małego, tu coś tam coś że szczerze już zapomniałam co u której dzis się dzieje.

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

22 lis 2011, 00:46

ladybird23 napisał/a:
martasz no to mnie zdziwilas ty tez :-D ale w takim razie :ico_brawa_01:
moja jeszcze nie ma takiego uscisku w ktorym umialaby utrzymac gryzak i jeszcze nim trafiac do buzi zeby sobie ulge przyniesc, jakies miekkie zabawki to i owszem, ale gume z woda to jeszcze chyba ma za ciezkie :ico_noniewiem:


no wiesz, mój facet to silniejszy :D Ktoś musi słoiki odkręcać :ico_haha_01: :ico_haha_01:
no dziewczynki sa drobniejsze wiec moze dlatego, Oli tez juz normalnie lapie gryzak i wciska do buzi, choc za szeroki jest i ciezko mu dziaselkami zlapac, bo w ksztalcie pieska, taki jakby prostokat, ale z 'bransoletka' gryzakiem sobie dobrze radzi :ico_oczko:
na pierwszej stronie wątku naszego jest wklejony rozpis tych ćwiczeń:)
w takim razie od jutra 6 weidera:D
od jutra M zaczyna popoludnia i wraca dopiero o 23, wiec jak Malego poloze o 20-21 to bede miala troche czasu wiec i ja sie dolaczam :ico_brawa_01: jutro doczytam co i jak z tymi cwiczeniami :-D

Olis juz spi, M tez prawie, i ja sie klade, dobranoc wszystkim :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość